Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Dark SoR
Zakładam temat chcę się przekonać czy otwarliście oczy na dwie postacie które wzniecają ogień PP

- Co proponuje wydalenie tych postaci przed OPC bo to będzie szopka
- Liczę na wasze poparcie niech lf2 będzie starym dobrym lf2 a nie parodią i bieganiną za Pro graczami którzy będą nas kosić jak chcą :)
- zbieram głosy w temacie proszę pisać głos ( za ) lub głos ( przeciw ) + uzasadnienie decyzji

Ku chwale starej szkoły lf2 :)
Edytowane przez Krencik dnia 18-01-2012 20:05:14
 
Son Koczko
Mają być i tak są słabi , a ty się naucz grać .
Argggh motherfuckers!
 
Caesar
Kiedy istniała "stara szkoła lf2", to Ciebie jeszcze nie było, a przez pierwszy rok swojej aktywności grałeś tylko i wyłącznie Davisem, więc co Ty mówisz o starej szkole ;d

@Temat:
Jak widać, nikt oprócz Ciebie nie narzeka na wprowadzone zmiany. Jak dla mnie głupotą jest tylko to, że Henry może aż dwa razy użyć sonaty przez cały jej czas trwania.

Co za różnica, czy ybanan gra Rudolfem, czy Ty Deepem. Jeżeli jego PP Ci przeszkadza, to każdemu z tej sceny przeszkadza Twoje i chyba wszyscy potwierdzą, że Twoja "defensywna gra" to PP.

Notabene jakoś po wprowadzeniu tychże postaci, nie zauważyłem znacznego wzrostu częstotliwości używania ich.

Jeszcze jedno - co znaczy "wzniesienie Henrego & Rudolfa"?
I proszę Cię, nie "otwarliście", tylko otworzyliście.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Mefju
Ogólnie ja od początku byłem przeciw tym dwóm postaciom w regulaminie. Ich styl gry od zawsze wydawał mi się zbyt specyficzny - mało kto sobie nimi radzi, co stawia wielką część graczy bez szans w starciu z dobrze wytrenowanym Rudolfem/Henrym, którzy na domiar złego są praktycznie nie do dostania, atakowanie ich właściwie zawsze kończy się fiaskiem. Szkoda mi nerwów na to :D. A co do PP Darka i yBnna grającego Rudolfem to imo nie ma porównania.
Edytowane przez Mefju dnia 11-01-2012 15:16:27
 
Dark SoR
Nie napisałem tego tematu żebyście mnie obrażali tylko żebyście
napisali jestem za czy przeciw + dali logiczne argumenty na to ale widzę że przerasta to klan IH który jak zawsze musi atakować i zarzucać że to ja jestem blee. CSR nie chce mi się poraz 100 z tobą wykłócać publicznie bo jak zawsze tylko wytykasz i mędrkujesz jak druid nie fisiuj tak bracie , bo ty wiesz kto narzeka a kto nie hahah :D

Koczko nie komentuje bo i tak nie zrozumie

Piszcie kto za kto przeciw i tyle
Edytowane przez Dark SoR dnia 11-01-2012 16:11:02
 
Michaello
Jestem za gdyż, jak już to ktoś powiedział w innych krajach są dostępne postacie strzelające, dlatego nie rozumiem, aby u nas Rudolfa i Henrego nie było. Styl gry tymi postaciami jest zbliżony do PP, ale sądzę, że można nimi grać normalnie.
Edytowane przez Michaello dnia 11-01-2012 15:47:23
 
http://www.lf2.lt.pl
Caesar
Dark SoR napisał/a:
Nie napisałem tego tematu żebyście mnie obrażali tylko żebyście
napisali jestem za czy przeciw + dali logiczne argumenty na to ale widzę że przerasta to klan IH który jak zawsze musi atakować i zarzucać że to ja jestem blee. CSR nie chce mi się poraz 100 z tobą wykłócać publicznie bo jak zawsze tylko wytykasz i mędrkujesz jak druid nie fisiuj tak bracie , bo ty wiesz kto narzeka a kto nie hahah :D

PiszciÄ™ kto za kto przeciw i tyle


Skoro uważasz, że moja osobista wypowiedź, to publikacja całego klanu IH, to dlaczego napisałeś - "Nie napisałem tego tematu żebyście mnie (...)". Powinieneś napisać "SoR nie napisało tego tematu żebyście mnie(...)".
Poza tym, w którym miejscu ja Cię obraziłem? Chyba, że prawda Cię obraża...?

Logiczne argumenty podałem i przedstawiłem swoje stanowisko, rozumiem że to się nie liczy, bo zaatakowałem Cię z mocą całego klanu IH wbijając sztylety w kolana za winklem palonym, tak?

Michaello napisał/a:
Jestem za gdyż, jak już to ktoś powiedział w innych krajach są dostępne postacie strzelające, dlatego nie rozumiem, aby u nas Rudolfa i Henrego nie było. Styl gry tymi postaciami jest zbliżony do PP, ale sądzę, że można nimi grać normalnie.


