Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Rozleniwilśmy się?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Rozleniwilśmy się?
Gad
Prawda jest taka, że nikt z polskich lfowiczach na polskich forach nie robił żadnych modyfikacji.
Było kilka mało udanych projektów - takich jak przeróbki exe, czy pojedyncze sprity tworzone przez użytkowników.

Na starym forum DarkTower było trochę animacji, komiksów, fanartów etc. Ale po tym to już prawie nic. Sharp trochę porysowała i się skończyło.

Na forach niezwiązanych czysto z polską sceną lf'a jest trochę większy ruch - fani modów Naruto, One piece, etc... HF na forum LFE i 13th Zone i Km93, który cośtam kombinował i z datą i ze spritami, ale odszedł stosunkowo dawno.
Obecnie z Polaków na LFE tworzymy chyba tylko ja i Infern112(chyba tak to sie pisze), który robi jakiegoś taniego moda One Piece z zriponych spritów.

Modów nigdy nie było i pewnie nigdy nie będzie.

Ale chętnie zobaczyłbym tony nawet najgłupszych fanartów, jak na Dark Tower. Z resztą te forum ciągle istnieje, choć zaspamowane przez boty.

Zapraszam na forum Dark Tower do działu "Fun Artsy" (chyba miało być Fan!)
trzeba się niestety zalogować, ale jest tam kilka fajnych prac :)

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

 
Kuba4ful aka Senpai
ja tworzę moda ale nie znam się tak za bardzo na kodowaniu i robię to w LF2 Data changer a postaci nie robię bo się na tym nieznam a ze spritem nie jestem najlepszy chętnie bym zrobił takie coś żeby niektóre postacie zrobić żeby były na kodzie oraz żeby dało się grać tylko 4 postaciami oraz żeby dialogi był w grze ale nie umiem tak robić więc ja zabardzo nie jestem leniwy ale też czasami się lenie i zamiast robić dalej to ja z kumplami gram w to co już do tej pory zrobiłem z LFE ściągnąłem takie coś jak "I Join Evil" czyli że nasz może dołączyć do wrogów
PS.kiedyś dam linka ale narazie muszę jeszcze pracować (wkrótce coś o nim napiszę)
Edytowane przez Kuba4ful aka Senpai dnia 16-07-2012 08:55:02
 
hari
dobra cudów się nie spodziewam, ale zawsze lepsze to niż nic, usłyszeć, że ktoś chociaż próbuje. rób póki ci się nie znudzi, jak nie skończysz - opublikuj to co zrobisz do tej pory. nie wiem jak z twoim angielskim, ale na LFE jest kilka tematów jak zrobić dialogi. nawet jakiś template mówiący cokowiek na początku stage'a, jest imo fajnym urozmaiceniem gry. sprawdźteż takie mody jak Kingdom LF, LF Mystic, RN LF2, D.R. LF2 v5.0, możesz tam znaleźć inspiracje (nie mówie o przywłaszczeniu sobie czegokolwiek, nawet nie próbuj, ale zobacz jakie fajne dodatki można stworzyć, nawet z bardzo podstawowym DC).
 
As098
Odnawiam temat
 
KINGAdijanko
zamykam temat cool
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Fioletix
kiedyś Walsemor robił komiksy i prowadził lf2 art center. Coś mówił ostatnio, że znów będzie je robił.

Ja może dziś wrzucę kolejne epizody mojego komiksu o plebsasch
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywając mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorącą epidemią,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermią,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018