Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Pary Cwiercfinalowe - glosowanie.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Official Polish Cup #13
 Drukuj temat
Pary Cwiercfinalowe - glosowanie.
ybnn
Ok Panowie, zrobimy to demokratycznie. Do konca dnia kazdy moze zaglosowac, czy waszym zdaniem moje w/o powinno zostac zaliczone i tym samym powinienem wyjsc z pierwszego miejsca w grupie, czy nie powinno zostac uznane i Shade powinien wyjsc z pierwszego miejsca. Robimy to tylko dlatego, ze jak slusznie zostalo zauwazone - ja nie moge podjac decyzji jako administrator, Bleeq jest nieaktywny, a pozostali dwaj administratorzy maja odmienne zdanie na ten temat.

Aby zaglosowac wystarczy napisac w tym temacie - mozecie napisac sama decyzje, mozecie tez ja wytlumaczyc - wedlug uznania.
Glosy osob, ktore byly ostatnio nieaktywne i nagle sie pojawiaja nie beda zaliczone - nie musze tlumaczyc dlaczego.
Dodatkowo ostrzegam, ze nie jest to temat do prowadzenia dyskusji - jakiekolwiek proby dyskutowania, spamu lub offtop = tygodniowy ban.

Czas na glosowanie - do konca dzisiejszego dnia.
 
2Fast
zaliczone
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Shade
Ale po co to, skoro i tak pewnie jeśli głosowanie nie pójdzie po twojej myśli to uznasz je za nieważne.

Żeby nie offtopować, jestem oczywiście za pozostawieniem par tak jak są, wyszedłem z pierwszego miejsca, Banan wyszedł z drugiego.
I zapewniam każdego, że nie chodzi tu o to, że próbuję się jak to Banan określił "przeslizgnac" za wszelką cenę do półfinałów, bo mi zwyczajnie na tym jakoś bardzo OPC nie zależy i gram dla frajdy.
Dlaczego w takim razie nie ustąpię Bananowi? A dlatego, że tu chodzi o pewne zasady. Moja sprawa jest prosta. Wyszedłem regulaminowo z pierwszego miejsca, a Banan z drugiego i nagle po terminie (spokojnie, zaraz do tego nawiążę) i rozlosowaniu par ćwierćfinałowych stwierdził, że należy mu się punkt za Apcza. No sory, ale termin to termin, jeśli nie mógł z nim rozegrać to mógł złosić w/o zanim faza grupowa się skończyła. To tylko i wyłącznie jego wina, że tego nie zrobił. Najczęściej powielanym argumentem Banana jest to że ja, jako słabszy gracz nie mogę być wyżej w grupie od lepszego (Banana). Ale co to w ogóle jest za argument? Praktycznie co turniej taka sytuacja ma miejsce i nigdy nikt nie dostał darmowych punktów "bo jest lepszy". Na tej stronie każdego tyczą się takie same zasady, każdy jest traktowany po równo nie ma "równiejszych". (no chyba, że są, w takim razie nie widzę sensu w dalszym przebywaniu na tej scenie)
I nagle Banan ma być traktowany inaczej niż ci wszyscy przez tyle lat? Na jakiej podstawie?

Przytoczę punkty z regulaminu, które coś mówią na ten temat:
5.3. Jeśli strona chce ubiegać się o przyznanie walkowera lub przedłużenie terminu, musi swoją prośbę przedstawić w temacie, gdzie zgłaszane są wyniki walk, wraz z uzasadnieniem oraz materiałem dowodowym.
5.4. Skargi należy zgłaszać przed zakończeniem terminu trwania rundy. W innym przypadku skarga nie zostanie rozpatrzona.

yBanan nie wypełnił żadnego z tych punktów, więc jego skarga nie powinna być w ogóle rozpatrywana.

I właśnie o to mi chodzi. To z kim gram w OPC nie ma dla mnie znaczenia i na dowód tego jestem gotów zrobić losowanie jeszcze raz (oczywiście jeśli Bjori nie ma nic przeciwko), pod warunkiem, że miejsca w grupach pozostaną takie, jak były. Wtedy mam 2/3 szans na trafienie na Koczka lub Fioletixa, z którymi prawdopodobnie przegram, a jednak nie przeszkadza mi to, bo tak jak mówiłem - nie walczę o łatwy półfinał, a o zasady. I to jest też moja propozycja kompromisu, jeśli nikt z nas nie ustąpi. Co o tym myślisz, Bananie?

