Little Fighter Polish Center - News: Ogłoszenie w sprawie seasons tournament
Facebook
Youtube
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 

Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

[off] 20-09-2018 18:48:38
Heart of Darkness, Milcz, babo

[off] 17-09-2018 21:44:32
Dobrze mówisz, czas zakończyć tę swawolę.W głowach się poprzestawiało od tej demokracji. :D

[off] 17-09-2018 21:07:34
Ja bym bardzo chciala zagrać jeśli oni nie chcą

[off] 17-09-2018 20:05:13
Nie czaj się Fiol, zarzuć jakimś deadlinem :D

[off] 17-09-2018 19:49:45
Gracie to krówa mać czy nie?!

[off] 15-09-2018 16:10:28
Luuz

[off] 14-09-2018 22:18:57
fiol pisałem do Hubiego ale chwilowo nie możemy się zgrać

[off] 13-09-2018 18:22:00
co to lf2

[off] 12-09-2018 17:40:35
i napisałem wiadomość na podany discord

[off] 12-09-2018 17:40:16
odblokowałem

 

Ogłoszenie w sprawie seasons tournament

yBanan oraz Danken zostają zdyskwalifikowani z turnieju za próbę oszustwa


Wyjaśnienie możecie znaleźć w filmie do którego link znajdziecie tutaj
 Komentarze
#1 | Danken dnia 19-04-2018 07:36:10
SAY WHAT? Biyori, co Ty najlepszego zrobiłeś. Nie wydaje Ci się że trochę Cię poniosło? Wygrałem walkę fair and square, a Ty podejmujesz decyzję nawet nie oglądając wszystkich repków, bez konsultacji z adminami, do tego nie powołują się na złamanie KTÓREJKOLWIEK zasady turnieju.

Ba. Ty nawet nie potrzebujesz komentarza innych użytkowników bo sam sobie odpowiadasz na pytania xD Samowystarczalny człowieku, totalnie się mijasz z powołaniem. Powinieneś zostać latarnikiem a nie adminem xD

Jeszcze śmiesz mnie obrażać publicznie. Kim Ty jesteś szczylu żeby sugerować że nie rozumiem oczywistych zasad? Dla Twojej wiadomości, to między innymi ja decydowałem o kształcie zasad turniejowych. Mam za sobą LATA użerania się z oszustwami. Z mojej perspektywy to Ty mnie bezpodstawnie oskarżasz o ustawiony mecz i nadużywasz swojej pozycji dla własnych profitów.

Nie obchodzi mnie co Twoim zdaniem powinno być a co nie, ewidentnie wygrałem ten mecz. Żądam rzetelnej oceny wyniku i anulowania tej niedorzecznej decyzji podjętej przez jednoosobową nieobiektywną ławę przysięgłych.

I przepraszam wszystkich czytających za ton wypowiedzi, ale nie mam innych słów na to co się odjaniepawla
#2 | Shade dnia 19-04-2018 10:56:10
Ale Bjori, przecież to nigdzie nie jest zabronione i nigdy nie było xD
To co oni zrobili to zwykłe wykorzystanie luk w zasadach.
Jak zabraniasz rzeczy, których nie ma w regulaminie to jaki sens ma wtedy regulamin? równie dobrze mogłoby go nie być
#3 | ^ybnn dnia 19-04-2018 11:32:32
Jedyna osoba, ktora zlamala regulamin jest Biyori - poniewaz podjal on decyzje w sprawie, ktora bezposrednio dotyczy jego wyjscia z grupy, a dobrze wiemy, ze administrator nie moze tego robic.
#4 | *Fioletix dnia 19-04-2018 12:11:48
xDDDD Szkoda że tej walki u buka nie było.
@Danken, ledwo wróciłeś a już gównoburza, co za wejście smoka :D
A Ty Heteroyori uważasz, że walka była ustawiona, bo co, bo Banan stał w miejscu? A nie pomyślałeś, że mógł mieć flashbacki z wietnamu?
#5 | Mefju dnia 19-04-2018 12:31:14
Halo Dark jest materiał do analizy :D

Mimo wszystko muszę poprzeć chłopaków, decyzja wg mnie do anulowania.
#6 | Alladyn dnia 19-04-2018 12:53:59
Przecież to nie było ustawione bo prostu Banan zagrał gorzej mecz i tyle ^^
#7 | #Com dnia 19-04-2018 15:45:12
https://i.imgur.com/Je0Tvj0.png

https://i.imgur.com/2IheRWb.png

Mój błąd, jest taki punkt w regulaminie. Jak coś to jest to decyzja całej administracji a nie tylko moja, tak jak mówiłem w filmiku.
#8 | Danken dnia 19-04-2018 16:40:04
5.1. W sytuacjach spornych o wyniku decyduje administracja na podstawie replayów lub wszelkich innych materiałów dowodowych, opierając się na zasadach uczciwości.


