Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Druga runda
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter Championship » LFC sezon #1
 Drukuj temat
Druga runda
ybnn
ZÅ‚ota dywizja

Pudzian 4:1 Fioletix
Pudzian 5:0 Verleo

Fioletix 3:2 Dark
Verleo 2:3 As

As 1:4 ybnn
Dark 1:4 Shade

ybnn 5:0 Skiba
Shade 3:2 Mefju

Mefju 5:0 Hubi (w/o)
Skiba 5:0 Hubi (w/o)


Srebrna dywizja

Karro vs Broda
Karro 0:5 Apczu

Broda 0:5 Shift (w/o)
Apczu 3:2 Shift

Grakaz 5:0 Azzy
Grakaz 5:0 Indiger (w/o)

Biyori 5:0 Azzy
Biyori 5:0 Indiger (w/o)
Edytowane przez ybnn dnia 02-04-2017 17:29:37
 
Hubi
w/o mef i skiba
 
Shade
Shade 3:2 Mefuj
REPY
Edytowane przez Shade dnia 27-03-2017 14:58:17
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Azzy
Azzy 0:5 OP postać Beeyoriego xDD
nie umiem grać na to
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
Com
Biyori 5-0 Azzy REP
Zachowały sie tylko dwa repki niestety :^(

[img]https://puu.sh/uZcp6.png[/img] is not a valid Image.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
ybnn
Co do Rudolfa - D>A gdy przeciwnik się kiwa a następnie szybkie rzucenie dwóch gwiazdek liczy się jako przedłużenie stanu kiwania, ponieważ dobrze wykonane nie daje przeciwnikowi okazji obronienia się. W związku z tym jeżeli gramy Rudolfem i przeciwnik się kiwa - przedłużamy stan kiwania jedną gwiazdką, później drugą gwiazdką, a później robimy D>A + 2 gwiazdki - łamiemy tym samym regulamin i automatycznie tracimy punkt. Tak samo jest to rozpatrywane jeśli chodzi o DoP - jako atak przed którym nie można się obronić.
 
Azzy
Dobrze rozumiem? Jeżeli jestem w stanie kiwania, przeciwnik rzuci we mnie dwoma gwiazdkami tak abym nadal się kiwał, następnie wykona multishurikeny i jeszcze dwie gwiazdki to jest to DoP? Jeśli tak to chcę zgłosić, że Bjori robił to w niejednej rundzie, m.in. tej, w której na repku gram Deepem. Jednak bez pozostałych repków niewiele można zrobić, prawda?
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
ybnn
Zależy ile HP przy tym straciłeś. W każdym razie przedłużanie stanu kiwania więcej niż 2 razy pod rząd jest zabronione, więc nie można tego wykonywać tak czy siak.
 
Com
Banan. To NIE jest przedłużenie kiwania. Po multigwiazdkach dalej możesz wykonać ruch. Jak jesteś dość szybki to sie nawet obronisz kiedy zrobie to combo w pełni poprawnie. Przedłużanie kiwania byłoby gdybyś po multishurikenie sie dalej kiwał (to dosyć logiczne). Tylko po multigwiazdkach już sie nie kiwasz, więc jak chcesz przedłużyć kiwanie jednocześnie sie nie kiwając co?

Jeśli tak bardzo ci to przeszadza to zmień regulamin i dodaj że "Prawie przedłużanie kiwania też jest zabronione". :^)
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Azzy
Rozumiem. Co w takim wypadku zrobimy z wynikiem skoro Bjori wykonywał omawiane combo?
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
ybnn
To nie jest przedłużanie stanu kiwania, ale jest tak traktowane, ze względu na to, że gdy dobrze wykonane, przeciwnik NIE JEST w stanie się przed tym obronić. (Z tego samego powodu D>J dennisa po złapaniu przeciwnika jest zabronione).

Mam nadzieję, że od teraz nikt nie będzie tego stosował w walkach - natomiast jeśli tak się stanie to punkt dla przeciwnika.

Co do repków - tak, bez repków niczego nie zwojujesz. Jeżeli to Twój przeciwnik wcisnął F4 powinieneś mnie o tym powiadomić, albo upomnieć przeniwika. Jeżli znów to zrobi to ja się tym zajmę.
 
Azzy
Niestety, nie jest to niczyja wina - po prostu nie włączyłem nagrywania. A co do repka z Deepem, da się uszczknąć za to punkt? Jako, że to liga uważam że to ma znaczenie :D
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
Com
Ja tylko chcę powiedzieć, że będę używał tego combo tak długo jak regulamin nie ulegnie zmianie. Gdyż zgodnie z tym co jest tam napisane:

2.4. Przedłużanie stanu oszołomienia ("kiwania się" ) u przeciwnika więcej, niż dwoma ciosami (pięściami, kulkami etc.) jest zabronione.

Oznacza to że jeśli przeciwnik przestaje sie kiwać po multigwiazdkach, to przedłużanie liczy się tylko 2 razy a po multigwiazdkach zeruje. W regulaminie nie widzę nic o tym że to combo jest zaliczane do przedłużania.

Jeśli już zamierzasz zabierać za to punkty to pragnę przypomnieć tylko o meczu do opc z apczem w którym to on mógł sie powołać na zepsuty regulamin i powiedzieć że mimo że mleko piłem przez jakieś pół sekundy i wyleczyłem sobie jakieś 10hp (nawet jakbym go sobie nie wyleczył to bym wygrał) i apczu mógł dostać za to punkt. Czyli rozumiem że ktoś może sobie korzystać z tego że regulamin jest do dupy, ale jak ja to robie to już problem? Wychodzę z takiego założenia, jako że od opc każda walka z apczem kończy się w ten sam sposób co na opc, czyli przez zepsuty regulamin.

