Little Fighter Polish Center - News
Facebook
Youtube
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 

Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

[off] 30-10-2025 17:03:57
pamiętam że było coś w deseń "CHŁOPAKI LOUIS SIE ROZBIERA" na D+J+A louisa

[off] 30-10-2025 15:49:16
siema, kilka lat temu była strona gdzie wszystkie postacie miały żartobliwe opisy ataków. ktoś ma linka albo wgl wie o czym mówie?

[off] 17-10-2025 12:19:36
elo

[off] 03-10-2025 00:51:38
ej ma ktos link do tej starej nuty ybanana?

[off] 30-09-2025 18:27:23
lfpc proszę obudź się

[off] 30-09-2025 18:27:03
lpfc przebudzenie

[off] 30-07-2025 05:03:04
SIema

[off] 28-07-2025 23:27:36
SIEMA KASZTANY

[off] 28-07-2025 07:10:46
Shadow HH, póki co wciąż nie. Na tą chwilę warto tylko jeśli chcesz pograć przez neta. W przyszłości być może będzie warty, o ile Marti doda coś ciekawego do niego.

[off] 27-07-2025 18:57:05
Jak chcesz pvp bez lagów to tak

 

LF PC League już wkrótce
II Faza grupowa EC#6

Zasady: LF PC
Walki: 6
Termin: tydzień (23 marca)
Wyniki: tutaj

Grupa A2
martin
oglamen
necromant
skiba

Grupa B2
litmash
adijanko
trickster
raven

Walsemore: Pozwolę sobie na słówko od siebie. Jak zawsze mam to szczęście, że ostatni news wisi miesiąc na wierzchu i nic się z nim nie dzieje, a jak ja napiszę, to po godzinie wyskakują dwa, które spychają ten mój - jest dwa newsy niżej, zachęcam do przeczytania :)
Ćwierćfinały LF2.pl Tournament

Zasady: LF PC
Walki: do 4 wygranych
Termin: tydzień (23 marca)
Wyniki: tutaj
LF2.pl Tournament
Sztach
vs
Martin
Koczko
vs
Mefju
Dark
vs
Skiba
Pudzian
vs
bleeq
Ten, który nie umiera nigdy
Witajcie, witajcie! Ja, Walsemore, powracam do LFa - można to wnioskować po tym, że piszę newsa, piszę newsa wtedy i tylko wtedy, kiedy powracam do LFa.
Ostatni raz pojawiłem się tutaj na poważnie w wakacje zeszłego roku, cóż, po krótkim, słomianym zapale powróciłem do rzeczywistości. Spowodowane to było głównie wakacyjnymi wyjazdami, które skutecznie uniemożliwiły mi skupienie się na LFie.
A właściwie, mówiąc dokładniej - na sztuce LF2. Tym razem, jak chyba zresztą poprzednim, nie powracam do LF2 jako gry - powracam do sztuki. W wakacje miałem ambitne plany, niestety, spełzły prawie na niczym. Przyczyna? Może upatrywałbym jej w tym, że próbowałem się wziąć za zbyt wiele rzeczy na raz? Chyba tak, planowałem rzeczy z wielkim wyprzedzeniem, a nie potrafiłem pracować krok po kroku na bieżąco.
Teraz też plan jest niemały, ale zamierzam skupiać się na jednej rzeczy, skończyć ją (albo przynajmniej - znacznie posunąć się w pracach) i dopiero wtedy zabrać się za następną. Obecnie wziąłem się za Dobrego Juliana - opublikowałem rozdział napisany w zeszłym roku (dostępny tutaj), wczoraj i dzisiaj napisałem dwa rozdziały, jutro zamierzam napisać trzeci. Pomysł w mej głowie istnieje jeszcze na czwarty rozdział.
Dobry Julian to, jak wiadomo, powieść satyryczna, humorystyczna, w dodatku dosyć krótka. Jednakże, jak zapewne wiecie, mym największym dziełem jest Powrót - zamierzam na dniach przepisać kilka części i je opublikować. Skoro od 2009 do 2013 roku napisałem połowę, to od 2014 do 2018 powinna powstać druga połowa. Cóż, mam taką nadzieję. To sprawa czasochłonna, a nie wiem, czy ktoś to czyta. W każdym razie, zachęcam do lektury dostępnej tutaj!
Acha, i jeszcze jedna sprawa, dotycząca nie tylko mojego artystycznego mniemania o sobie. Otóż, jak może zapewne wiecie, w dawnych latach wziąłem się za mnóstwo komiksów, które nie zostały ukończone - Komiks LiLdiana, Kres Imperium, Ostatnie Zagrożenie, komiks Seuraka... Tak, trochę tego było. Otóż chciałbym to teraz dokończyć - doprawdy, nie trzeba wiele umiejętności, wystarczy podstawowa umiejętność obsługi painta. Potrzeba przede wszystkim dobrych chęci, zapału i wytrwałości w dążeniu. Jeśli ktoś chciałby ze mną nad tym popracować, serdecznie zapraszam do współpracy :) w tej sprawie prosiłbym o pisanie w komentarzach, PW, lub na GG 9952054 (tylko uczciwie powiem, że na GG często zapominam zaglądać).
Acha, i pozwolę sobie wspomnieć o pewnej sprawie, która niezupełnie ode mnie wypłynęła - mianowicie, znany wszystkim Gad postanowił przygotować Tower Defence bazujący na LF2. Link do gry dostępny jest tutaj. Co prawda to dopiero projekt, ale prace posuwają się szybko :)
To tyle ode mnie :) bo wszak LF2 to nie tylko gra, to coś więcej!
Wyniki fazy grupowej LF2.PL Tournament do niedzieli godz. 22.00
Wyniki Ligi Mistrzów LF2

