Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Intro LF PC
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Intro LF PC
Com
Witam,
Ostatnio mi sie trochę nudziło, a jako że tworzę dość często coś na kanale YouTube LF PC, to postanowiłem że zrobię nam w końcu jakieś intro.
Wyszło trochę gorzej niż myślałem że wyjdzie, ale i tak według mnie jest w porządku.
Wrzucam gdyby ktoś chciał tego użyć w swoich materiałach.

Link YouTube

Link .mp4

Link do projektu w Sony Vegasie

Przy okazji możecie powiedzieć co myślicie o intrze, każda sugestia mile widziana.
Edytowane przez Com dnia 30-12-2017 03:26:15
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Shade
jest ok
tylko nie rozumiem jakie mamy tu składać sugestie, intro jest przecież zrobione

moją sugestią tak nie do tematu jest, aby do filmików dodawać jakąś muzykę w tle, żeby się milej słuchało
tak jak to było na starych wywiadach Indigera
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Com
Sugestie niekoniecznie muszą być do tego intra, możecie jakieś swoje przemyślenia na ten temat tu pisać to na przyszłość może się zastosuje.

A muzyczka w tle spoczko mozna zrobić.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
grkz
xDxDxD
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Gad
fajne fajne, ale malo lf-owe

moglbys dodac cos z lfa jakies sprity gdzies, czy animacje
 
Com
Specjalnie tego nie zrobiłem. Już mi się odechciewa cokolwiek robić jak mam tam dodawać te grafiki z lfa, które nie robią nic poza zaniżaniem jakości całej pracy. Nie wiem czemu jakieś loga związane z lfem muszą mieć grafiki z lfa, jeśli bez nich też wyglądają ok. I tak każdy po nazwie może zauważyć że to jest raczej o lfie i nie trzeba tego sugerować dodatkowymi grafikami.

Takie jest moje zdanie przynajmniej.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Gad
Kanał jest tematyczny. W takim wypadku elementy reprezentacyjne powinny wskazywać na tematykę. To co pokazałeś jest bardzo surowe i w żaden sposób nie obrazuje co na kanale się znajduje. Jeśli chodzi o banery turnieji I eventow na lfpc to faktycznie można tego uniknąć, ale jeśli ktoś przypadkiem wejdzie na twój filmik na yt, to pierwsze co zobaczy to intro, a to ktore pokazałeś niczego specjalnie nie reprezentuje. Nie wyróżnia się, nie przykuwa oka. Technicznie jest ok, ale brakuje mu charakteru.
 
Com
Zgadzam się z tym, że kanał jest tematyczny. Jest on poświęcony pewnej chińskiej grze sprzed wieku, posiadającej jakże wdzięczną nazwę, jaką jest "Little Fighter". Ten sam termin został przeze mnie umieszczony w powyżej zamieszczonym intrze, więc wyciągając z tego dalsze wnioski, jestem w stanie domyślić się, iż jest to kanał tematyczny poświęcony właśnie grze "Little Fighter".

A tak poważnie to myślę że każdy sie domyśli o co chodzi jeśli napisałem w intrze Little Fighter Polish Center, a jeśli będzie chciał bardziej szczegółowo wiedziec o czym to jest, to właśnie obejrzy filmik na yt, albo wejdzie na strone i przeczyta newsa jakiegos czy coś.
Edytowane przez Com dnia 21-08-2017 22:37:41
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Com
nawet nie zauważyłem że linki nie działały, juz poprawione.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018