Pamiętam jak konsultowaliśmy z Walsem wprowadzenie tego punktu. Moi drodzy obecni admini, czytajcie ze zrozumieniem. Ten punkt dotyczy sporów dotyczących przebiegu meczu, a nie jego wyniku. A przede wszystkim kwestia sporna dotyczy sporu pomiędzy przeciwnikami grającymi w spornym meczu. Ja sobie nie przypominam żadnego sporu między mną a yBnn. yBnn a Ty? :D
Co do przebiegu meczu chyba nie ma żadnych zastrzeżeń? Nie możecie zabronić graczowi oddania meczu walkowerem ani przegrania tylu gier ile sobie zażyczy. Przynajmniej nie na podstawie obecnego regulaminu. Przecież to niedorzeczne.

Ja niczego z yBnn nie ustalałem. Poproszę o dowody świadczące, że jest inaczej.

No chyba że wytłumaczycie swoją decyzję uczciwie. Tak, żeby nikt nie miał wątpliwości.
Pozdrawiam.
#9 | #Pudzian dnia 19-04-2018 20:23:35
Jak zwykle jakaś szopka ;) Ja postaram się wytłumaczyć decyzję uczciwie.

Również powołam się na punkt 5.1:
5.1. W sytuacjach spornych o wyniku decyduje administracja na podstawie replayów lub wszelkich innych materiałów dowodowych, opierając się na zasadach uczciwości.


Ten punkt dotyczy sporów dotyczących przebiegu meczu, a nie jego wyniku

Czekaj czekaj.
W sytuacjach spornych o wyniku
- czy nie jest napisane wprost, że o WYNIKU? Nie wiem skąd wziąłeś ten przebieg. Poza tym nawet jeśli to byłby przebieg, to jak mamy zmienić przebieg meczu? ;) Odegrać ten mecz zmieniając scenariusz? :D
Co do kwestii spornej to skąd wniosek że ma ona dotyczyć graczy biorących udział w meczu? Jeśli administrator ma zastrzeżenia co do meczu to jedną stroną sporu jest on, a drugą gracze.
Jak mamy Ci udowodnić że niczego z ybnn nie ustalałeś? Mamy Ci się na konto na facebooku włamać? A może Marka Zuckerberga poprosić? ;) Za niedorzeczne uważam prośbę o dowody z prywatnej rozmowy, której nie mogliśmy być świadkami.

No i odnośnie samej decyzji. Uważam, że ustawianie wyniku meczu jest nieuczciwym i niesportowym zachowaniem. Chodzi o rywalizację. O to, że z grupy wychodzi dwójka najlepszych graczy. Nie może być sytuacji, że dwóch graczy mówi "ej, chodź go udupimy, żebyśmy my dwaj wyszli z grupy". To niesprawiedliwe i wszyscy trzej zgodnie uznajemy, że nie może mieć miejsca.
#10 | Alladyn dnia 19-04-2018 22:12:46
Wszyscy trzej? Bjori jest zamieszany w sytuacje więc jego głos jest nic nie warty. Verleo nigdy nie ma własnego zdania i powtarza po Bjorim więc jego głos też jest nic nie warty. I w sumie to twoja decyzja Pudzianie bo jesteś jedynym obiektywnym adminem w sprawie.

