Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Cord
Nie wydłubałbym Ci oczu :< od razu powiesiłbym Cię za wnętrzności na klamce ]:->
 
Dark SoR
zobacz w listę tych co są przeciw to jest mój prostacki lecz mocny argument.

widzę że dalej żyjesz w erze dinozaurów Pendzik, gdzie każdy grał na siłę byle wygrać, nie wiem kto wpadał na ten durny pomysł z tym Rudym i Henrym nie było ich grało się elegancko nikt się nie wkurwia* ... gdybym nie miał trochę racji nie popierało mnie mnie 13 osób którym też to przeszkadza. Obalić !!! :D
Edytowane przez Dark SoR dnia 19-01-2012 11:34:37
 
Pendzik
Ciebie to się oczywiście nie tyczy Cord, nie miałem tej przyjemności i wcześniej z tobą nie grałem, co można niedługo zmienić ;D Ale skończmy rozmowy nie na temat, liczę na jakieś poważne argumenty ;)

@Dark
Fantastyczny argument, ale chciałbym ci przypomnieć, że głosowanie się jeszcze nie skończyło i zrobię wszystko, żeby te postacie zostały. Pewnie się zastanawiasz czy robię ci na złość? Między innymi... Ale robię to dlatego, że ty na siłę próbujesz pozbyć się niewygodnych dla ciebie postaci. To jest dopiero egoizm. Masz trochę racji, sporo osób cię popiera. Ale czy to ma być argument? Proszę cię^^ To prawda, że nie grałem od wieków, ale dobrze pamiętam jak było wtedy i nie próbuj nikomu tutaj wmówić, że nie było kłótni. Mogę nawet śmiało powiedzieć, że to ty wywoływałeś większość tych kłótni. Potrafiłeś czepić się każdego szczegółu byle tylko wygrać, czyż nie? Możesz śmiało temu zaprzeczać, ale myślę że spora część osób przytaknęła by mi ;)

Głosowanie o niczym nie świadczy, bo taki Dark zaraz zacznie pisać do swoich uczniów, klanowiczów, kolegów, rodziców i poprosi o zagłosowanie na nie. No cóż, nie ja tutaj decyduję jak to rozstrzygnąć, róbcie jak sądzicie ;) Ale uważam, że najrozsądniej byłoby, gdybyśmy wymienili wady i zalety wprowadzenia tych postaci. Więcej zalet - zostają. A zapewniam was, że zalet jest więcej. Może dlatego, że nie widziałem ani jednego poważnego argumentu na pozbycie się tych postaci? PP, które już wyjaśniłem i argument Darka, czyli to, że więcej osób jest za ich wykluczeniem. (ten jest chyba najmocniejszy xD) W każdym razie sądzę, że błędem byłoby zabronienie gry tymi postaciami. Bądźcie rozsądni - nie zabierajcie nam przyjemności :)
Edytowane przez Pendzik dnia 19-01-2012 11:50:14

.
 
Riki
Jeśli odbierasz to tak to po co głosowanie może te 12 osób Dark namówił :O
 
Michaello
Bardzo dziwne jest takie rozumowanie, tak samo można powiedzieć także, że to yBnn namówił te 9 osób (w tym mnie :)) aby zagłosowały na zostawienie postaci w regulaminie.

Tak przedstawia się głosowanie :

Za tym, aby Rudolf i Henry pozostali w regulaminie sÄ… :

- Koczko
- Michaello
- Caesar
- Gad
- Rybkon
- Alhdaron
- Under Fioletix
- Sirrah
- yBanan
- Pendzik
- Capricorn
- Frecel
- Sbagers
- Plef

Za tym, aby wydalić z regulaminu postacie strzelające są :

- Mefju
- Oko
- Deiv (Skillfull)
- Krencik
- Ramper
- Gri-Gri
- Dark
- BleeQ
- Monker
- Budyn
- Cord
- Riki


14:12
Edytowane przez Michaello dnia 19-01-2012 18:09:15
 
http://www.lf2.lt.pl
Pendzik
Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś^^ Chciałem Was uświadomić, jaki jest Dark ;> Człowiek, który jest "przewodnikiem tej ankiety" podaje mi jako argument to, że większość jest przeciw, czy to jest w ogóle normalne? Nvm. Z resztą Twoje zdanie Riki najmniej się dla mnie liczy, grasz w to 2-3 miesiące i za przeproszeniem gówno wiesz. Nie czuj się urażony, ale zwracam uwagę tylko na poważne argumenty i wypowiedzi osób ze stażem w tej grze, bo oni wiedzą jak było kiedyś i mogę powiedzieć więcej na ten temat. Twój argument odnośnie Henry'ego i Rudolfa był beznadziejny i albo mi się wydaję, albo jest już obalony? ;) Henry i Rudolf zostali wprowadzeni uczciwie drogą ankiety po bardzo długim czasie i moje pytanie jest takie: Dlaczego nagle chcemy to zmieniać? Bo Dark tego chce? Tak, i dlatego, że większość z Was nie jest w stanie poradzić sobie z tymi postaciami. Czy to nie czas, by w końcu nauczyć się czegoś nowego? Chcecie blokować dwie wspaniałe postacie dlatego, że mało kto sobie nimi lub przeciwko nim radzi? Czas się w końcu nauczyć, a nie tylko płakać i narzekać! Wasz tok myślenia kiedyś doprowadzi do zakazania wszystkich choć odrobinę wyodrębniających się postaci...

