Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Godne uwagi mody
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
 Drukuj temat
Godne uwagi mody
hari
*linki przeniesione do osobnych tematów*
Edytowane przez hari dnia 28-10-2012 16:02:34
 
bleeq
A nie dałoby rady zrobić każdy mod w osobnym temacie? :)
Na LF PC ma byc największe centrum download, więc nie może być tak wszystko upchnięte w jedno miejsce. :(
 
hari
bleeq napisał/a:
A nie dałoby rady zrobić każdy mod w osobnym temacie? :)

Damy rade panie majster.
Największe centrum downloadu, powiadasz? Jak jutro też będzie taka pogoda i brak lepszego zajęcia, to dorzucę też te z LFE, chociaż nie wiem czy ma to sens.
 
Ramper
ale w jednym poście jest przyjemniej :f
 
bleeq
Największe centrum downloadu, powiadasz? Jak jutro też będzie taka pogoda i brak lepszego zajęcia, to dorzucę też te z LFE, chociaż nie wiem czy ma to sens.

No właśnie ja jestem takim leniwcem (jak zepewne wielu innych), że nam nie chce się chodzić po stronach i szukać tu, trochę tu, trochę tam i jeszcze gdzieś tam. My wolimy jak wszystko jest w jednym miejscu. Dlatego ma sens wrzucać wszystko tutaj.
A kazdy mod do osobnego działu, żeby wyglądało ładnie, potężnie i ma być tego dużo, żeby ludzie się zesrali z wrażenia i zostali na stronie dłużej! :X
 
Mkbewe
Czy te mody znalazłeś z oficjalnego angielsko-chińskiego forum lf2?
 
Death
Jeśli chcecie to ja mogę zrobić osobne tematy o tych modach a gdybyście jeszcze dali mi jakieś screeny to był by git :D
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi podpisów na forum, w dziale Regulamin.
 
http://herofightercenter.hpu.pl/news.php
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018