Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Polish Players Mod V2.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Ogłoszenia
 Drukuj temat
Polish Players Mod V2.
Gad
[img]http://i41.tinypic.com/1250tj9.png[/img] is not a valid Image.

Deep Stomp
Mefju zbiera energię w nodze i mocno stawia ją na ziemi przywołując tym kolumnę czerwonej energii. Kolumna odrzuca przeciwników do góry.


Furious Dash
Mefju ładuje energię w nodze, która po chwili wystrzeliwuje wpędzając go w ślizg, podczas którego uderza napotkanych przeciwników.

Laser Sword
Mefju wytwarza w ręce laserowy miecz, który tylko on może dzierżyć przez krótki okres czasu. Zbyt długo trzymany w ręce lub niezręcznie rzucony o ziemie miecz wybucha. Eksplozja może ugodzić też samego Mefja.

Energy Ball
Mefju wyrzuca w górę kulę czerwonej energii, która leci przed siebie wystrzeliwując co chwilę laserem w dół. Sama kulka nie zadaje obrażeń, ale może zostać zniszczona.
Edytowane przez Gad dnia 01-02-2012 12:33:31
 
Capricorn
Dobry grafik z ciebie Gad. Szybko się uwijasz. W czym robisz spirity?
 
Gad
Gimp powah!
 
Son Koczko
A ty też musisz pisać do date punch z 5 razy ?
Argggh motherfuckers!
 
Gad
Co?
 
Ramper
Da się wykonać combo z Deep Stomp i Furious Dash ? :P
 
Gad
Powinno się nawet dać:
1. Tworzysz miecz
2. Ciachasz kombo
3. Wybijasz Deep Stompem
4. Rzucasz mieczem w ziemię zanim przeciwnik spadnie
5. Kończysz Furioush Dashem.
 
Ramper
Mam nadzieję, że reszta postaci też będzie tak....hm.. przemyślana ?
 
Gad
Zobaczymy, gdzie skończą się pomysły. :)
 
Ramper
Jak będziesz już na wyczerpaniu umysłowym to skorzystaj z mojego konkursowego pomysłu xD
 
Mefju
Ramper, mógłbyś go przedstawić?
Edytowane przez Mefju dnia 01-02-2012 11:40:30
 
Ramper
Opis: Fighter, sprawnie posługuje się rekąmi jak i nogami. Jego ataki nie są zbyt szybkie, lecz silne(niczym kopy dennisa, mowa o zwykłym Ataku).Kolor energii czerwony/pomarańczowy

Wygląd: Włosy czarne, czerwona bandana na czole, która przytrzymuje grzywkę. Czarne luzne spodnie, które są przytrzymywane przez pas zawiązany przy biodrze.
Elastyczny kij na plecach(czy coś podobnego, byleby wyglądało jakoś ze skillem3)

Skill1: Składając dłonie wewnętrzną stroną do opponenta wystrzeliwuje kulę energii(obrażenia podobne do kulki firena). MAX 2 kulki po naciśnięciu klawisza Ataku.

Skill2: Łapie przewinika i przerzuca go do tyłu(Gdy w odpowiednim momencie użyjemy skilla możemu przerwać zwykły atak przeciwnika, tak jak np. deep podrzutem)

Skill3: Ściąga z pleców kij i wybija się na nim niczym skoczek o tyczce(Szybki dash, który można wykonać z miejsca, brak możliwości skręcania, many zabiera około 40%,więc 2 razy użyte na full manie Obrażenia jak zwykły dash).

Skill4: Uderza kijem z nad głowy w ziemie, powalając przy tym przeciwników

Skill5: Trzymając przeciwnika przykłada mu dłoń do brzucha i uwalania kulę energii, która odpycha przeciwnika niczym A>D louisa(UWAGA! Może zostać użyty tylko wtedy, gdy trzymamy przeciwnika).

Dodatkowe informacje:
1. Po wykonaniu serii zwykłych ciosów Jacob automatycznie używa skill'a numer2.
2. Gdy w trakcie biegu użyjemy klawisz odpowiedzialny za zwykły atak Jacob z miejsca próbuję podrzucić przeciwnika ręką.
 
Gad
Wszem i wobec ogłaszam, że sprity do Mefja w 99% wykonane i dziś zabiorę się za datę.
Zaktualizowałem listę skilli kilka postów wyżej.
 
Sirrah
Już z góry odważę się powiedzieć 'Well done' :D
Per Survival Ad Astra...
 
Mefju
Gad mistrz. Ogólnie bardzo mi się Mefju podoba. Mam nadzieję, że inne postacie wyjdą niegorzej ;).
 
2Fast
Ten skill z kulką to moim zdaniem średni pomysł w pojedynkach między graczami, gdzie lepiej by się sprawdził zwykły "chase". Ale na stage rewelacja.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Rybkon
A tufaścik też musi być!
I bardzo pasowała by mi do 2fasta bardzo szybka postać, albo po prostu z jakimiś "szybkimi" atakami. Bo w końcu 2fast jest 2fast 4 us :P
 
Gad
Jak na to wpadłeś, Rybkon.
 
Ramper
Zrób lepiej zrób 2fata ;o
 
2Fast
<3 Kocham Was! :D
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018