Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Akcja zmieleni.pl
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
Akcja zmieleni.pl
Gri
Zacytuję post użytkownika "Heros" z innego forum, bo nie chce mi się pisać tego samego ;P (usunąłem tylko jedno niecenzuralne słowo).

" Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. - podpiszcie. To jest zmiana na BARDZO dobre (niezależnie od opcji politycznej - czy jest się lewicowcem, centrystą, korwinistą, chadekiem etc.). System okręgów jednomandatowych polega na tym, że głosuje się na KONKRETNĄ osobę (bo obecnie jest tak, że głosy są przerabiane w jakiś dziwaczny sposób ). Czyli - jeżeli poseł X mówił w swojej kampanii "Zagłosujcie na mnie, a ja będę wspierał obniżanie podatków oraz będę głosował za wprowadzeniem związków partnerskich", a w sejmie robi zupełnie co innego, to można łatwiej ku temu wyciągnąc konsekwencje.
Poza tym, rozbetonuje to scenę polityczną (choć trochę przynajmniej).
Same plusy, naprawdę niezależnie od Waszych poglądów, to może to być pierwszy duży krok w celu poprawy tego kraju.
Więcej linków:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. "

Nic Wam nie szkodzi podpisać, a jak pokazał przykład ACTA, jednak się da coś w ten sposób osiągnąć : ) Zresztą, tutaj ta akcja ma więcej profesjonalistów w koordynacji, może się udać.
Edytowane przez Gri dnia 07-09-2012 19:33:44

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
plef
Dzięki za przypomnienie. Czytałem wczoraj (albo przedwczoraj) wywiad z Kukizem, gdzie była o tym mowa.

PodpiszÄ™.

Naprzód, społeczeństwo obywatelskie! : )
 
Zakuba
Ja też podpiszę :)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018