Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Wyniki survivali
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Polish Survival Rank
 Drukuj temat
Wyniki survivali
Shade
Ty rzuciłeś dobrym pomysłem i dzięki Ci za to, ale to co mi wysłałeś było bardzo niesymetryczne i nie zgrywało się z tłem.

Dodałem tabelkę dla 4 graczy i jeśli Grzanemu sprawi mu to satysfakcje może się chlubić, "że on to zrobił i powinien być moderatorem, a Póp jest gupi i nie powinno go tu być."
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Com
Ty rzuciłeś dobrym pomysłem i dzięki Ci za to

Dałem gotową tabelę.

ale to co mi wysłałeś było bardzo niesymetryczne i nie zgrywało się z tłem.


Tylko powiedz jak to mogło się nie zgrywać z tłem jak nic nie zmieniałem oprócz dodania nowej tabeli? To dalej tamten ranking.

Dodałem tabelkę dla 4 graczy i jeśli Grzanemu sprawi mu to satysfakcje może się chlubić, "że on to zrobił i powinien być moderatorem, a Póp jest gupi i nie powinno go tu być."

Ale ja nie chcę być moderatorem, nie płacą mi za to, więc nie widzę w tym sensu. Natomiast moderator powinien mieć jakąś znajomość html, a ty póki co tylko zmieniałeś nicki osób i liczby, co się nawet nie zalicza do znajomości html.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Tokagero
Tak sobie czytam
Nie chwal się jak nie umiesz... tak to i ja mogę, ja chcę, żeby było symetrycznie.

A potem
A na lfpc wyszło ci nierówno, właśnie kończę wyrównywać.

Skoro tabela którą zrobił Biyori sam mogłeś zrobić i jak wynika z drugiego cytatu, sam mogłeś poprawnie ustawić, to dlaczego pisałeś, że nie możesz tego zrobić?
 
Shade
Tak to wyglądało: Jak kiedyś próbowałem zrobić tabelę dla 4 graczy to chciałem ją zrobić OBOK innych tabel, co skutkowało bałaganem na podstronie.
A Grzany zaczął robić tabelę z innym pomysłem, bo POD innymi i wysłał mi żebym sprawdził jak to wygląda na stronie. Okazało się, że wjeżdżała na "Dodaj własnego replaya", więc zaczął ją poprawiać i zrobił wreszcie nawet dobrze, ale trochę krzywo. W końcu ja to poprawiłem, żeby było bardziej równo i działało na każdej rozdzielczości ekranu. Ale Grzany się zbulwersował, bo uważał, że to niczym się nie różni od jego wykonania.

Odpowiadam: Grzany zrobił tabelę z pomysłem, o którym głupi ja nie pomyślałem jak robiłem to kiedyś.
Trochę niejasno to napisałem:
Nie chwal się jak nie umiesz... tak to i ja mogę, ja chcę, żeby było symetrycznie.

Faktycznie nie było to trudne i umiałem to zrobić, ale nie pomyślałem o tym jak robiłem tabelę kiedyś, dlatego tego nie zrobiłem wcześniej i dlatego także pisałem, że nie mogę tego zrobić, a w momencie pisania zacytowanego postu już wiedziałem jak to zrobić.

I przepraszam, że tak pogmatwałem tę sprawę, Grzany powinien dostać duże brawa, bo ta tabela to w większości jego zasługa.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Shade
Pododawałem wam ostatnie wyniki.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Pudzian
Znowu zaczynam surva solo :P

Co prawda zamiar był nie taki, aby paść w 30, ale no cóż, pierwszy raz grałem Davisem surva :D To takie niby wyzwanie do Sirraha, Verleo lub Skiby, bo wiem, że każdy z nich jest w stanie mnie pobić ;)

Pudzian
Davis
30
3821
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

DODANE
Edytowane przez Shade dnia 26-10-2015 15:09:54
x1
 
Verleo
Nooooo bez jaj... Ja myślałem, że rekord Davisem miał 3000 hp lost... ;_; tak to już dawno bym dodał. xD Pudzian. Długo tego rekordu nie będzie. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Sirrah
Oj dawno singla nie grałem... ale póki co:

Surv maniacy: Broda, Pudzian, Sirrah
Bohaterzy: Freeze, Woody, Deep
Stage: 49
HP lost: 20567
REPLAY

DODANE
Edytowane przez Sirrah dnia 28-11-2015 20:40:48
Per Survival Ad Astra...
 
Shade
Suprise! :D Rzucam wyzwanko Verleo i Brodzie evil

Nie-aż-taki-surv-maniak: Pub
Postać: Henry
Stage: 36
HP Lost: 6686
REPEK

DODANE
Edytowane przez Shade dnia 02-11-2015 19:22:23
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Broda
wyzwanie mi O.o ja nie umiem grać survów chyba że ktoś mnie keruje :v
sam mam problem z 10 stage
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Verleo
Jakie wyzwanie? Henry? Henry to frajer. xD Nawet nie pobiłeś jego rekordu postaci. A ja nie mam zamiaru nim grać. xD Poza tym ostatnimi czasy prawie w ogóle nie gram w lfa. ;_; Nie wiem czy bym przeszedł 20 stage teraz. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Shade
@Broda, bo nie próbujesz grać solo :v

@Verleo, sam żeś frajer xD nikt Ci nie każe grać Henrym, chodziło mi żebyś przebił mnie w ilości stage'y bo jesteś o 2 niżej na razie :D
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Sirrah
Dawno się tu nic nie działo:

Surv maniacy: Broda, Sirrah, As
Grabarze: John, Freeze, Henry
Burdel nr 48
Obalonych litrów wódy: 19339
REPLAY

DODANE
Edytowane przez Pudzian dnia 06-01-2016 16:19:30
Per Survival Ad Astra...
 
Sirrah
Halo gramy!

Surv maniacy: ½Broda As Fioletix Sirrah
Grabarze: John Henry Henio Freeze
Burdel nr 40
Obalonych litrów wódy: 22414
REPLAY

DODANE
Edytowane przez Pudzian dnia 06-01-2016 16:23:58
Per Survival Ad Astra...
 
Broda
Trzeba nową tabele zrobić dla 3,5 graczy :D
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
x1
 
Verleo
Broda Johnem. xDDDDDDDDD Hahahaha.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
x2
 
Broda
Ta teraz cie zastąpiłem bo poszedłeś na emeryture już cie nie potrzebujemy ! :D
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Verleo
Ha, proszę Cię. Jak się w czwartek widziałem z Sirrahem to mi powiedział, że Broda próbuje mnie zastąpić ale lami jak cholera, więc wróciłem. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
x1
 
Broda
ty żeś sirraha widział jak on we czwartek cały dzień był u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Verleo
Hahahahaha, chciałbyś. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018