Zabranie mi tutaj punktów byłoby naprawdę dużym pokazem hipokryzji z twojej strony banan.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
Witam. Jako że zostałem przywołany to się wypowiem. Może to nie łamie zepsutego regulaminu tutaj ale twoja gra ewidentnie łamie punkt o PP i spamie. Da się grać Rudolfem ofensywnie ale jak wygląda twoja gra ? Przeskoki z mieczami tak aby nie dało się podejść i odskoki (tak żeby była przykrywka że nie spam) a potem jedyne z czego zabierasz życie to sprowadzenie do kiwania multigwiazdkami i ultra combo. Ale to co pisze w regulaminie to jedno a to że administracja uwzględnia punkty za złamanie jak łamie się go tylko absolutnie ewidentnie to drugie. Jak dla mnie stary styl Darka był mniej o wiele niż to co teraz gra Bjori. Gdybym był w administracji to albo bym serio respektował zapis o PP albo go wyrzucił zastępując np. czasem walki na 5 min a jeśli nadal nie jest rozstrzygnięta wygrywa osoba z większą ilością życia. Podsumowując owszem da się grać i wygrać na Rudolfa co innego grać na zepsuty regulamin. Nie mam zastrzeń do Bjoriego gra to na co się pozwala za to mam do regulaminu który aktualnie nie jest przystosowany do postaci strzelających.




Poza tym jeśli już rozpisałem się o regulaminie mam pytanie do Banana. Wydaje mi się że znalazłem dwie ostro zbugowane punkty regulaminu. Co z tym punktem regulaminu:

unikanie kontaktu z przeciwnikiem (np. wyłączne podnoszenie i rzucanie przedmiotami);

Czy gdyby Dark się na niego powołał wygrałby z Walsem? Czy taktyka którą pokazywałeś na stronie w Breakdownie łamie ten punkt? Czy Broda non stop rzucający do mnie przedmiotami na breakdownie EC łamał ten punkt?

I druga sprawa. Co gdy ktoś wyłączy gre/aka przypadkowo zlaguje w decydującym momencie i się wyłącza? Niby logiczne że należy zbić życie do takiego stanu jak było ale dla niektórych jak Bjori nie jeat to takie oczywiste a nigdzie o tym nie pisze.
Edytowane przez Alladyn dnia 27-03-2017 06:18:04
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
I druga sprawa. Co gdy ktoś wyłączy gre/aka przypadkowo zlaguje w decydującym momencie i się wyłącza? Niby logiczne że należy zbić życie do takiego stanu jak było ale dla niektórych jak Bjori nie jeat to takie oczywiste a nigdzie o tym nie pisze.


3. POWTARZANIE WALK:
3.1. W wyjątkowych sytuacjach stosuje się powtórzenie walki:
- Gdy rezultatem walki jest śmierć obu postaci (np. w wyniku zderzenia);
- Przerwanie gry przez Å‚Ä…cze internetowe;
- Problemy techniczne z grÄ…;
- Śmierć spowodowana spadającą z nieba skrzynią lub kamieniem, ale tylko w przypadku, gdy przeciwnik ma mniej niż 1/4 HP.
 
Azzy
Ale czy to sprawiedliwe, że gdy jest wynik przypuśćmy 2:2, a w ostatniej rundzie punkty hp wynoszą przypuśćmy 500 do 100 to należy rozpoczynać walkę od nowa? Imo nie

Nie mówię czy to sprawiedliwe czy nie, ale regulamin mówi że tak ma być. Jednocześnie nie zakazuje wam to sobie uzgodnić tego prywatnie.

Prosiłbym również o zakończenie dyskusji o regulaminie w tym temacie, gdyż jest to temat do wyników.
 
grkz
grkz 5:0 Azzy

REPKI

Niestety tylko trzy repki. Azzy niechcący po dwóch walkach kliknął F4.

GG.
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Dark SoR
Dark - Shade 2-3

PS : Błagam zróbcie coś z tym Bękartem Rudolfem! bo to jest dramat że przez taką k*rwę ja wychodzę z siebie i chce komputer rozpier*olić. Zero kurwa gry taktycznej tą kur*ą tylko bieganina i polowanie żeby trafić combem na wielkie gwizdy ... tragedia że ja muszę podpalać się na siłowego LF'a i wykonywać noobowskie zagrywki spamowaniem dashem żeby wg ugrać jakieś ptk. Jeżeli nie zostaną zmienione relatywnie zasady lub jeżeli nie będą przywrócone normalne zasady bez ( Henryka i Rudej Kur*y) to oświadczam jest mój ostatni cup w jakim brałem udział. Tyle lat było zajebiście bez tych postaci to komuś zachciało się zmieniać metę gry na VS i spier*olił doszczętnie cała mechanikę ...
Edytowane przez Dark SoR dnia 28-03-2017 16:17:04
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Shade
Shade 4:1 Dark
REPKI
Z Darkiem była bardzo kontrowersyjna sytuacja, mianowicie Darkowi przez cały mecz nie odpowiadało, że gram Rudolfem i przez długie minuty nie chciał grać przeciwko mojej postaci, zachowały się tylko 3 repki, bo Dark po 4 i 5 klikał F4.
Edytowane przez Shade dnia 29-03-2017 15:44:19
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Alladyn
Ja 5-0 Karold
Ja 3-2 Shift
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018