Powiem tak. Pudzian ma racje i jego wypowiedz jest tutaj na miejscu. Aczkolwiek tak mnie boli ogólna stronniczość ostatnich decyzji na korzyść Bjoriego. Gracz robi coś "na krawędzi regulaminu"? "Noo kierujemy się moralnością nie może być takich sytuacji..." Bjori robi coś na krawędzi regulaminu? "Tego nie ma w regulaminie" Gracz robi coś ewidentnie wbrew regulaminu? Bjori rozdaje bany na prawo i na lewo. Bjori robi coś przeciw regulaminowi? "Noo regulamin jest przestarzały nie warto się go trzymać"

Po prostu jestem pewien gdyby mecz odbył się w grupie Bjori,Verleo,ybanan i Banan byłby ofiarą nie byłoby najmniejszego problemu żeby mecz uznać.
#11 | ^ybnn dnia 19-04-2018 22:16:31
Zacznijmy od tego, ze nie jest to w ogole sytuacja sporna. Nie ma tutaj zadnego sporu, poniewaz zadna zasada nie zostala zlamana.

Z calym szacunkiem Biyori (ta), ale ja i Danken to nie Ty i Adijanko. Gdybysmy faktycznie zrobili to co nam zarzucasz i ugadali sie, zeby byl wynik taki a nie inny, to nie uwazasz, to serio zrobilibysmy to w tak idiotyczny sposob, ze byloby to tak oczywiste?

To jaka taktyke ja obralem na walke z Dankenem to moja osobista sprawa. Tak jak druzyny w profesjonalnych sportach czasem wystawiaja slabszy sklad, gdy wiedza, ze nie wazne jaki bedzie wynik nie grozi to ich awansowi - tak samo gracze w Lfie, a przynajmniej ja, czasami majac pewny awans graja inaczej majac na celu bardziej przetestowanie nowych rzeczy, a nie wygranie meczu 5:0.

Robilem to w meczu z Hubim, robilem to w meczu z Abbesem, robilem to w kilku meczach ostatnio i nikt nawet nie rzucil okiem - problem pojawil sie dopiero wtedy gdy Biyori byl tym poszkodowanym.

Niestety jako administratorzy nie mozemy interpretowac zasad i naginac 'uczciwosci moralnej' wedle wlasnego uznania.

Prosty przyklad - losowanie par do 2vs2 - jedyny turniej, do ktorego Biyori i Verleo nie nagrali losowania i dziwnym trafem jeden trafia do pary z Pudzianem, a drugi z Fioletixem. Wiele osob (w tym ja) zarzucalo wam oszustwo i nieuczciwe zachowanie, ale niczego sobie z tego nie zrobiliscie i w zwiazku z tym powtarzam to co napisal Danken - dopoki ktos nie przedstawi konkretnego dowodu na to, ze faktycznie ustawilismy ten mecz, lub jak to napisal Pudzian - 'ej, chodź go udupimy, żebyśmy my dwaj wyszli z grupy' - to ta zasada nie jest fair i nie moze byc prawomocna.
#12 | ^ybnn dnia 19-04-2018 22:22:35
Bardzo prosze Pudziana o odpowiedz na to - dlaczego gdy Biyoriemu zarzucano oszukanie w losowaniu 2vs2, ktore bylo bardzo oczywiste - nikt z administratorow nie kiwnal palcem, natomiast teraz chcecie dyskwalifikowac dwie osoby z turnieju tylko dlatego, ze jedna z nich zagrala nie na 100% swoich mozliwosci.

Idac waszym tokiem myslenia - Biyori zadecydowal na korzysc Pudziana w finale OPC przy sytuacji spornej (i do dzis unika odpowiedzi na moje pytanie w tej kwestji, mimo ze pytalem wiele razy); wiec teraz Pudzian zadecydowal na korzysc Biyoriego w sytuacji, w ktorej on UCZCIWIE zostal wyeliminowany z turnieju majac najgorszy bilans punktowy.
Nie mozemy miec sytuacji typu 'ej, ja zrobilem dobrze dla ciebie, to wez zrob dobrze dla mnie i znowu ich udupimy' To niesprawiedliwe i prawie kazda osoba, ktora przeczytala tego newsa zgadza sie, ze ja oraz Danken stoimy po stronie racji, a Biyori po stronie gowna.
#13 | #Pudzian dnia 19-04-2018 22:41:19
Oczywiście, już spieszę z odpowiedzią. W sumie na oba posty.

To jest sytuacja sporna, o czym napisałem w poprzednim poście.