Jeszcze co do terminu, jest to twój jedyny argument, który ma jakikolwiek sens. Aczkolwiek i to można w dość prosty sposób obalić. To prawda - nigdzie nie było napisane kiedy kończy się runda, ale co z tego? 99% turniejów ma termin 1 tygodnia, więc tłumaczenie się, że nie wiadomo, kiedy się kończy runda jest dziecinne, to po pierwsze. A po drugie wielokrotnie wcześniej taka sytuacja, gdzie nie było napisanego turnieju miała miejsce, w tym także i w poprzednich edycjach OPC i turniejach Banana. Więc jeśli Banan stwierdza, że nie ma określonego terminu i może zgłaszać w/o, to ja mam takie samo prawo zgłaszać teraz w/o za jakiegoś stare OPC czy lf2cup i prosić o zamianę miejsc w grupie. xD

Nie wiem czy mogę głosować w tym temacie, czy nie, skoro ta sprawa dotyczy po części też mnie, ale jeśli nie to proszę o pozostawienie tu tego posta, bo jest to mój ostateczny stosunek do całej sytuacji i nie wiem czy cokolwiek jeszcze będę dodawał, bo ta sprawa już jest dla mnie męcząca.

Pozdrawiam, szejk.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Hubi
powinno byc zaliczone
 
ybnn
Podsumowujac - zdecydowaine uwazam, ze moje w/o powinno byc uznane. Nie tylko dlatego, ze zgodnie z zasadami termin nie zostal podany, organizator nie poinformowal mnie jako gracza ani jako administratora o terminie, wiec moglem zalozyc, ze termin to 10 dni, tak samo jak moglem zalozyc, ze termin to tydzien. Brak konkretow to brak konkretow.
Edytowane przez ybnn dnia 30-01-2018 17:51:33
 
Indiger
Wygodniej byłoby zrobić ankietę która byłaby dołączona do posta :)
 
Alladyn
Zaliczyć bo będzie beka jak Shade przejebie przez mój głos niesłusznie OPC
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
ybnn
Wynikiem 4 do 1 uzytkownicy zaglosowali, ze w/o zostaje zaliczone. W zwziazku z tym oficjalne pary cwiercfinalowe to Shade vs 2Fast oraz yBanan vs Fatality
 
Com
ej ziomek skad ty wziales to 4? xDD
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
xDDD ... to głosowanie jest tak sprawiedliwe jak plebiscyty na śląsku w 1919 ;D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
ybnn
Ja, Hubi, 2Fast i Apczu glosowalismy zeby zaliczyc, a jedynie Shade glosowal aby nie zaliczac.

Kazda aktywna osoba mogla zaglosowac - wiec bylo to jak najbardziej uczciwe, tym bardziej, ze bardzo duzo osob tego dnia bylo online.
 
Pudzian
Osobiście uważam, że głosowanie nie ma sensu- dlatego nie głosowałem.

Według mnie wygląda to tak: Banan zgłosił sprzeciw po upływie terminu*. Byiori jako organizator turnieju nie uwzględnił prośby i zostawił pary jak są. Nastąpiła próba Banana zagrania na własną korzyść za pomocą administratorów. Nie udało się. Banan nie rezygnuje i próbuje dalej. "Hej, może tak skrzyknę paru przychylnych mi graczy, żeby wyszło na moje." Głosowało 5 osób, co pokazuje jak wszyscy mają dość tej szopki.

Nie ma czegoś takiego, że ktoś na stronie nie respektuje decyzji organizatora turnieju i w tej sprawie zwołuje na własną rękę ankietę.

Więc proszę już nie wstrzymywać turnieju i rozgrywać mecze według losowania. Dziękuję.


Termin zostal okreslony dopiero po tym jak zglosilem moje w/o.
Edytowane przez ybnn dnia 01-02-2018 12:32:13
 
ybnn
Nie martw sie, turniej nie bedzie dluzej wstrzymywany. Postaram sie rozegrac z Fatality jak najszybciej.

Przypominam - administrator + organizator mieli inne zdanie niz dwaj pozostali organizatorzy - poniewaz nie moglismy zlapac Bleeqa aby rozstrzygnal spor - sprawa zostala otwarta dla ludzi, aby w uczciwym i demokratycznym glosowaniu zdecydowali co uwzaja za sluszne. Takie sa fakty. To, ze jedynie Shade sam zaglosowal na swoja korzysc o czyms swiadczy, ale nie ma co dyskutowac.

Wynik glosowania jest oficjalny i ostateczny. Zamykam temat.
 
Pudzian
Nie, grasz z 2Fast, nie z Fatality. Jesteś stroną konfliktu, więc nie masz prawa decydować o tym z kim grasz. O tym decyduje organizator turnieju, którym jest Byiori. Organizator jest jeden. Jeżeli administracja nie pomogła przy rozwiązywaniu sporu, wracamy do punktu wyjścia, czyli decyzji organizatora.
Nie masz prawa organizować ankiet i samemu podejmować decyzji o jakiejkolwiek zmianie w turnieju kiedy jesteś stroną konfliktu.

Ankieta jest bez sensu, ale jak już fałszujesz liczenie to informuję, że: Ty się nie liczysz w głosowaniu, bo jesteś stroną. 2Fast się nie liczy, bo jest stroną. Hubi jest klanowiczem, więc jest mocno subiektywny. Został Apczu, który jak sam napisał zagłosował dla jaj. To głosowanie to szopka.

Również się zgadzam, że nie ma co dyskutować. Również zamykam temat. Pary pozostają bez zmian.

P.S. Proszę nie edytować moich wpisów. Dziękuję
x1
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018