Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: AMV - Anime music video
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Filmy
 Drukuj temat
AMV - Anime music video
Ramper
Znacie jakieÅ› "fajne" amv, wyjÄ…tkowe? Dzielcie siÄ™ xD


http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=7aL0ChXTGSI
 
hari
Uch, ale to^ było nie klimatyczne. Może dlatego, że dobrze znam i lubię ten kawałek co leciał, a poza tym wielkim fanem Dragon Ball'a to nigdy nie byłem (z wyjątkiem czasów, gdy jako paro-tam-latek go oglądałem).

No to ode mnie będzie:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. ulubione anime, ulubiony utwór, katharsis za każdym razem jak tylko usłyszę chociaż melodię, czego chcieć więcej?

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. moje najnowsze odkrycie, polecam gorąco, po prostu każdy kawałek jest boski. Co do amv, to nie zniechęćcie się tym początkiem z gadaniem i przesłuchacie całe.
 
plef
Może być "opening" gry? Japońskiej oczywiście.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. Mocarna giera, mocarne intro. Zawsze uruchamia u mnie tryb melancholii. Muzyka dzieciństwa. (Jedna z paru ;P).

Openingi anime Shaman King:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Miałem je kiedyś jako budzik. :D

Opening to nie do końca amv, ale chyba pasuje tutaj.
Edytowane przez plef dnia 22-08-2012 22:07:39
 
Kuba4ful aka Senpai
Uwielbiałem króla szamanów tylko o nim zapomniałem dzięki plef że mi przypomniałeś
Jeżeli można openingi to wstawie taki z Bleach
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
A pamiętam że ten opening po niżej miałem w jakiejś grze
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Edit:Już pamiętam miałem to w takim modzie w COD MW 4 jakoś tak chyba "ROTY" się nazywało.
Edytowane przez Kuba4ful aka Senpai dnia 23-08-2012 08:57:26
 
Ramper
Hari właśnie to jest klimatyczne, a nie klimatyczne jest to amv z DN co tutaj wstawiłeś.(tego 1 amv nie ocenię, anime nie znam :<;)
Edytowane przez Ramper dnia 24-08-2012 15:06:24
 
hari
Oj tam, zależy co kto lubi ^^ Jak powiedziałem nie oglądałem (jeszcze) Death Note, więc nie wiem jaki klimat ma to anime (pewnie nieco mroczniejszy jak się domyślam), ale mi się podoba to AMV. Tak samo jak powiedziałem, że to co Ty wrzuciłeś jest nieklimatyczne, bo akurat mnie kojarzy się raczej z jakimś średniowiecznym fantasy, a nie z DB, zresztą nie kręcą mnie takie anime. Dobrze, że każdy ma swój gust, bo inaczej nudno by było na tym świecie ;)
Co do drugiego anime, to Clannad i Clannad After Story, muzyka pochodzi właśnie z niego, więc raczej powinna pasować.
 
Gri
Pamiętam, że przez AMV zacząłem oglądać One Piece! Strasznie mnie wkurzała kreska, ale podobały mi się te walki co były na amv pokazane. Na szczęście obejrzałem chyba tylko dwie, także za dużych spoilerów nie było. Zresztą zanim do nich dotarłem w anime, to już zdążyłem zapomnieć ; P

A generalnie, to mi się ten z Death Note podobał : d Ale bez sensu zrobiłeś, że to obejrzałeś Hari. Taki spoiler jaki tam był, to tragedia ; P Nie oglądaj teraz przez 2-3 miesiące tego amv i potem weźsię za Death Note, bo warto ; )

A Clannada widziałem, pierwszą serię. After Story nie widziałem. I w tym amv (całkiem spoko zresztą, ale dupy mi nie urwało) trochę mnie zdziwiły niektóre fragmenty. Przecież "a kto umarł, ten nie żyje" jak to mawiał Boguś Linda ; p

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
brejnless
http://www.youtube.com/watch?v=0xJomDI0saM

mi sie to z gto podobalo
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
hari
Powiem szczerze, że za bardzo nie skupiłem się na video, wpisałem na yt tytuł piosenki i "amv", znalazło mi to i wrzuciłem głównie z powodu piosenki, cóż parę tam scen mi mignęło, ale miałem świadomość, że zamierzam to obejrzeć, więc byłem ostrożny ;) A co do 1 części Clannada, jakoś nie kojarzę żeby komuś się tam zmarło. A poza tym polecam Ci obejrzeć After Story, kompletnie inny poziom niż 1 seria, na początku jeszcze taki luźny w miarę klimat, ale tak przy bodajże 8-10 odcinku (epizod z gangiem) zaczyna się już naprawdę smutna i piękna historia. A końcówka totalnie zniszczyła mi psychikę (nie wiem, może zbyt uczuciowy jestem :P), ale naprawdę warto obejrzeć.
One Piece obejrzałem już daawno (500 odcinków), nie żałuję, ale też nie polecam. Nienawidzę tych tasiemców jak Naruto, Bleach, czy właśnie OP.

No to jeszcze ending z Toradory, tyle co skończyłem oglądać: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
i jeszcze: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
plef
Najlepsze w tym temacie:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
: D
 
Gri
Hari - jak to się nie zmarło nikomu? To yhm, czy po pierwszej części był jeszcze film Clannad? Bo może mi się jeszcze z filmem pomieszało ; d

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
hari
No dobra, w 1 części "zniknęła" 1 osoba - Fuko. A co do filmu, to nie oglądałem, ale tyle można o nim przeczytać:
Kinowy Clannad to kiepski melodramat, który dodatkowo pogrąża istnienie serii telewizyjnej doskonalszej pod każdym względem. Choć historia sięga trochę dalej niż u konkurencji, niezdecydowanym widzom radziłbym poczekać na Clannad After Story od Kyoto Animation. Jeśli jednak ktoś miał już (nie)przyjemność zapoznania się z filmem… też radzę poczekać i obejrzeć alternatywną wizję wydarzeń. Znając materiał oryginalny, mogę z dużą dozą pewności stwierdzić, że Tomoya nie upadnie aż tak nisko, a obraz nawet w smutniejszych momentach nie będzie pozbawiony nadziei.

I rzeczywiście wyszedł on pomiędzy 1 i 2 sezonem.
 
Gri
Za dużo czytasz opinii przed obejrzeniem czegoś : P Lepiej sobie własną wyrobić, zwłaszcza, jeśli lubisz Clannad ;d

Inna sprawa, że film faktycznie przeciętny ; p

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
hari
No coś ty, jakich opinii? Po prostu chciałem sprawdzić o czym ten film jest, czy to może jakaś nieopowiedziana historia z anime... a ten kawałek wkleiłem, żeby Ci pokazać, że nawet jeśli pamiętasz jakieś spoilery z filmu, to nadal warto obejrzeć After Story. Może obejrzę kiedyś film, ale jak mówiłem to moje ulubione anime i nie chcę zepsuć sobie wrażenia, jakie mi po nim zostało. Po prostu nie da się zmieścić w 90 minutach tego wszystkiego co miał oryginał.
 
brejnless
Gri, widziales historie Onizuki zza mlodu? : D
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Gri
nie widziałem :<

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
brejnless
Polecam obejrzec, fajne nawet
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
plef
Olać te chińskie bajki.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
To jest bardzo dobrze zrobione. : D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018