Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zmiana personelu.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Zmiana personelu.
ybnn
Sugeruję przyjęcie jakiejś nowej AMBITNEJ osoby do grona administratorów, lub wyrzucenie kogoś, kto obecnie tam jest i niewiele robi... Moim zdaniem ostatnio administratorzy się łagodnie mówiąc opierdzielają... ktoś musi zareagować, albo scena, albo wy.

Proponuję ankietę związaną z przyjęciem nowej osoby na stanowisko administratora - niech przez określony czas ludzie zgłaszają podania, a potem my wybierzemy najbardziej odpowiednią osobę według nas.
Edytowane przez ybnn dnia 02-11-2011 21:15:20
 
Caesar
Ja byłem i mam czas, bo jestem studentem, ale dostałem sromotną, siermiężną karę i cycki :D


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Ramper
Pomysł dobry, proponuję Mefju, ciekawe tylko czy się zgodzi na umieszczenie go w ankiecie xD
Edytowane przez Ramper dnia 02-11-2011 22:29:02
 
ybnn
Btw :

Od: Bleeq
Data: 2011-11-02 22:18:20 PM

Ja
22:18:20
yy
22:18:23
kiedy newsik będzie ?
bleeq
22:42:00
dzisiaj

cool story
 
Danken
Nie jestem pewien czy to co właśnie zrobiłeś to nie jest czasem naruszenie prywatności. Ołkej, nie moja sprawa.
Obiecałem że news będzie we wspomnianym "dzisiaj", przepraszam najmocniej za to że przedkładam sprawy prywatne/rzeczywiste nad istnienie pojedynczego newsa.
A pomysł jak najbardziej dobry, należy zweryfikować czy wszyscy admini są aktywni i *ekhm* ambitni, a potem zgłosić przykładnego kandydata na stanowisko admina. Ten otrzyma test sprawdzający jego preferencje językowe. Mam tu na myśli kogoś, kto łączy cechy:
obiektywność, dojrzałość emocjonalna i umysłowa, odpowiedzialność, ambicja, zdolność do kooperacji oraz rozwinięta etyka.
Coś pominąłem? Czegoś jest za dużo?
 
ybnn
obiektywność, dojrzałość emocjonalna i umysłowa, odpowiedzialność, ambicja, zdolność do kooperacji oraz rozwinięta etyka.
Moim zdaniem żaden z was - obecnych adminów nie łączy w sobie wszystkich tych cech, więc..... BrAk2SenSu
Oczywiście nie mam zamiaru nikogo obrażać, tylko wyrażam swoje zdanie.
Edytowane przez ybnn dnia 03-11-2011 14:05:23
 
Danken
Właśnie bardzo by było dobrze, gdyby przyszły wspaniały Wybraniec był lepszym adminem niż któryś z nas.

Ale tak z ciekawości, czy mógłbyś wymienić czego brakuje Krencikowi, BleeQowi, Walsemorowi, Mefju oraz mi? tak po kolei
 
ybnn
Mefju oraz Walsemore to redaktorzy, są tutaj od brudnej roboty - czyli pisania newsów. Nie mają wpływu na decyzje, które podejmujecie wspólnie z Bleeqiem i Krencikiem... mam rację ?

Bleeqowi moim zdaniem brakuje obiektywności, zdecydowanie... chociaż stara się, ale jeszcze daleko daleko ;d
Krencikowi brakuje ambicji, ostatnio zdarzyło mu się napisać newsa, ale wcześniej nie widziałem jego newsów od co najmniej pół roku. Poza tym wątpie, że jest on dobrze poinformowany o tym, co się obecnie dzieje na scenie..
Dankenowi czasem ostatnio brakuje obiektywności, ale na ogół jest bardzo obiektywny - tylko ostatnio taki odchył ;d No i zastanawiałbym się nad zdolnością do kooperacji - ale w tym pewnie ja nie jestem obiektywny. No i jeszcze dodam - chu*owość w podejmowaniu decyzji, o.

Możemy polemizować, mogę poprzeć moje zdanie faktami, a nie domysłami, nie będę się bawił w K.Z. CSI jak niektórzy ostatnio ;)
Edytowane przez ybnn dnia 03-11-2011 19:26:01
 
Krencik
Tak, faktycznie... wstyd się przyznać, ale masz rację co do mojej osoby. Cóż, muszę się w jakiś sposób wziąć za siebie i bardziej zainteresować się tym, co obecnie dzieje się na scenie. Owszem, czasem coś napiszę, ale jest to zdecydowanie za mało.
Edytowane przez Krencik dnia 03-11-2011 19:42:31
 
Hubi
ybnn a kogo proponujesz do dodania na lf pc ?
 
ybnn
Caesara lub Shiryu :)
 
Hubi
Shiryu to nie Mefju przypadkiem ? chyba że ci chodzi o przeniesienie go z redaktora na administratora ?
 
ybnn
Właśnie o to mi chodzi ;d
 
Caesar
Może to dziwnie zabrzmi, ale ja bym proponował yBanana. Zarówno ja, jak i on jesteśmy bardzo aktywni, dość oczytani, wiemy znakomicie co dzieje się na scenie. Może brakuje nam trochę obiektywizmu, ale każdy czasem wtrąca nutkę własnych przemyśleć do swoich wypowiedzi. Zróbcie ankietę i wsio : )


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Mefju
Ramper, yBnn - bardzo mi miło, że we mnie wierzycie xD. Byłbym bardzo zadowolony, gdybym awansował :D.
Edytowane przez Mefju dnia 04-11-2011 12:51:16
 
Hubi
Ja też w ciebie wierze ? :>
 
brejnless
Imo ten administrator powinien byc jeszcze po studiach medycznych, 40 lat stazu jako ksiadz i umiejetnosc wladania kazdym jezykiem afrykanskim.

PROSZE O DODANIE TEGO DO REGULAMINU
Edytowane przez brejnless dnia 04-11-2011 13:55:03
 
ybnn
brejnless to odpowiedni nick dla ciebie, zdecydowanie..
To co administratorzy, róbcie ankiete
 
Dark SoR
Ja bym wyjebał tych nierobów :) Głos na Oko oddaje bo to jest ogarnięty gość !!!
 
Ramper
Nie wiem czy słowo "zmiana" pasuję do tego tematu. Wg mnie zmiana to jeden odchodzi drugi przychodzi, ja wolę dodać kogoś do grona adminów, nie zmieniać :P
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018