Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Bug Freeza i kamienia
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Bugi
 Drukuj temat
Bug Freeza i kamienia
bleeq
Freeze zamiast lecieć to se stoi w powietrzu i w dodatku kamyczek na chwile znika. Taki bajer. :D


[img]http://bleeq.strefa.pl/obrazki/bug.gif[/img] is not a valid Image.
 
Sirrah
Nom tego jeszcze nie widziałem, fascynujące ;)
 
bleeq
To jest unikatowy bug, gdyż nie da się go samemu powtórzyć bądźjest to bardzo trudne w porównaniu do innych.

Ktoś chce przejąć prawa do niego? Sprzedam za 200 LFowców! xD
 
Megatron
Bardzo ładny bug, którego dawno nie widziałem. Jednak co do praw należy się wstrzymać, ponieważ widziałem go dawno temu na forum lf2.net
Jestem ciekaw czy da się go jakoś specjalnie wykonać.

BTW:
i363.photobucket.com/albums/oo75/Misuchii/5-6.gif
Edytowane przez Megatron dnia 19-10-2011 20:46:28
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
ybnn
Sure
[img]http://i52.tinypic.com/4t0o6e.gif[/img] is not a valid Image.
 
bleeq
Heh... ale u ciebie nie znika kamień tylko Davis! =P
 
Megatron
Czyżby Dixon? : )

Bleeq - Masz racjÄ™. To jednak coÅ› nowego, gz :)
Edytowane przez Megatron dnia 19-10-2011 22:52:44
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
bleeq
Bleeq - Masz racjÄ™. To jednak coÅ› nowego, gz

Nie no to jest raczej to samo, tylko ja w locie Freeza pizdłem w łeb więć nie mógł tego bugu kontynuować, natomiast u ybnn jest bug do końca. A dlatego znika Davis a nie kamień bo kamień stoi bliżej więc Davis się chowa, natomiast u mnie było na odwrót.

Bu!
 
Megatron
Mimo wszystko nie powiesz, że gdzieś tutaj ujrzymy znikający kamień oprócz Twojego gifu.
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
ybnn
Kto szuka ten znajdzie, można to znaleźć na niejednej stronie/forum związanym z LFem.
 
Metalage
magiczny kamień
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018