Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Arvish szuka zagubionych kolegów.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
Arvish szuka zagubionych kolegów.
oracle
Elo, tu Arv

Kto ze "starych" 2006-2010 ludzi żyje na tym forum jeszcze?

Widziałem że Gri chyba działa, a tak to jeszcze sie tu jakieś Megatrony czy Darki zebrały?

pozdro :D
 
Mefju
Siema. Ja jestem na scenie od przełomu 2008 i 2009, ale my się z tego co pamiętam nie poznaliśmy, chyba że kojarzysz gościa o nicku Shiryu. :D Ze starej gwardii udzielają się tak jak zauważyłeś Gri i Dark. Poza tym jeszcze ybanan, od czasu do czasu wejdą jeszcze Wals i 2Fast, no i Gad się ostatnio nawet odezwał. No i chyba to tyle jeśli chodzi o ludzi z tamtych lat, mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem.

Tak z ciekawości: zaglądasz z czystego sentymentu czy może masz zamiar trochę powojować? Może reaktywacja ET? :D Zakładam, że to dość spory szok zobaczyć, że ten kurwidołek jeszcze funkcjonuje xD
Edytowane przez Mefju dnia 15-03-2017 17:29:38
 
Gri


Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Dark SoR
Arvish! pamiętam cię z tego że nasza ostatnia rozmowa na gg wiele lat temu zakończyła się wielką awanturą i blokiem :D

Jak widać ze starych ludzi jestem praktycznie tylko ja, ybnn i Gri reszty pewnie nie znasz już :D
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
oracle
Lel.

zaglądam z czystego sentymentu. Próbowałem coś grać w lf2 ale na mechaniku niefajnie sie klika.

może jak wyciągnę z szafy starą klawę to coś ogarnę od czasu do czasu xD wątpię w reaktywację klanu, bo premier w tym roku że głowa boli ale odezwe sie jak coś będę wiedział. może Koziego wkręcę przy okazji.

pzdr
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018