Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Półfinały
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Official Polish Cup #12
 Drukuj temat
Półfinały
ybnn


lf2.pl/images/opc12.png




Pudzian vs Mefju

yBanan vs Shade



Rozgrywamy 7 walk z przeciwnikiem.

 
ybnn
ybnn 7:0 Shade

GG, niestety już kilka dni temu powiedziałem, że Shade to łatwe 6:1. Niewiele się myliłem. Jak mogliście usłyszeć w ostatnim odcinku Stage 6, Shade zainspirował mnie do nagrania Road To Glory. Więc macie tutaj link, repki dorzucę jutro. :)

Gratulacje dla Shadea tak czy siak, wszystko co mam mu do przekazania jest w video. Pudzian, do zobaczenia :)

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
x1
 
ybnn
Przedłużam termin o jeden dzień. Jak nie rozegracie albo nikt sie nie upomni o w/o, to obaj przegrywacie.
 
Pudzian
Ludzie, zlitujcie się nad biednymi Mefjami i Pudzianami. Jesteśmy w stałym kontakcie i na pewno mecz rozegramy.

Trwa sesja, więc u mnie weekend odpadał, z racji studiów zaocznych. W poniedziałek byłem na delegacji służbowej, gdzie w pracy zamiast 8 byłem 17 godzin. I wczoraj od rana znowu w pracy. Mieliśmy rozegrać wczoraj, ale byłem w takim stanie, że równie dobrze mogłem oddać w/o.
Dzisiaj Mefju nie da rady, ale umówiliśmy się na czwartek.

Mam nadzieję, że termin przedłużony o 2 dni nie zrobi wszystkim wielkiej różnicy.
 
Mefju
Mefju 1-6 Pudzian
Fatalna moja gra, niezaprzeczalny kunszt przeciwnika - to się nie mogło inaczej skończyć. Lekcja LFa. Oj będzie śmiech na breakdownie :D. Pudzian dorzuci repki
 
Pudzian
GG, dzięki :)
repki: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018