Kiedyś nie było filmików z losowań i wszyscy żyliśmy. Nikt nie narzekał na wynik losowań. Teraz niemal każde losowanie jest nagrywane, za co chwała chłopakom, że chce im się to robić. Raz nie zrobili i już burdel, bo ktoś podniósł głos, że na pewno jest to ustawione. Jeżeli domagasz się dowodu teraz, przedstaw dowód, że wtedy było to ustawione. Domysły to za mało.

Nazywanie stania w miejscu przez całą walkę nie można nazwać niezagraniem na 100% swoich możliwości. To ewidentne oddanie walki.
Byiori nie został uczciwie wyeliminowany. Został wyeliminowany na skutek celowego oddawania walk przeciwnikowi w taki sposób aby osiągnąć jedyny wynik pozwalający mu nie wyjść z grupy. Już w poprzednim poście argumentowałem dlaczego to nie jest w porządku.

Nie widzę mojego wsparcia dla Byioriego jako reguły wzajemności za OPC. W OPC sytuacja była oczywista, bo wygrałem zasłużenie swoje walki. Decyzja mogła być tylko jedna.
W tej sytuacji również jest dla mnie oczywiste to, że ustawianie walk jest nie na miejscu. I nie ważne czy pokrzywdzonym jest Byiori czy też nie. Mógłby to być dowolny inny gracz.
Moja opinia jest zgodnie z zapisem w regulaminie według zasad uczciwości.

No i jeszcze jedno, bardzo ważne. W przypadku losowania do 2vs2 nie ma żadnych dowodów. W tej sytuacji dowodem są repki, które ewidentnie Was obciążają.
#14 | Alladyn dnia 19-04-2018 22:56:45
Ja tam wysyłałem Pudzianowi SSy obciążające Bjoriego o coś za co w regulaminie za co jest insta ban a Pudzian to zignorował. Więc jaka to sprawiedliwość?
#15 | #Com dnia 19-04-2018 23:11:54
prosze mnie nie porownywac do adijanka
#16 | #Pudzian dnia 19-04-2018 23:11:56
Nie rozumiem co masz na myśli
#17 | #Com dnia 19-04-2018 23:22:50
ej bo ja przeczytalem co piszecie i szczerze mam dalej wyjebane ale wezcie jak bedziecie sie klocic dalej o to to napiszcie przy okazji gdzie powiedzialem ze oszukiwaliscie zebym ja nie wyszedl. mysle ze powiedzialem ze tylko oszukiwaliscie
#18 | ^ybnn dnia 19-04-2018 23:31:26
W OPC sytuacja była oczywista, bo wygrałem zasłużenie swoje walki.


Przypomne tylko, ze wtedy regulamin wygladal inaczej niz teraz, a konkretnie zasada o PP. Biyori uzasadnil swoja decyzje piszac, ze nie doszlo do zlamania regulaminu, a Ty nie uciekales ode mnie, poniewaz ja Cie nie probowalem atakowac, dlatego nie ma mowy o uciekaniu, jesli ktos nie atakuje.
Jest to zenujace wytlumaczenie, ktore nie ma wiele wspolnego z uczciwoscia i z rzeczywistoscia. Dlatego wlasnie Biyori unika odpowiedzi na to pytanie.

Pozwole sobie zacytowac Pudziana:
Domysły to za mało.
W zwiazku z tym nie mozecie zdyskwalifikowac nikogo z turnieju z powodu wlasnych domyslow. Granie pod wplywem substancji odurzajacych nie jest zabronione w regulaminie, granie jedna reka, lub granie i jednoczesne jedzenie zupy rowniez nie sa zabronione. W zwiazku z tym nie ma zadnej podstawy do uniewaznienia wyniku a tym bardziej do usuniecia mnie z turnieju.
#19 | #Verleo dnia 20-04-2018 16:50:56
Ej, Bill Hicks, dowcipy Ci nie wychodzą.

(ofc, napisałem ten komentarz, bo Bjori mi kazał, w końcu nie mam swojego zdania)
#20 | #Com dnia 20-04-2018 16:51:33
ej bill dowcipy ci nie wychodza
#21 | *Fioletix dnia 20-04-2018 17:15:57
Po co mieć własne zdanie? Wiecie kto miał własne zdanie? ADOLF HITLER.
I jak się teraz czujecie?
#22 | As098 dnia 21-04-2018 00:47:38
Mamy 5 ćwierćfinalistów to jak rozegramy ćwierćfinał ?
#23 | #Pudzian dnia 21-04-2018 11:59:56
Jeden z ćwierćfinalistów zagra sam ze sobą. W zależności od tego który wygra, ten przechodzi dalej :D
#24 | Dark SoR dnia 21-04-2018 15:56:07
Dobra! Pora na Darka!

