Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Świat Little Fighter 2 - odgrzebanie z grobu
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Reszta » Reklama
 Drukuj temat
Åšwiat Little Fighter 2 - odgrzebanie z grobu
przemekmat
Serwus. Jest wielka prośba, pojawiła się szansa na uratowanie mojej strony o lf2. Po latach odnalazłem pamięć z całym downloadem i innymi plikami do strony. Potrzebne są wpłaty, więc jeśli komuś zależy choć trochę to... link poniżej do zbiórki. Chcę wiedzieć czy zasoby strony ratować, czy pogrzebać.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
http://www.lf2rulez.vgh.pl
Alladyn
Ale po co ? I tak te mody jeśli miały jakąś wartość to są na LFE a jeśli nie to tylko pieśń tamtych czasów. Ze stronki skorzysta może z 5 osób ever skoro na LF2.PL nie ma graczy strony z 10 letnim stażem i kultywacją od forum BF to czemu nagle po 4 latach przerwy mieli by się pojawić na świat lf2? wiem że dla Ciebie to wartość sentymentalna ale pewnie tylko dla Ciebie ewentualnie 3 innych moderatorów i jak chcecie to musicie się zrzucić razem. A tutaj jeszcze sporo osób wydało wszystkie oszczędności i zabrało kredyt na NTFy od Wonga.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
Niezła próba destroyer
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Fioletix
Ile tej kasy potrzeba?
Jak coś to ja też chciałem coś ogłosić. Otóż pracuję nad modem w którym zmienię nazwę pliku gry na lf3 i spakuję do zipa :) Tylko żebym mógł ukończyć projekt, to musicie mi wysłać 1 grosz w postaci bitcoina wygrany w postaci bonu w kauflandzie.
Chętni pisać na priv, nie długo ruszam z ogłaszaniem mojej akcji.
 
Shade
sell skin na dawisa - DawisEX, tanio, 1 Wongowe NFT za klatke
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Alladyn
nie no dobra wpłace hajs tylko mi wypłata przyjdzie bo wpakowałem wszystko i nawet dom zastawiłem i mieszkam w kamperze w wongowe NTF bo ybnn mnie przekonał że to wypali
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Alladyn
btw. ma ktoś przelać pieniądze na kilka bułek ? bo troche głodny jestem a jedzenie z caritasu już mi się kończy
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018