Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: LF2 HD xD
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Projekty
 Drukuj temat
LF2 HD xD
Oko
Ten pasek na którym wyświetla się hp i mp postaci jakoś mało mi się podoba, a raczej nei podobba mi się że jeśli nie ma postaci to jest jakaś resztka tego paska. Plansze mi się takie podobają:D, a "powierzchnia" po której się chodzi też się zwiększyła czy tylko wygląd?
 
http://sorforum.darkbb.com
bleeq
fajnie przestrzennie, byś mógł podesłać : )
 
Ramper
Z mapek nie podoba mi się tylko HK rozciągnięty dół ? o.o
 
bleeq
Nooo, na HK możesz dodać publikę na dole mapki jeszcze ^^
 
Ramper
i na hk powinny spadać krzesła zamiast kamyków xD
 
hari
Tych pasków u góry nie da rady usunąć po pierwsze bo zasłaniają one jakieś cyfry i literki wyświetlające się na ekranie (chyba fragment kodu gry, nie znam się :P), po drugie ten obrazek jest zapisany w pliku exe, a ja nie jestem jakimś hakerem xD W HK wlaście miała być publika na dole, ale znowu dupa, bo ten szary kolor też jest zapisany w kodzie gry :(
Pewnie, że powierzchnia jest większa, inaczej nie miało by to sensu.

A propos krzeseł w moim aktualnie robiącym się modzie w pierwszej planszy będzie bijatyka w barze na krzesła i stoły xD (już gotowe)
Edytowane przez hari dnia 12-02-2012 21:50:49
 
Capricorn
Dawaj linka Hari :P
od razu widać że całkiem utalentowany jesteś :) chociaż tu chodzi chyba bardziej o ambicje, ja za leniwy jestem
 
Gad
Coś Ci sięścięło to "thanks".

Żadnych specjalnych zmian nie widzę, nawet ciężko spostrzec to, że plansze pozmieniane.
 
hari
Drogie panie, chapajcie linka w 1 poście ;)

Eee... Gad, przecież pisałem, że komendy są animowane, po prostu scrren mi się zrobił w takim momencie :P
A czego tu chcieć od plansz, przecież nie robię nowych, tylko po prostu powiększyłem stare, tak żeby rozciągnąć je na cały ekran.
Pisałem też, że to nie jest żadna wielka modyfikcja, od taka ciekawostka - LF w większym rozmiarze, nie oczekuj cudów :S
 
Gad
Aaa to sorry, nie czytałem xD, że się ściał.

Nie oczekuję cudów, ale nawet jak na modyfikacje Gui, to niedużo się zmieniło.
Edytowane przez Gad dnia 13-02-2012 15:12:03
 
Walsemore
Hmm, Hari taka uwaga: jeśli skaczesz z jednego projektu na drugi, to żadnego nie skończysz :P
A jakby był problem z fabułą do tego Twojego moda - pisz do mnie, ja pomogę ;] GG 9952054
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
hari
eee, no w sumie racja, ale porzuciłem ten projekt, bo nie dało się go ukończyć z zadowalajacym efektem. to nie do końca tak, że mi się nie chciało, po prostu coś nie do końca właściwie działa. nie zgłębiałem się w opisywanie problemu, bo tu i tak nikt nie bawi się w modowanie. teraz mój jedyny duży projekt to tamten drugi mod. może jeszcze wrócę od czasu do czasu do tworzenia starej postaci.
a za pomoc - nie omieszkam podziękować. jak tylko ruszę się do przodu z pracami, to poproszę jakąś epicką fabułę ;)
 
Gri
Proszę tylko, żeby ta epicka fabuła nie objawiła się w postaci ścian tekstu w modzie do lf'a, bo to zwyczajnie nie pasuje.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
hari
Nie no spokojnie, jedynie jakieś dialogi będą (nie za długie), jak napisałem wcześniej:
Hari napisał/a:
Zależy co masz na myśli przez rozbudowaną fabułę, bo jak na realia LF to dobrze jest, żeby była jakakolwiek.

 
Walsemore
Pracowałem swojego czasu z Gadem - on najchętniej wyrzuciłby jakiekolwiek dialogi, więc potrafię jakoś tak opracować ten scenariusz, by gadania było względnie mało ;].
BTW - jeśli chcesz dla każdej postaci robić inny scenariusz - stary, wal do mnie! Mam taki jeden,z początku 2010. Mam przygotowany dla Deepa i Johna, o ile dobrze pamiętam, a dla Rudolfa miałem zrobiony w połowie. Ta fabuła jakby się ze sobą przeplata, np walka ze stage'u 3-2 u Deepa wygląda tak, że sterujemy Deepem, a pomaga nam John. Z kolei u Johna stage 1-4 jest to ta sama walka, tyle że sterujemy Johnem, a Deep nam pomaga
Stary, mówię Ci - to byłby grubszy projekt ;]
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
2Fast
A teraz weźcie pod uwagę, jak niewielki ułamek rozpoczętych projektów w LFie zostaje ukończony, przynajmniej w Polsce...
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
hari
eee... ale w polsce, z tego co wiem, to na razie były 3 projekty: PPmod, PPmod2 i "tomojecośtam" pozatym z tej 3 tylko jeden jest na razie martwy i też w sumie nie do końca, bo on powstaje po prostu na nowo, jako odświeżona wersja. a więc na razie mamy boskie statystyki :P
 
Krencik
Projektów, które dotyczyły przerabiania LF2 na różne sposoby było w ogóle mało. Nasza scena przez ostatnie lata skupiała się głównie na Gadzie, który zresztą wolał udzielać się na zagranicznych forach. Ogólnie gracze zawsze byli a ludzie bawiących się wszelakimi przeróbkami... cóż, bieda. Wprowadzasz w każdym razie jakieś ożywienie w tej dziedzinie.

A ogólnie z wszelakimi projektami to bida. Poczynając od tych większych typu liga naszej sceny, LF2Revolution czy Julian's Gate a kończąc choćby na ostatnim RPG Walsemore'a. Więc fajnie by było gdybyś skończył jakiś projekt. Ot, byłbyś wtedy takim fajnym wyjątkiem.
 
Kuba4ful aka Senpai
link wygasł wrzucił byś nowy?
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018