cykacykablant — Today at 7:55 PM Udowodnij

Pytanko mam Polacy zrobili lf3 Gdzieś w grze o ile pamiętam był kontakt do nich Pamiętam numer gg ale offline długo. Ciekawi mnie co u twórców Bo chyba już ponad 30 lat mają haha

Destroyer, streamujesz?

[off] 26-02-2024 13:01:28
Destroyer, Jak jesteś na naszym kanale DC to możesz tam dać oznakę życia ;)

Podsumowanie Master of Characters - season 3

Był 3 dzień lutego roku 2017. Za oknem świeciło słońce i powiewał lekki wiaterek. Dobiegła godzina 16 i na stronie LF2.pl pojawił się news z którego wyczytaliśmy informację - startuje 3 sezon Master of Characters, czyli kolejna odsłona cyklu 5 turniejów rozgrywanych różnymi postaciami!

Standardowo tak jak to było w poprzednich edycjach, każdy turniej poprzedzało głosowanie użytkowników na postać jaką miał być on rozgrywany. I tak w MoC#1 wybór padł na Woodyego.
Następnie, po wytypowaniu postaci, ogłoszone zostały zapisy do turnieju. W sumie w pierwszej edycji MoC zdecydowało się wziąć udział 19 graczy, którzy w pierwszej fazie turnieju rozdzieleni zostali do 4 grup. Do ćwierćfinałów z kolei awansowało 8 najlepszych graczy, którzy zostali rozdzieleni na 4 pary. Byli to yBanan i Indiger, Shade i Broda, Koczko i Fioletix oraz Pudzian i Verleo. Jako że od fazy play off zastosowano również drabinkę przegranych, to jeden przegrany mecz nie oznaczał odpadnięcia z turnieju. I tak ostatecznie po wielu walkach fazy play-off, w meczu o awans do wielkiego finału zmierzyli się Fioletix i yBanan. Zwycięzcą okazał się być yBanan, który pokonał swojego przeciwnika 3:2 i awansował do finału, w którym czekał już Pudzian. W pojedynku finałowym ponownie triumfował yBanan (4:1), który tym samym zrewanżował się za wcześniejszą porażkę z Pudzianem w półfinale turnieju.
Tym samym championem pierwszego turnieju MoC rozgrywanego Woodym został yBanan. Drugie miejsce przypadło Pudzianowi, natomiast trzecie Fioletixowi.

yBanan
Pudzian
Fioletix

Po zakończonej pierwszej edycji, rozpoczęło się głosowanie na postać kolejnego turnieju. Użytkownicy zdecydowali, ze będzie to Davis. Tym razem do turnieju zapisało się okrągłe 16 osób, z których utworzono klasyczne 4 grupy po 4 osoby w każdej. Do ćwierćfinałów awansowała najlepsza ósemka. W pierwszym pojedynku ćwierćfinałowym Mefju pokonał Shifta 3:2, w drugim yBanana odprawił Hubiego 4:1, kolejno Fioletix pokonał As098 3:2, natomiast Pudzian triumfował nad Shade 5:0. W turnieju pozostała już najlepsza czwórka graczy. W pojedynkach półfinałowych triumfowali Fioletix i yBanan, którzy pokonali odpowiednio Mefja i Pudziana w stosunku 3:2. Trzecie miejsce podium przypadło dla Pudziana, który pokonał Mefja 5:0. Drugie miejsce zdobył yBanan, który przegrał w finale z Fioletixem 2:3. Tym samym Fioletix został championem MoC#2 Davis edition.

Fioletix
yBanan
Pudzian

Po zakończonej drugiej edycji, nadszedł czas na edycję trzecią. W niej gracze mierzyli się postacią żywiołu ognia, czyli Firenem. Tym razem utworzone zostały 3 grupy, do półfinałów awansowała najlepsza szóstka, natomiast finał rozgrywany był w 3 osoby. Przez fazę grupową udało się przebrnąć Verleo, Mefju, yBanan, Pudzian, Biyori oraz Azzy. W półfinale Pudzian pokonał yBanana 3:2, Verleo pokonał Mefju 3:2, natomiast Azzy pokonał Biyoriego również 3:2. W decydujących pojedynkach Pudzian gładko rozprawił się ze swoimi rywalami 5:0, tym samym zgarniając tytuł Master of Firen. Drugie miejsce przypadło Verleo który wygrał w meczu z Azzy 4:1.

Pudzian
Verleo
Azzy

Zakończenie MoC#3 oznaczało standardowo ankietę i wybór postaci do MoC#4. Ta za sprawą oddanych głosów rozegrana została Deepem. W pierwszej fazie turnieju graczy podzielono na 4 grupy, gdzie najlepsza dwójka każdej z nich awansowała do drugiego etapu turnieju. W nim uczestnicy ponownie zostali zestawieni w grupy (2x4 osoby), a do półfinału awans otrzymała najlepsza czwórka - yBanan, Mefju, Pudzian i As098. W półfinale yBanan pokonał Mefja 4:1, natomiast Pudzian rozprawił się z As098 wynikiem 5:0. Pojedynek finałowy zakończył się wygraną Pudziana, z kolei mecz o 3 miejsce padł łupem Asa098. Tym samym Pudzian zgarnął zwycięstwo drugą już postacią 3 edycji MoC.

Pudzian
yBanan
As098

Na deser pozostała ostatnia odsłona, czyli MoC#5. Rozgrywana była ona Dennisem. W turnieju wzięło udział 12 graczy, którzy rozdzieleni zostali na 4 grupy po 3 osoby w każdej. Do kolejnej fazy turnieju awans uzyskała najlepsza dwójka każdej z nich. W grupie A najlepsi okazali się być Pudzian oraz As098. W grupie B triumfowali Fioletix oraz Mefju. Z grupy C awansowali Forte i Biyori, natomiast z grupy D Messiah i Azzy. W ćwierćfinałach triumfowali Pudzian, Fioletix, Mefju oraz Messiah. W pierwszym półfinale Pudzian pokonał Fioletixa, natomiast Mefju Messiaha 4:1. Mecz o 3 miejsce zakończył się triumfem Fioletixa nad Messiahem 5:0, natomiast wielki finał padł łupem Pudziana, który pokonał Mefja 4:1.

Pudzian
Mefju
Fioletix

Szczegółowe wyniki wszystkich pięciu turniejów 3 sezonu Master of Characters znajdziecie w tabeli poniżej:

9-12 Verleo

Ostatecznie triumfatorem trzeciego sezonu Master of Characters został Pudzian, który zwyciężył aż w 3 z 5 turniejów tej edycji, a w pozostałych 2 turniejach plasował się na podium, zgarniając w nich 2 i 3 miejsce. Drugie miejsce zajmuje yBanan, który odniósł zwycięstwo na rozpoczęciu cyklu w MoC#1, a także stanął na drugim miejscu podium w MoC#2 i MoC#4. Trzecie miejsce pada łupem Fioletixa, który triumfował w edycji rozgrywanej Davisem, a także stanął na podium w MoC#1 i MoC#5.

Pudzian
yBanan
Fioletix

W czasie trwania cyklu Master of Characters prowadzony był również kącik typera. Na początku każdego turnieju gracze mogli spróbować swoich sił w obstawianiu wyników podium.