I właśnie dlatego zawsze byliśmy gorsi od reszty sceny. Szkoda, że teraz gdy już te postacie są wprowadzone, to ta reszta sceny praktycznie nie istnieje... :<


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Dark SoR
Proszę cię .... stary niszczysz mi system , tak jestem obrażony tym że twoja inteligencja mnie przerasta mistrzu !!! zamiast pierd*lić filozofie życiowe napisz czy jesteś za czy przeciw ( wiem że jestem przeciw ) ale chodziło mi szczególnie o to tylko . mówie nie kłócę się z tobą więcej i zgadzam się z tobą z tym co napisałeś masz racje i kropka koronę se popraw żeby ci przypadkiem nie spadła pokój bracie !
 
Oko
Ogólnie wolę grać bez nich i nie lubię przeciw nim walczyć. Ale to nie znaczy że ich nie powinno być, skoro w innych krajach jakoś nimi grają to czemu w Polsce miało by być inaczej? Przecież chcemy żeby LF2 był u nas światowy,nie? A po drugie gra Rudlfem i Henrym jest specyficzna ale do opanowania, oczywiście wtedy gdy ktoś nimi grający nie robi PP. Jeśli Henry i Rudolf mają być zakazani bo atakują na odległość=brak walki w zwarciu to może jeszcze zakaz gry Davisem czy Dennisem bo oni b.dobrze walczą w zwarciu. To są logiczne argumenty za pozostawieniem ich w grze, ale wolałbym żeby ich nie było bo w większosci przypadków gra polega na gonieniu się nawzajem bez jakiegokolwiek sensu, gdyby wszyscy grali tymi postaciami na odpowiednim poziome nie było by problemów.

EDIt: widze że to w formie głosowania więc oddaje swój głos przeciw grze Rudolfem i Henrym.
Edytowane przez Oko dnia 11-01-2012 16:45:50
 
http://sorforum.darkbb.com
Caesar
Dark SoR napisał/a:
Proszę cię .... stary niszczysz mi system , tak jestem obrażony tym że twoja inteligencja mnie przerasta mistrzu !!! zamiast pierd*lić filozofie życiowe napisz czy jesteś za czy przeciw ( wiem że jestem przeciw ) ale chodziło mi szczególnie o to tylko . mówie nie kłócę się z tobą więcej i zgadzam się z tobą z tym co napisałeś masz racje i kropka koronę se popraw żeby ci przypadkiem nie spadła pokój bracie !


Zaznaczyłem Ci kilka błędów bracie. POKÓJ Z TOBĄ !!

Swoje zdanie (podkreślam po raz drugi) opisałem już w pierwszym swoim poście, w tym temacie, więc nie rozumiem dlaczego chcesz, bym napisał czy jestem za, czy przeciw :P


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Skillfull
Również jestem za wydaleniem tych postaci. Ale to nie z uwagi na samo to, że są postaciami głównie atakującymi z dystansu i trzeba trochę pobiegać (ponieważ wręcz bez przedmiotów dodatkowych walczyć jest bardzo ciężko), ale z uwagi na fakt, że w Polsce jest dosłownie garstka osób, które potrafią grać tymi postaciami bez notorycznego uciekania i PP. Tak wiem, można nagrać replay i delikwent, który będzie tak robił może przegrać walkę przez PP, ale czy chodzi tylko o wygraną? Nie, chodzi o przyjemność z gry, a uganianie się za osobami, które tylko uciekają, strzelają (rzucają gwiazdkami), znowu uciekają i strzelają (rzucają gwiazdkami), itd... i nie mają żadnych innych pomysłów na grę Henrym i Rudolfem jest jak dla mnie trochę nie na miejscu.
 
Dark SoR
Dziękuje bracie jaki ty dobry jesteś, łaskawy i najlepszy.
 
Gad
Głos przeciw z powodów przedstawionych przez użytkowników wyżej.

W złych rękach te postacie są bezużyteczne, a dobry gracz na pewno nie będzie grał nimi w sposób pasywny.

Gracz, który biega jak poje**ny i rzuca gwiazdkami jest łatwy do zlikwidowania, wystarczy chwilę pomyśleć i można bez problemu takiego gracza zaskoczyć i ściągnąć na kilka komb.

Już bardziej byłbym za zniesieniem Deepa, bo 3/4 osób, które nim gra na low hp stoi tylko w miejscu i czeka, jakby tu skontrować przeciwnika. A do Deepa z prawie nieskończoną maną (im mniej hp tym szybciej się odnawia) prawie podejść się nie da.

Szopka to zawsze była z Tobą, Dark i z Twoimi problemami hańbiącymi SoR i jego sztylety, które wbijałeś ludziom w plecy, a nie z tym, że wprowadzili sensownie Henrego i Rudolfa.

Caesar napisał/a:
I proszę Cię, nie "otwarliście", tylko otworzyliście.