@Com - Proszę cię! odjedz już tej administracji! zajmij się nagrywaniem filmów o LF2 oraz ich montowaniem ( Moje poradniki czekają na premierę ) a ludzie mają cię serio już dość łącznie z moją osobą. Danken wracaj!

@Com - Nie masz prawa ingerować w mecz między graczami , nawet jeżeli ybanan oddał ten mecz w taki sposób jak zaprezentowałeś na swoim video to jest jego sprawa on jest zawodnikiem i to on podjął taką decyzje jako gracz, wiec daj że se pan spokój.

@Com - Na przestrzeni lat tyle razy się takie rzeczy działy że twoje odkrycie kompletnie mnie nie dziwi, jak ktoś był z tego samego klanu i potrzebował ptk do wyjścia z grupy to się tak robiło, lub jak komuś już nie zależało to się dawał obijać, nie wymagaj tego żeby gracze przykładali się do walki w jakimś podrzędnym cupie.

@Com - Szkoda że nie byłeś taki mądry w OPC kiedy odbieraliście mi moje ptk lub kiedy ci tłukłem do głowy szereg argumentów, lub kiedy ogłaszaliście werdykty z dupy jako administracja ... soory ogłaszałeś bo inni to chu*a mieli do powiedzenia bo przecież administracja to ty, wiec o jakich konsultacjach tu mowa? Verleo oraz Pudzian którzy na wszystko co se uroisz w głowie przystają i machą ręką w stylu a niech ci będzie ... naglę po takim czasie twojego rządzenie cię bierze na rozstrzyganie spraw ... pęknę z beki chyba.

@Cała reszta - Prawa jest taka że nikt na scenie nie jest czysty jeżeli chodzi o granie faz grupowych itp rozgrywek, ci który tak gadają że oooo tak nie wypada są największymi kłamcami, wiadomo kto z kim trzyma na scenie i kto kogo przepuszcza jak jest taka opcja, temat stary jak moja kariera w LF.

@Com - I taka moja prywatna sugestia, nie śmiej się na tych video bo sam ten ton śmiechu mi osobiście przypomina takiego śliskiego typa z reklamy pożyczek który chce kogoś okraść na hajs :D już po tym samym tonie śmiechu słychać że jesteś dobry ananasek co ma sporo za uszami :)

@Com - odpadłeś z turnieju! poczuj jak to jest jak jest się jawnie zrobiony w chu*a, tak samo jak wielu graczy na przestrzeni wielu lat łącznie ze mną :) Miło ci panie admin?

Pozdrawiam bez spin.
#25 | #Verleo dnia 21-04-2018 17:01:28
Dark, dziękuję, że sam napisałeś, że Bjori został oszukany. Podsumowując to co napisałeś: 'oszukiwanie bjoriego jest spoko'. Prawda jest taka, że z waszej strony nie chodzi o sprawiedliwość czy jakiekowliek zasady a tylko o dojebanie adminowi którego nie lubicie. To że nie rozumiecie na czym polega czysta gra i uważacie że oszukiwanie jest ok, to wasz problem. Administracja ma obowiązek rozstrzygać takie i inne sytuacje sprawiedliwie. Myślę, że nie ma tu nic więcej do tłumaczenia, bo nie jestem waszą matką żeby uczyć was jakiejś moralności czy też poczucia sprawiedliwości.
#26 | Dark SoR dnia 21-04-2018 20:13:41
@Verleo - Żadne oszustwo nie jest spoko! zacznijmy od tego stwierdzenia panie! To że pan Com odpadł też nie jest spoko, tak samo jak nie są spoko decyzje jakie pan Com podejmował jako admin tego portalu w stosunku do graczy przy sytuacjach spornych na przestrzeni czasu.