.
 
Riki
Może masz racje, może w ogóle mam w to nie grać. A wiesz co? Twoje zdanie gówno znaczy, a po drugie gram 3 miesiące ^^ Online, a normalnie z 5 pięć lat.

Edit: uczciwie? jednym głosem czy tam dwoma?
Edytowane przez Riki dnia 19-01-2012 13:15:28
 
ybnn
Fajnie Riki, a skilla masz jakbyś grał 5 dni, tak na marginesie. Sam tutaj gówno znaczysz, pewnie nawet nie wiesz kto to Pendzik, powinieneś pokazać trochę szacunku, jeśli sam chcesz zasłużyć na szacunek (bo zakładając jeden klan za drugim, na miesiąc i będąc w 5 różnych klanach po 3 miesiącach gry.... nie pomagasz sobie)
 
Pendzik
No kurwa jeszcze jakiś Riki będzie mnie hejtował getlost Napisałem 2-3 miesiące, więc w czym szukasz problemu? Kogo obchodzi ile lat grałeś online, a ile z mamą w domu? Mam to w dupie, to nic nie znaczy, tam chyba nie grałeś regulaminowo getlost Czy ktoś powiedział, że masz nie grać? Graj sobie ile ci się podoba, to też mam w dupie. A jak wybory do Sejmu wygrane byłyby jednym lub dwoma głosami, to też byłyby nieuczciwe? Twój tok rozumowania jest wręcz zajebisty. Ankieta to ankieta, poprzednio większość głosów była na tak, więc nie widzę powodu by teraźniejsza ankieta w ogóle istniała getlost
Edytowane przez Pendzik dnia 19-01-2012 13:21:11

.
 
Riki
Ok ankieta jest ankietą przegrają to przegrają i po nich. G*wno mnie obchodzi kim jesteś, kim byłeś. Czy Juliusza Cezara wszyscy popierali? Nie, wiec czemu mam do ciebie mieć szacunek według ybnn?
 
Ramper
Dark SoR napisał/a:
dajmy na to że zarzucę ci PP nie dość się się zwyzywamy jak to z nami jest to jeszcze nic mi nie da rep bo ta administracja z całym szacunkiem dla niej nie wie o co chodzi , ktoś mądrzejszy np CSR powie nie było PP a reszta powie nooo nooo nooo nie było ty Mef nie było nooo Blq nie było nooo to chyba nie było ... dobra chu* nie było noo

Tutaj masz racje!

Dodajmy postacie z "kodów", bo po co twórcy ich robili albo chociaż przemiane louisa, po co ona jest jak nie do GRY. getlost
 
ybnn
Po co twórcy robili postacie z kodów? Żeby była wystarczająca ilość przeciwników w stagemode ;d (moim zdaniem)
Przemiana Louisa też mogłaby być wprowadzona - na podobnych zasadach jak międzynarodowe, czyli nie można się zminić w EXa gdy przeciwnik ma mało hp (czerwo piksel - krew - na mordzie), można użyć D>A tylko 1raz pod rząd + dodać jakieś ograniczenie ogólne i byłoby git.
Ale nagle ktoś by pewnie napisał, że nie chce mu się sprzątać ringu ze zbroi, którą ex zrzucił i to odbiera frajdę z gry
 
Riki
@ybn Wiesz może więcej ludzi szanuje mnie niż ciebie wielki pan yBanan ^^ Jednak Csr nie docenił mnie i wygrał 3:2 ze mną choć mam skilla z pięciu dni. Deiv ma racje ludzię się zmieniają jak ich skill rośnie, ale na szczęście nie wszyscy się zmieniają. Dostałeś oskara za największe ego i słuszne to było. Za najlepszego gracza musiałeś się kłócić bo nie wybrali ciebie (pewnie byś napisał a g*wno mnie obchodzi co inny o mnie myślą czy jestem najlepszy czy nie), ale się kłóciłeś więc ci zależało. Raz mówisz, że nie zależy ci co inni mówią raz się kłócisz i zawsze musisz mieć racje choćby nie wiem co... Chciałbym ciebie zobaczyć jak zaczynasz grać w lf2 online. Byłem w pięciu klanach? :O Nawet nie wiedziałem dzięki dużo od ciebie się można dowiedzieć.
Edytowane przez Riki dnia 19-01-2012 13:38:44
 
Pendzik
@Riki
Człowieku, co mnie obchodzi Juliusz Cezar? Rodzice powinni nauczyć Cię kultury i tego, że szacunek należy się każdemu człowiekowi. Więc kurwa z szacunkiem, bo ja byłem na początku bardzo uprzejmy. I przestań pisać jeżeli nie wnosisz zupełnie nic do tematu, a we wszystkich swoich postach w tym temacie wniosłeś tylko jeden beznadziejny argument.

