Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Heroes 3
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
Heroes 3
Danken
Heroes of Might and Magic 3, produkcji 3DO, jest chyba na tyle popularną strategią turową że nie trzeba nikomu bardziej jej przedstawiać.
No ale w razie gdyby ktoś nie znał,
odsyłam
pod
ten
[url=www.gry-online.pl/S016.asp?ID=118]LINK[/url]

Na mieście mówią że sporo osób nadal gra w to ustrojstwo. No to wychodzę z takim zapytaniem, co o tej grze sądzicie, ile już gracie (jeśli gracie).
Może macie jakieś wspomnienia związane z Herosami?

I najważniejsze, czy ktoś może chciałby od czasu do czasu pyknąć?

Zapraszam do dyskusji ;)

___________________

Mnie osobiście ta gra nie znudziła się od wczesnego dzieciństwa, raczej pozostaje perełką wśród moich ulubionych tytułów - plasuje się trochę wyżej niż LF, sorri xD
Moje ulubione zamki obecnie to Cytadela i Inferno.
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
Rybkon
Ojaa, Herosi <3 Pierwszy raz spotkałem się z grą u kolegi i u niego dostałem na jej punkcie bzika, choć nigdy jej legalnym (huehue) posiadaczem nie byłem :D Pamiętam nawet, że jeszcze całkiem niedawno co nieco pogrywałem i, co więcej, jako ambitny chłopak porywałem się na tworzenie map. Pominę jednak temat finezji map i końcowych efektów moich licznych prac. Dalej miło wspominam i gdyby możliwość była, chętnie bym zagrał, no ale cóż...
Inferno! Uwielbiałem, później były Bastion i Cytadela właśnie :) Jeszcze pamiętam, że moim ulubionym bohaterem był Calh, czy jakoś tak :D
 
hari
Achhh... Jakże zacna gra :D Pierwszy raz zobaczyłem ją u kumpla, może z 9 lat miałem (nie pamiętam, ale to było w ch.. bardzo dawno temu. Zacząłem grać dużo później (13 lat chyba). Nie zmienia to faktu, że to do dziś jedna z moich (naj)ulubionych gierek, epicki wręcz klasyk :D Kurde, nawet dobrze nie pamiętam jakie tam zamki były, ale spoko byli ci z elfami i centaurami, no i tamci z dżinami i magami. Wybaczcie wyszukane nazwy, ale ostatnio grałem w tą grę chyba ze 3 lata wstecz. Może znowu by sobie zainstalować... :D
 
Mefju
Odkopuje, bo mialem akurat ostatnio faze na ten tytul i gdyby ktos mial chec na partyjke to sklonny bylbym zagrac, mysle ze zdolalbym w najblizszym czasie znalezc czas na rundke, a widze po temacie o "nostalgicznych grach", ze H3 ciesza sie sporym uznaniem wsrod uzytkownikow :D

Dla mnie to gra wszechczasow, poza tym jedyna czesc serii, ktora potrafi mnie przykuc do ekranu. Nawet oslawiona V nie przypadla mi do gustu, moim zdaniem to przerost formy nad trescia, straszny zapierdol na ekranie przy zniszczeniu swietnego klimatu i malej przyjemnosci z samej rozgrywki.

III natomiast mimo lat bardzo mi sie podoba i ciezko mi znalezc w tym tytule cos, co by mi nie pasowalo :P.

Ulubiona frakcja - Necropolis :P. Ale malo ktorej mozna odmowic super klimatu. No, Wrota Zywiolow sa blee i Zamek w sumie jest taki... najzwyklejszy :D
 
Indiger
Hue, od czasu wydania odnowionej wersji Heroes III HD Edtion, gram godzinami w tÄ… gierkÄ™.
Moja przygoda z Heroesami zaczęła się hmm... 12 lat temu? Grałem jeszcze W Heroes I, najlepszej zaraz po III części.
Frakcja? Portal Chwały = Zamek of curse :)
 
Hubi
Ta HD wersja to jest wielki skok na kasÄ™. :/
Jest w tym więcej opcji niż w podstawce h3?
 
Indiger
Nope, tylko grafika
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018