Po drobnych opóźnieniach związanych z przenoszeniem strony na nowy server, czas w końcu zakończyć Ligę Mistrzów LF2 i ogłosić końcowe wyniki.

Liga Mistrzów LF2 była meczem pokazowym, w którym udział brali tylko najlepsi gracze z Polski, walcząc ze sobą po 6 walk, każdy z każdym. Aby wygrać trzeba było zdobyć jak najwięcej punktów.

Komu ta sztuka się udała? Oto wyniki:


Pierwsze miejsce pada łupem Caesara, który wygrał 3 walki i wywalczył w sumie 9 punktów. Na drugim miejscu ex aequo znaleźli się yBanan oraz Koczko, którzy wywalczyli identyczną ilość punktów, identyczny bilans małych punktów, a w bezpośrednim starciu padł remis. Tabelę uzupełnili jeszcze Dark, Fioletix oraz Mefju. Dokładne wyniki wszystkich walk możecie znaleźć na forum w tym temacie.

I na koniec pytanie do Was, drodzy użytkownicy. Czy podobają Wam się tego typu mecze pokazowe i powinno odbywać się ich więcej, czy może lepiej zamiast tego organizować więcej zwykłych turniejów dla wszystkich graczy? A może macie jeszcze jakieś inne propozycje? Czekam na opinie. :)
Ostatnie newsy
Little Fighter 2 Remastered - pierwsza aktualizacja
Przebudzenie albo Śmierć
Little Fighter 2 Remastered
Legenda LF2
Nowe wieści o LF2 Remake
LF2 super AI
Zagraniczny turniej i święta
Wake up cup 3
Czy bjori używa fpsa?
 

Ostatnio Widziani
Gości online: 1
Użytkowników online: 0
Gadomek1905:44:49
Oko 2 dni
koociz 5 dni
raveN 2 tygodni
2Fast 2 tygodni
^Shade 3 tygodni
munek 4 tygodni
Baltie 4 tygodni
Najnowszy użytkownik: koociz
Łącznie użytkowników: 5,675
 

Discord
 

Polecamy






Kup książkę!


sprawdź replaya!

Little Fighter 2 com pl

LF2 Rulez

Legitimate Team

Immortal Hunters

Blizzard Beasts

Mages of Destruction

 

Copyright © LF2 PC 2003-2018