Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Jak skopać dystansowe
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Download » Replaye
 Drukuj temat
Jak skopać dystansowe
Verleo
Wrzucam tutaj 5 repków na których widać jak łatwo i szybko można skopać Rudolfa lub Henrego. W tych walkach grałem z graczem zza granicy który prezentuje na prawdę wysoki poziom, więc można zobaczyć, że da się nauczyć wygrywać przeciwko dystansowym w około 30 sekund, bo mniej więcej tyle ma każdy replay.

Replaye ukazują następujące walki:
- Davis vs Rudolf (43s)
- Deep vs Henry (31s)
- Dennis vs Henry (34s)
- Firen vs Rudolf (38s)
- Rudolf vs Henry (24s)

LINK


Dołączam replaye które niedawno Pudzian wrzucił na shoutboxa, jest tam m.in. walka ybnn (Rudolf) vs Pudzian (Woody), Rudolf pokonany w około 45 sekund.
REPLAYE PUDZIANA
Edytowane przez Verleo dnia 30-03-2017 16:14:08
x1
 
Dark SoR
Spoko, ale tak :

1. Chciałbym zobaczyć repy gdzie Rudym gra np : ( Shade, Pudzian czy Ybnn )
2. to był Cup czy 4fun ?
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Verleo
1. Jako że graliśmy wtedy randomem to takie walki miały miejsce, bo raczej wątpię żeby ktokolwiek świadomie wybierał henrego czy rudolfa do gry z ogarniętym przeciwnikiem, ale z tego co wiem to z tym graczem pudzian henrym też dostawał baty, trzebaby jego spytać.
2. To było for fun, ale z nim akurat się starałem, on masakrując moje dystansowe nie wysilał się zbytnio.
 
Dark SoR
1. Spoko
2. 4fun to nie official tam się dzieje cuda niewidy.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Verleo
2. no właśnie chodzi o to, że to ten który nie grał na poważnie i tak skopał mojego Rudolfa i Henrego bez trudu. xD
 
Com
Ej to jak sie w końcu gra na tego rudolfa
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
KINGAdijanko
no normalnie nie zadawaj głupich pytań
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
KINGAdijanko
Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty pierdolisz ta suka cie jebie na kase on wstal stary wstal i mowi co ty kurwa gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia wyjebac a ja go na pizde fast attack bomba w oko kurwa na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od dolu mu wale na nos wujaszek nas rozdziela ja mialem ta koszule co na dzwikach bylem z guzikami i tak mnie szarpal ze mi wszystkie guziki z koszuil wypadly
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Azzy
piekny popis dałeś adrianie janko
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018