Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ankieta po OPCL
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Ankieta po OPCL
ybnn
Proponuję po OPCL zrobić ankietę dotyczącą strzelających postaci.
Najlepiej żeby głosowały tylko osoby, które grają obecnie w LFa, w końcu to zasady dla nich.
Do tego proponuję, żeby każdy głos wymagał uzasadnienia, a te słabe (typu ; nie chcę ich bo nie lubię/nie umiem grać przeciwko nim) unieważniały dany głos.

Proszę was, nie piszmy w tym temacie za i przeciw związanych z samymi postaciami, rozważmy tylko powstanie takiej ankiety.
Moim zdaniem warto spróbować, ostatnia zmiana w regulaminie miała miejsce około pół roku temu, to dość spory czas.
Jeżeli faktycznie większość osób nie chce tych postaci i ma na to dobre argumenty (tak jak sporo osób uważa) to nie macie się czego obawiać, wynik ankiety będzie jednoznaczny.

Czy jest ktoÅ› kto jest 'za' takÄ… ankietÄ… ?
 
Krencik
Gdyby był wynik jednoznaczny w jedną lub drugą stronę, to raczej nie powinno być problemu ze zrobieniem nawet luźnej ankiety, bo to wyraźnie by pokazało, jakie zasady powinny obowiązywać. Aczkolwiek gdyby znów doszło do sytuacji, w wyniku której trudno osądzić całą sprawę, wtedy ja byłbym za zostawieniem, gdyż pokazałoby to dość sporą niechęć ludu, do tych dwóch postaci. Wiadomo, głos należy w ostateczności do administracji, jednak poprzednim razem zastrzegliśmy, że gdy na scenie pojawi się opozycja, która będzie stanowiła dość sporą większość w tym temacie, to z wprowadzeniem Rudolfa i Henry'ego nie powinno być problemu.

Ja bym się także zastanowił na wyrzuceniem dysków Johna z regulaminu, w końcu i tak prawie nikt nim nie gra.
Edytowane przez Krencik dnia 10-11-2012 16:43:55
 
Ramper
Ja ich nie chcę, ponieważ ludzie nie wiedzą jak nimi grać(nie tyczy się to Ciebie i moze jeszcze Gada), ale jak jakiś "nowicjusz" bierze tą postać to mnie chuj strzela, nie mam zamiaru cały czas się bawić w wysyłanie repków i niemiłą grę PP. Pamiętam jak grałem w jakimś turnieju gdzie te postacie były dozwolone, jakiś nowy wziął henrego - jedna gra = 5+ min, pamiętaj, każdą walkę trzeba zakończyć, żeby był repek... Powiesz, że każdą postacią można robić PP, ale nie każdą będziesz uciekał i rzucał shurikenami/strzelał z łuku na całą szerokość Hk
Edytowane przez Ramper dnia 10-11-2012 18:26:34
 
ybnn
Ramper, nie przeczytałeś mojego posta? Nie zrozumiałeś ? Tutaj piszemy o ankiecie, a nie o tych postaciach ;x
 
Ramper
Zrozumiałem, wyraziłem swoje zdanie o tych postaciach dlatego wg mnie myślenie nad ich wprowadzeniem jest dla mnie bez sensu(może i z sensem, ale po chuj, żeby się wkurwiać ?). Mówiąc o tych postaciach miałem na myśli, że jestem przeciw tej ankiecie
Edytowane przez Ramper dnia 10-11-2012 19:34:19
 
brejnless
: DDDDDD
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
ybnn
Jeśli według Ciebie myślenie jest bez sensu to już nie pisz w moim temacie ;d
 
Ramper
Właśnie, podałeś mi powód, że dyskusja z tobą jest bez sensu. Wyciągasz kilka słów z całego zdania niczym jehowi z Biblii.
 
brejnless
Troszke slabiutko kolego ; DDD
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018