Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nowy 'system'
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Nowy 'system'
Megatron
Ja się już do owych ostrzeżeń nie wtrącam - w końcu nie jestem już tutaj adminem.
Tylko powiedz mi Panie Obiektywny, dlaczego nie ma Cię na czarnej liście na lf2cup? Twoje argumenty są co najmniej żałosne i niczego nie mówią. Warto zajrzeń do linku, który podałem w moim poście powyżej.
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
ybnn
Naprawdę jesteś taki tępy ? Przecież już napisałem.... Mam specjalnie dla ciebie to powtarzać ? Nie obchodzi mnie to, że dla ciebie te argumenty są żałosne i nie dziwie się, że niczego ci nie mówią - nie mają takich zdolności..
Czasem dzięki wam czuję się jak w serialu 'Renegade', zabawne ;d
 
Sbagers
Megatron napisał/a:
Tylko powiedz mi Panie Obiektywny, dlaczego nie ma Cię na czarnej liście na lf2cup?


to proste, bo to on zarządza lf2cup, ale że jest (i chodzi mi tutaj o wygląd) pizdą to już inna para kaloszy


Ost -nie wyzywamy.
Edytowane przez bleeq dnia 12-12-2011 17:06:59

 
Hubi
sbagers on nie wygląda jak pi**a tylko jak banan co ty nie rozróżniasz? , pomysł mi się bardzo podoba jestem na tak!
 
fatality
JE*AĆ SYSTEM!!!!!

Nic nie wnoszący post, na dodatek wulgarny. Gratuluję kolejnej zdobyczy - to już Twój drugi ost.
Edytowane przez Mefju dnia 13-12-2011 16:52:29
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018