Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zmiana personelu.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Zmiana personelu.
brejnless
Moj nick byl by odpowiedni dla tego cyrku ktory sie tutaj wyrabia. I nastepnym razem podaj imie jak do mnie piszesz bo nie znam : <
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
ybnn
Nie dziwie się, że nie pamiętasz - też nie chciałbym pamiętać kogoś, kto tak mi dupsko kopał kilka lat temu ;d
jaki miałeś nick, NOOBEK ? Serio ? ;d
Mógłbyś chociaż napisać bez błędów, gdy starasz się mi dogryźć, to na prawdę takie trudne ? Jeśli masz tutaj coś do powiedzenia na temat - proszę bardzo, jeśli nie ( tak jak zawsze z resztą, z tego co ja pamiętam... Zawsze tylko się kręciłeś wszędzie i pisałeś bzdury, które śmieszyły tylko ciebie i frecla - dwie 'super postacie' naszego LFa, które nigdy nie grały na jakimś poziomie, bo nie były w stanie. Jedyne co potrafiłeś to pisanie bzdur . Pewnie, możesz znów odpisać, że mnie nie znasz - to bardzo w twoim stylu, ale mnie to nie rusza i nie dziwie się - w końcu nigdy z tobą nie rozmawiałem, bo twoje poczucie humoru było zbyt żenujące jak dla mnie) to - > Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
brejnless
Az tak boli ze pamietasz to po tylu latach? Ponawiam pytanie, kim ty jestes? Ogierem w lf2? : DDD nigga please.

edit: ahahhahah ybanan? young banan? OK, eot.
Edytowane przez brejnless dnia 04-11-2011 19:29:43
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Caesar
ybnn napisał/a:
(...)Mógłbyś chociaż napisać bez błędów, gdy starasz się mi dogryźć, to na prawdę takie trudne ? (...)


Ty też nie jesteś doskonały. p0wned mieszka już bardzo długo w Szwecji i wątpię, żeby tak łatwo było mu posługiwać się językiem polskim, tak więc dlaczego na niego najeżdżasz? Przesadzasz czasem ybanan...


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Mefju
Proponowałbym zakończyć tę dyskusję bądźprzenieść ją na jakiś komunikator, ew. prywatne wiadomości - tak będzie najlepiej ;)
Edytowane przez Mefju dnia 04-11-2011 19:30:44
 
ybnn
Już drugi raz na te błędy językowe się sam 'wjebałem', shit happens :(
Ok, z językiem masz rację - nie potrzebnie się czepiałem (jeszcze tak nieudolnie, że sam się zniszczyłem - jakieś fory musiałem mu dać)

Co ma mnie boleć po tylu latach, skoro w ogóle ze sobą nie pisaliśmy, huh ?
young banan ? taki typ to chyba nie istniał, ale pewnie wiesz najlepiej - jak zwykle. Chcesz w to brnąć - gg 5877914
 
bleeq
Imo ankieta w tym przypadku jest bez sensu.

Chętnych do roli admina/redaktora/moda proszę składać swoje podania tutaj: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
frecel
Sorry ybanan ale ja mam super poczucie humoru. Haters gonna hate :P
 
http://jak podam
ybnn
Wypierdolcie Michaello, nic nie robi kutas.
 
Michaello
Już się biorę do roboty. :* : Robię LF PC Rank 2012, będzie? :)

Andrzeju, nie denerwuj się! Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Edytowane przez Michaello dnia 16-12-2012 12:18:12
 
http://www.lf2.lt.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018