Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Runda 1
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » 2vs2 Tournament #11
 Drukuj temat
Runda 1
Com
Tutaj podajemy wyniki 1 rundy 2vs2 Tournament.


Termin: 7 marca, godz. 04:08
Regulamin: LF PC
Ilość walk: 5


Fioletix & Verleo 7:13 Biyori & Pudzian

Fioletix 3:2 Biyori
Fioletix 1:4 Pudzian

Verleo 3:2 Biyori
Verleo 0:5 Pudzian




Mefju & Abbes 10:5 Forte & 2Fast

Mefju 4:1 Forte
Mefju 2:3 2Fast

Abbes 4:1 Forte
Abbes -:- 2Fast




yBanan & Adijanko 8:7 Messiah & Shade

yBanan 3:2 Messiah
yBanan 3:2 Shade

Adijanko -:- Messiah
Adijanko 2:3 Shade



Edytowane przez Com dnia 06-03-2018 09:52:04
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Verleo
Verleo 3:2 Biyori
Verleo 0-5 Pudzian
Edytowane przez Verleo dnia 04-03-2018 16:47:39
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Shade
3:2 Adi
2:3 yBanan
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Pudzian
Pudzian 4-1 Fioletix
 
Com
jakies replaye?
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Com
Biyori 2:3 Fiol

Łatwo było
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Mefju
Mefju 4-1 Forte
 
ybnn
ybnn 3:2 Shade
ybnn 3:2 Messiah
 
2Fast
2Fast 3:2 Mefju
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Forte
Forte 1-4 Mefju
Forte 1-4 Abbes
Edytowane przez Forte dnia 05-03-2018 22:17:46
 
Messiah
Jesli mozna to prosze o przedluzenie terminu bo nie moge zlapac adijanko
 
Com
Nie można. Nie przedłużam.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Messiah
To zadam walkoweru bo adijanko wg mnie celowo unika gry ze mna ze wzgledu na korzystny wynik na ta chwile. Pisalem do niego kilka dni zanim mi odpisal pierwszy raz, dzis tez siedze caly dzien i nic na gg a jak patrzylem na panele to nie bylo go ani na czacie ani na stronie. Ostatnio dostal do jaja to sie teraz obsral
Edytowane przez Messiah dnia 06-03-2018 18:14:56
 
Shade
A dlaczego nie? Jest jakiś powód czy to po prostu takie "pierdol się, nie chce mi się przedłużać"? Organizator powinien najpierw zapoznać się z sytuacją i starać się rozwiązać wszelkie spory, a nie próbować przepchnąć turniej na siłę.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
ybnn
To ja oficjalnie prosze o wyjebanie Adijanko z turnieju za brak aktywnosci, i zastapienie go graczem, ktory nie mial okazji sie zapisac wczesniej, ale chetnie zagra. Moze Dark sie skusi :D a jak nie to moze Kozi lub Pendzik.
Innymi slowy - jesli przegram poniewaz jakis typek, z ktorym nie zapisywalem sie do turnieju, ktory zostal 'wylosowany'/wybrany (zalezy kogo pytasz) jako moj partner - to szczerze mowiac odechciewa mi sie grac.
 
Com
Odmawiam, pisałem juz na privie dlaczego. Jeśli ktoś ma podobny prooblem, to niech po prostu porozmawia ze swoim partnerem i uzgodni wszystko z nim.

Shade, co do tego to powód jest taki, że mam swoje zasady jako organizator turniejów i jedna z nich jest taka, że nigdy nie przedłużam turnieju w fazie grupowej lub jakiejkolwiek innej gdzie jest bardzo dużo meczów. No chyba, że zajdzie jakaś wyjątkowa sytuacja. Naprawdę, nie jestem po to żeby się zajmować z kolei każdym z was i pilnować żeby każdy pamiętał o terminach. Ja jestem tylko organizatorem, mogę podejmować decyzję, ale nie będę rozwiązywał za was problemów. Jeśli nie możecie zagrać to sie dogadajcie.
Edytowane przez Com dnia 06-03-2018 18:25:21
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Messiah
Dogadajcie sie? No ok wysylalem do przeciwnika dwa razy zapytanie o termin w ktorym bedzie mogl zagrac a on zamiast podac mi jakis czas w ktorym moglbym go zastac napisal 'teraz mozna'. No super kurwa tak jakby nie mogl podac jebanego terminu w przyszlosci o ktory go prosilem tak zebysmy mogli to rozegrac. No ja pierdole. Przeciez nie bede siedzial 24 na dobe na kompie zeby akurat byc wtedy kiedy on mi napisze ze teraz laskawie moze
 
Com
Takie coś pisze się w temacie trochę wcześniej niż w ostatnie godziny terminu i ustala coś z przeciwnikiem. Sam jesteś sobie winien.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
co do tego to powód jest taki, że mam swoje zasady jako organizator turniejów


Twoje zasady są niezgodne z punktem 6 regulaminu:

6. Organizator zobowiązany jest do rozstrzygania sporów w sposób sprawiedliwy.


i podejrzewam że łamiesz też 3 jeśli pod inne potrzebne umiejętności można interpretować zdolność do logicznego myślenia:

3. Organizator zobowiązany jest do posiadania wystarczających umiejętności potrzebnych do organizacji wydarzenia, takich jak poprawne pisanie newsów, tworzenie tabel oraz tworzenie innych potrzebnych do organizacji materiałów.


Naprawdę, nie jestem po to żeby się zajmować z kolei każdym z was i pilnować żeby każdy pamiętał o terminach.


To co Ty robisz w administracji ziomek? xDD Janko jest królem LF2 nie potrzebuje żebyś mu pomagał swoimi kolesiarskimi decyzjami.

Jeśli nie możecie zagrać to sie dogadajcie.


Jeśli kurwa umiesz się dogadać z kimś kto NIE ODPISUJE NA GG to gratki. Nie mam siły...
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
KINGAdijanko
Jeśli nie możecie zagrać to sie dogadajcie.


Jeśli kurwa umiesz się dogadać z kimś kto NIE ODPISUJE NA GG to gratki. Nie mam siły...


przecież ja mu odpisywałem za każdym razem
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018