@Verleo - Gdybyś dokładnie przeanalizował to co napisałem nie rzucał byś takich stwierdzeń. Chcecie bronić czystej gry spoko to nie jest złe nawet jestem za, ale nie ingerujcie jako administracja w wole gracza który będąc uczestnikiem turnieju może sobie podczas walki dawać się obijać 5-0, to jest jego walka i jego decyzja a to że wy macie jazde że tak nie wolno to jest tematem do innej dyskusji.Weźcie się za rzetelny ogar spornych sytuacji kiedy ktoś to zgłasza a nie wybiórczych walk, bo admin odpadł i afera z tego ... haha sam padłem tyle razy ofiarą dogadania się jak udupić Darka żeby nie wyszedł z grupy.

@Verleo - Uważam że czysta gra jest piękna i kocham taką gre! ale ludzie są ułomni i słabi dlatego kombinują żeby wyszło coś po ich myśli. I nie łap mnie za słówka! bo oszustw na scenie było tyle że jak byśmy mieli karać graczy to każdy by miał coś za uszami.
#27 | #Com dnia 21-04-2018 20:20:52
Żadne oszustwo nie jest spoko!


Nie masz prawa ingerować w mecz między graczami , nawet jeżeli ybanan oddał ten mecz w taki sposób jak zaprezentowałeś na swoim video to jest jego sprawa on jest zawodnikiem i to on podjął taką decyzje jako gracz, wiec daj że se pan spokój.


albo

nie ingerujcie jako administracja w wole gracza który będąc uczestnikiem turnieju może sobie podczas walki dawać się obijać 5-0, to jest jego walka i jego decyzja
To że pan Com odpadł też nie jest spoko


odpadłeś z turnieju! poczuj jak to jest jak jest się jawnie zrobiony w chu*aTy wiesz ze jak ktos specjalnie oddaje walki do to jest oszustwo co nie? W sensie gdyby banan oddał w/o to male punkty by sie nie liczyły i dalej bym wyszedł z grupy, więc jest różnica pomiędzy brakiem chęci do dalszej gry, a po prostu ustawianiem wyniku.
#28 | Dark SoR dnia 21-04-2018 20:40:12
@Com - Widocznie podpadłeś. Ale to nie zmienia faktu że w danym meczu gracz ma wolną wole i może zrobić co chce, nie jesteśmy w stanie ustalić czy walka była ustawiana czy też nie musieli byśmy mieć SC ich rozmów. Dla przykładu będę wygrywał z tobą 4-0 i w piątej walce oddam ci W/O i co mam do tego prawo czy nie? albo daje się obijać bo odechciało mi się grać z racji tego że nie mam szans już wyjść z grupy biorąc pod uwagę przed meczem bilans, mam prawo się dać obić?

Mówię ci jako weteran tej sceny i nie po złości żebyś sobie nie pomyślał czegoś negatywnego, daj se pan spokój w dochodzeniem tego czy coś było ustawiane czy nie, druga rada nie kalkuluj czy wyjdziesz z grupy czy nie, tylko graj tak żebyś był najlepszy bo wtedy nie musisz się wikłać w jakiś chore akcje detektywistyczne. I zrozum że nie jesteś pierwszym gościem który odpadł w tak kuriozalny sposób, sam tego doświadczyłem i zapewne wielu innych graczy doświadczyło tego samego.
 Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
 Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Ostatnie newsy
Druga runda Oldschool Cup!
Faza Grupowa Oldschool Cup
Koniec MoC i nowy cup
MoC#4 Freeze Edition - Finał i mecz o 3 miejsce
MoC#4 Freeze Edition - Półfinały
MoC#4 Freeze Edition - Faza Grupowa
LF2 League
MoC S4- Freeze
MoC- Nowy sezon
 

Ostatnio Widziani
Gości online: 1
Użytkowników online: 0
*Fioletix00:20:02
Alladyn04:09:22
Walsemore04:32:43
Wandi08:45:46
Broda 1 dzień
Mefju 2 dni
Heart of Dar... 2 dni
mati777k 4 dni
Najnowszy użytkownik: mati777k
Łącznie użytkowników: 5,457
 

Discord
 

Polecamy


Kup książkę!


sprawdź replaya!

Little Fighter 2 com pl

LF2 Rulez

Legitimate Team

Immortal Hunters

Blizzard Beasts

Mages of Destruction

 

Copyright © LF2 PC 2003-2018