Obie formy są poprawne i dopuszczalne w języku polskim. Sprzeciw oddalam.
Edytowane przez Gad dnia 11-01-2012 16:24:01
 
Caesar
Gad napisał/a:
Szopka to zawsze była z Tobą, Dark i z Twoimi problemami hańbiącymi SoR i jego sztylety, które wbijałeś ludziom w plecy, a nie z tym, że wprowadzili sensownie Henrego i Rudolfa.
Caesar napisał/a:
I proszę Cię, nie "otwarliście", tylko otworzyliście.

Obie formy są poprawne i dopuszczalne w języku polskim. Sprzeciw oddalam.


True :D

A co do "otwarliście", Gad wiem, że są obie formy. Nie traktuj mnie jak imbecyla :D
Zauważ, że za miesiąc w słownikach zostanie wprowadzony wyraz "TE", możliwy do stosowania w wypowiedziach typu "Zabierz mi TE krzesło". To wszystko tylko dlatego, że coraz więcej osób tak pisze/mówi. Dlatego nie obchodzi mnie, czy tak zjebany wyraz jest w słowniku, bo nie powinno go być :*


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Gad
Z tego co wiem wyraz "otwarliście" był stosowany w Polsce dużo wcześniej niż "otworzyliście". "Otwarty" (- otwarliśmy) wydaje się bardziej poprawny, niż "otworzony" (- otworzyliśmy), nie sądzisz?
Ale to nie dyskusja na ten temat toczy się w tym topicu, więc zapraszam na gg.
Edytowane przez Gad dnia 11-01-2012 16:36:40
 
Michaello
Czy to jest temat o języku polskim, bo chyba mamy tutaj dojść do porozumienia w sprawie Henrego i Rudolfa, prawda ?
Ogólnie jest dziwne kłócić się o sprawę, która była już przedyskutowana w innym temacie.
 
http://www.lf2.lt.pl
Gad
Najwyraźniej Dark tego do końca nie rozumie i drąży tunel do nikąd.
 
Caesar
Beka by była, zrobić taką akcję, że każdy przeciwnik, z którym przyjdzie się zmierzyć Darkowi na OPC, zagra specjalnie tymi dwiema postaciami :D


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Krencik
Co prawda ja już nie gram czynnie w LF2, ale moje stanowisko w tej sprawie było zawsze takie samo - nie podoba mi się to, że Rudolf i Henry są obecni w zasadach LF2PC. Wałkowano to wiele razy i wałkowane to dalej będzie, ale moim zdaniem, głównie z powodu ich stylu walki powinny zostać zabronione. Dla mnie są po prostu za silne, możliwość walki na dystans + niezła szybkość czyni je zbyt silnymi postaciami. Wiem, wiem - nie gram już dawno, ale kiedyś to czyniłem i byłem na nie, silnik gry od tamtego czasu się nie zmienił, podobnie ta dwójka, więc jakoś potrafię to wszystko osądzić, ale nie obrażę się, jeśli mój post w tej sprawie zostanie zignorowany, w końcu już graczem LF2 nazwać się nie mogę.

Dobra, a teraz przechodzę do sprawy, której problem chciałem tu głównie poruszyć. Chodzi mi o bzdurne argumenty typu - "na świecie tak jest, więc dlaczego u nas ma być inaczej?". Ja chciałem tylko niektórym przypomnieć, że polska scena nie podlega światowym zasadom gry w LF2 i mamy prawo do odmiennych praw, także dotyczących Rudolfa i Henry'ego. Dlatego moim zdaniem, ten argument jest bardzo durny.

Michaello - to w takim razie głupio ją było zaczynać w innym temacie, skoro ta jak napisałeś, była dyskutowana już wcześniej. Miało miejsce kilka prób wprowadzenia Rudolfa i Henry'ego. Ostatnia została po wielu latach czekania przeforsowana, więc nie można zakazać jej przeciwnikom zrobić teraz kontrataku. Dla mnie po prostu - brak Rudolfa i Heny'ego równa się = brakowi jakichś kontrowersji w LF2 (chodzi mi tu konkretnie o samą grę). No, ale jak tam chcecie.
Edytowane przez Krencik dnia 11-01-2012 18:09:35
x1
 
Caesar
Krencik napisał/a:
Dobra, a teraz przechodzę do sprawy, której problem chciałem tu głównie poruszyć. Chodzi mi o bzdurne argumenty typu - "na świecie tak jest, więc dlaczego u nas ma być inaczej?". Ja chciałem tylko niektórym przypomnieć, że polska scena nie podlega światowym zasadom gry w LF2 i mamy prawo do odmiennych praw, także dotyczących Rudolfa i Henry'ego. Dlatego moim zdaniem, ten argument jest bardzo durny.


Szkoda, że nie ma w historii LF2 zawodnika, który był choć przez chwile uważany za najlepszego w całym świecie LF2. To za sprawą tego, że nigdy nie umieliśmy grać tymi postaciami, a co gorsza przeciw nim. Taki Noir dla przykładu, zawsze gdy dostawał baty, zmieniał sobie na Rudolfa i miażdżył. Jak chcesz być ograniczony to ok, ale to chyba nie jest taka wielka bolączka, żeby znów robić głosowanie? Już raz było robione i moim zdaniem niepotrzebny jest ten temat...


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018