Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: OPC#5
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
 Drukuj temat
OPC#5
ybnn
Drodzy panowie administratorzy - > sugeruję abyście stworzyli ankietę na temat :
Czy OPC#5 powinno byc rozgrywane tak jak #4 czyli nieograniczona ilość miejsc, wszyscy grają w turnieju ?
Czy może tak jak #1, #2 i #3 - jedynie 16 osób gra w turnieju, wejściówki dla klanów zgodnie z rankingiem lub z miejscami na ostatnim OPCL, czyli :
1miejsce : 4sloty
2miejsce : 3sloty
3 miejsce :2sloty
4miejsce :1slot

Pozostałe 4 sloty do wywalczenia w eliminacjach.

Myślę, że o tym powinna zadecydować większość naszej małej społeczności.
 
Mefju
Osobiście jestem za tym, żeby slotów nie było i żeby w turnieju brały udział 32 osoby. Również uważam, że ankieta jest w tym wypadku niezbędna.
Edytowane przez Mefju dnia 31-10-2011 18:04:23
 
Sirrah
Podzielam zdanie Mefju.
 
Krencik
Osobiście nie jestem przekonany do 32 osób - nie wiem, dajmy na to, że zapisze się około w ogóle 40 graczy. Moim zdaniem, trochę szkoda by było ośmiu czy dziewięciu odrzucić. Osobiście jestem bardziej za ogólnym zniesieniem limitu lub wariantem z 16 osobami. Ten ostatni nie jest wcale taki głupi, tylko trzeba będzie rozdzielić miejsca pomiędzy klanami i zorganizować eliminacje. Poza tym - prosiłbym, że gdy np. IH dostanie te kilka miejsc, to żeby na nich znajdowali się np. yBanan czy Caesar, a nie startowali w eliminacjach po to, by zwiększyć liczbę uczestników ze swojego zespołu w turnieju (czyli wpuszczenie najsłabszych do turnieju bez eliminacji). Oczywiście pod warunkiem, że ten wariant wygra...

Co do ankiety, czy nie wiem - jakiegoś pytania na forum lub pod newsem, to pewnie się pojawi. Obiecujemy - lud będzie miał wybór.

Tak poza tym - czemu ten temat jest w koszu?
Edytowane przez Krencik dnia 01-11-2011 08:01:57
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018