Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Teczki Bjoriego
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Teczki Bjoriego
Alladyn
Mam jasnego ss-a z którego wynika że Bjori ma multikonto. Do poszkodowanego ani do Verleo (kolesiostwo) nawet nie pisze a Pudzian ignoruje moje wiadomości. Czy ktoś z szanownej administracji mógłby się zająć sprawą?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
przeciez ja nie mam zadnego multikonta xD
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Com
no dobra oprocz destroyera, ale to kazdy wie
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Pudzian
Apczu, spokojnie. Oczywiście, że Byiori ma multikino. Ja też mam. Miał je Bleeq i Indiger. Są to dla nas konta testowe, dzięki którym możemy sprawdzać jak dana rzecz na stronie z określonymi uprawnieniami działa dla zwykłych użytkowników, a jak dla adminów. Bez sensu byłoby odbieranie sobie uprawnień, a potem proszenie innych aby je dodali z powrotem. Prościej mieć drugie konto.
 
Alladyn
"Użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Multikonta będą usuwane a konto główne banowane bez ostrzeżenia."

A Ty Indi itd. Nie piszecie z tych kont postów na forum xD
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
to kiedy ban dla adminow za konto "oskary lfpc"
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Mefju
podaj mi nick ja rozsadze cala sprawe
 
2Fast
2Fast
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
x1 x1
 
Shade
Shade
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018