Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Administracja
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Administracja
Ramper
Tak jak pisałem:
Ramper napisał(a):
Banan robił już różne "śmieszki" na scenie, ale mimo wszystko scena przez to żyła, BO GRAŁ i zachęcał do grania.


Dla tych, którzy nie ogarniają to polecam filmik, który swego czasu nagrał(nie wiem czy jeszcze jest w sieci). Już sam nie pamiętam jak to się nazywało, ale chodziło o te "zachęcacze" jak w WWE xD
Wtedy miał niezłą polewkę z ludzi i teraz też, a wszystko po to, żeby było "show" i ludzie się udzielali oraz byli bardziej aktywni.
 
Com
Dla tych, którzy nie ogarniają to polecam filmik, który swego czasu nagrał(nie wiem czy jeszcze jest w sieci). Już sam nie pamiętam jak to się nazywało, ale chodziło o te "zachęcacze" jak w WWE xD
Wtedy miał niezłą polewkę z ludzi i teraz też, a wszystko po to, żeby było "show" i ludzie się udzielali oraz byli bardziej aktywni.


Tylko wiesz, że jest coś takiego jak regulamin? W regulaminie nie ma wyjątków, że jak robisz coś dla show czy śmieszkowania czy czegokolwiek to cie nie obowiązuje. Regulamin obowiązuje każdego bez względu na sytuacje i to co mówisz jest głupie właśnie dlatego. Rozumiem, że jeśli adrian janko dodawał newsy typu Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. to należy się mu nie ban, ale nagroda? W końcu zrobił to dla żartu.
Według mnie zachowanie banana się niczym od tego nie różni. Tylko robił bez sensu problem i tylko szkodził przebiegowi turnieju.

Jeśli już bronisz banana, to weź to chociaż rób z sensem ziomek.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
ybnn
Oficjalnie prosze o usuniecie mnie z grona administracji i zamkniecie tematu, dzieki. Chcialbym tez oficjalnie podziekowac Indigerowi za wklad w scene. Przez dobre kilka lat zrobil bardzo duzo dobrego :)
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018