@Ramper
Administracja zajmuje się sędziowaniem. Myślę, że Dark teraz tylko i wyłącznie chciał pokazać, że coś mu się tu nie podoba. Regulamin jest po to, żeby pilnować porządku. Po to jest podpunkt o PP, więc pozwólmy graczom na grę Henrym i Rudolfem i pozwólmy administracji na uczciwe sędziowanie, w końcu od tego oni są.
Twoje rozumowanie jest równie beznadziejne. Postacie z kodów, to są hm... Kurwa, postacie z kodów?! Są po to, żeby każdy mógł choćby spróbować gry nimi, ale nie w rozgrywkach internetowych, proszę Cię - myśl logicznie, a nie szukaj beznadziejnych "dziur" w moim twierdzeniu. (Przemiana Louisa... czemu nie, ale ograniczona ? ^^ )

.
 
ybnn
Kurwa co ?xD Csr nie docenił ale wygrał, ludzie sie zmieniają ale nie zmieniają... CO ?
Nie musiałem się kłócić, nikt mi nie kazał.. skąd pomysł, że musiałem ? Poza tym wcale się nie kłóciłem tylko uzasadniłem swoje zdanie, swój wybór w tym głosowaniu, a potem ktoś mi zaczął wrzucać więc zacząłem bronić swojego zdania i swoich argumentów - stąd ta kłótnia.
Mam wielkie ego, fakt - chociaż nie miałeś okazji się o tym przekonać, bo chyba nie pisaliśmy nigdy dłużej niż chwilkę (poza tym, że raz cie wyśmiałem za 'sprawę z klanem';)
Kolejna sprawa - skąd możesz wiedzieć co mówię... jedyne co mówię jak tutaj piszę, to - ale on jest pojebany :O - ale tego nie możesz sprawdzić ani nie możesz wiedzieć..
Poza tym nie piszę, że nie zależy mi na tym co inni 'mówią', tylko mam gdzieś na temat tego, co mówią o mnie - powtarzasz tylko to co inni tutaj piszą, nie mając pojęcia...
Z tymi pięcioma przesadziłem... w ilu byłeś ? 4 ?
 
Riki
Juliusz Cezar nie był człowiekiem :O Widać jaki masz szacunek. Wystarczy zobaczyć kto pisał o mnie pierwszy. Jak widać odwdzięczam się tym samym :)

@ybn
Ile Csr gra lat? Podobno mam skilla z 5 dni i zdobyłem 2 pkt dziwne nie? Że co? Czytać nie umiesz? Mówiłem, że się zmieniają niektórzy tacy jak ty, a na szczęście nie wszyscy np. Megatron czy Deiv
Edytowane przez Riki dnia 19-01-2012 13:47:44
 
ybnn
Megatron to się akurat na szczęście zmienił - znów nie wiesz o czym piszesz..
Nie rozumiem - wygrana to wygrana, czy 3:2 czy 5:0 to nie ważne (chyba, że potrzebne są małe punkty - w tym wypadku nie ) może Csr grał stopami, albo jadł obiad i prasował grając, skąd możesz wiedzieć ? Grunt, że wygrał... rozumiem jakbyś się chwalił tutaj i podawał za argument wygranie jakiegoś turnieju, czy chociaż walki - ale mówić o swoim skillu na podstawie tego, że dało się rade z kimś przegrać tylko 2:3 ... bitch please..

 
Riki
Ech jak zwykle musisz dopiąć swego. Widzisz co piszesz? Ja podobno gram 5 dni, a on (3-4 lata?) Pewnie jak ty przyszedłeś na scenę to wygrywałeś do 0 z Worm'em czy innymi takimi weteranami... Bo teraz można powiedzieć, że Csr to jeden z najlepszych graczy, którzy teraz grają.
 
ybnn
Jak przyszedłem to siedziałem cicho i nie wrzucałem na nikogo, nie chwaliłem się tym, że ugrałem Wormowi 2 walki i nie zmieniałem klanów jak skarpetki, starałem się zyskać jakoś szacunek, bo tylko tak można go zdobyć - trzeba sobie zasłużyć, a to co teraz robię to już moja sprawa - jak będziesz na scenie dłużej to też będzie ci wypadało robić więcej (sad but true)
 
Gad
@Michaello nie podliczyłeś Plefa i sbagersa. 12:13.

Riki szkoda, że przegrałeś z Arczkiem 5:0, a przecież grasz już 3 miesiące, a 5 lat normalnie. Tłumacz się lagami teraz.
Naprawdę sądzisz, że to jest wyznacznikiem skilla?
Edytowane przez Gad dnia 19-01-2012 14:05:39
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018