Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nie dla ACTA
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
Nie dla ACTA
Oko
Gri, jeśli to przyjęcia ACTA potrzebna jest zgoda wszystkich państw UE to już są w dupie bo z tego co mi wiadomo to Czechy i Słowacja tego nie podpiszą.

ACTA ma zapobiegać piractwu, na piractwie tracą powiedzmy że artyści bo nikt nie kupuje ich płyt czyli są w plecy. Ale jeśli ktoś wedle ACTA zostanie przyłapany na piractwie to płaci kare która nie idzie dla właścicieli skradzionego programy czy pliku tylko idzie do budżetu państwa czy tam na utrzymanie tego traktatu. Jednym słowem, jeśli my okradamy właścicieli danych programów to jest to piractwo, ale jeśli robi to rząd to to jest w pełni legalne. Dobrze że na następne wybory mam już prawo głosu:D.
Edytowane przez Oko dnia 26-01-2012 21:40:38
 
http://sorforum.darkbb.com
2Fast
Gri, zróbmy nowych wybranych! A co do ACTA, myślicie, że Jarek, Lechu czy inni nie tańczyliby, jak im się zagra?
 
bleeq

Wtf? :|
Jak dobrze, że nie oglądam TVN. :O
Edytowane przez bleeq dnia 29-01-2012 16:01:11
 
bleeq
Zbiórka podpisów w sprawie referendum ACTA.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.


Tutaj profil przedsięwzięcia na fb:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Edytowane przez bleeq dnia 02-02-2012 22:04:04
 
plef
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Premier zauważył, że traci sporo elektoratu i przystopował. Może coś z tego będzie.
 
Sbagers
wygraliśmy ? ; D

a co do tego pomysłu z referendum to może mieć przeciwny skutek niż byśmy chcieli. telewizja uklepie "elektorat" by głosowała na tak. potem rząd na pewno by wprowadził ACTA mając argument "ludzie tak zdecydowali"

 
Gri
Jeszcze nie koniecznie wygraliśmy, chociaż to w pewnym sensie aż zabawne, jak bardzo rząd gra 'pod publikę'. Kurwa, część ludzi na nich głosowała, bo liczyli, że mają jakiś tam swój program, jakiś cel. Może nawet wierzą w jakąś ideę prowadzenia polityki. Po raz kolejny dostajemy potwierdzenie - liczy się tylko i wyłącznie miejsce w rządzie, poparcie i pieniądze. Zastanawia mnie czasem ile z osób trafiających do polityki z początku miało swoje ideały, ale potem zorientowało się, by przetrwać w tym syfie potrzebuje po prostu dostosować się do schematu.

W referendum ludzie prawdopodobnie zagłosowaliby przeciw ACTA. W sporej mierze media ostatnio propagują też ogólny hejt na ACTA. TVN co prawda wciąż próbuje naściemniać, ale skoro nawet Tusk się wycofuje, to TVN też niedługo to zrobi. Zresztą, to, że uzbieramy nawet 2 miliony podpisów nie oznacza, że referendum się odbędzie. To nie ma znaczenia tak naprawdę ;(

NATOMIAST! Najważniejsze jest to, że nasza reakcja, szum zrobiony wokół sprawy, protesty i podrzucenie tematu mediom sprawiły, że rząd prawdopodobnie ACTA odrzuci.

Jeśli ratyfikacja się nie odbędzie, to na jakieś 3-5 lat mamy spokój. Potem znowu spróbują uderzyć :S NWO musi być wprowadzone, haha :D (swoją drogą, dla jasności - właściwie to w samą teorię NWO nie wierzę, ale co tam ;d).


Przepraszam za składnie posta, jest późno, a w dodatku zapijałem egzamin który zjebałem ;<

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Mefju
Apropo grania pod publikę : Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link..
Bardzo mnie to ucieszyło.
Edytowane przez Mefju dnia 04-02-2012 10:57:09
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018