Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Brawlhalla
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
Brawlhalla
Pudzian
Cześć i czołem!

Przybywam dziś zaprezentować Wam godnego (według mnie) następcę Little Fighter 2. Brawlhalla.
Gra to oczywiście bijatyka, ale jest też grą akcji z elementami RPG. W grze dostępnych jest 47 (!) postaci (nawet takich jak Rayman, Hellboy, czy John Cena) i to wciąż nie koniec. Gra jest wciąż wspierana (powstała w roku 2015) i na bieżąco aktualizowana o nowe funkcjonalności i postaci.
Każda z postaci ma unikalny wygląd, masę skórek, kolorów i innych mało istotnych rzeczy. Najważniejsze jednak jest to, że każda postać ma określoną siłę, obronę, zwinność czy szybkość. Do tego dochodzą bronie- każda postać potrafi walczyć tylko dwiema. Broni jest bodajże 14.
Gra jest nastawiona na tryb multiplayer. Trybów gry też jest kilka. Oczywiście są rangi. Są również wszelkiej maści turnieje, z czego w tych bardziej prestiżowych są do wygrania wysokie nagrody pieniężne. Ostatnio przewinął mi się turniej, gdzie główną nagrodą było 100 000 $.
Nawiązując jeszcze do elementów RPG to jest system levelowania zarówno gracza jak i każdej postaci. Levelowanie oczywiście niesie za sobą profity. Istnieją też 2 waluty: złoto i waluta premium. Złoto dostaje się za rozegrane mecze i służy do odblokowywania postaci. Waluta premium (mikropłatności) jest do dodatkowych skinów i innych efektów.

Gra jest darmowa i waży około 400MB. Do pobrania ze steam.
Ach, no i jeszcze platformy. Gra działa na wszystkim. No dobra, na smarfonach (jeszcze!) nie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, czekam na info.
 
Com
To kiedy brawlhalla polish center
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
Zaraz po nowym Season Cup
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
KINGAdijanko
ta normalnie bedzie grane wariacie
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
KINGAdijanko
ja serio to pobralem wiec mozna pograc
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
KINGAdijanko
pudzian prosze zagrajmy ja nie klamalem ze to pobralem
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Shade
Pudzian odpisz chłopakowi jak cię ładnie prosi już rok
 
http://supremesquad.forumpolish.com
KINGAdijanko
masz bardzo fajny wykrzyknik na avatarze pozdrawiam
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Mefju
w sumie serio fajna gra napierdalam od roku od czasu do czasu i gram jak gowno ale tak czy siak polecam
x1
 
Shade
Popieram gamera Mefju.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018