Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Mgn's Combos + Kombosy w 3
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Combosy
 Drukuj temat
Mgn's Combos + Kombosy w 3
Megatron
I nie, nie chodzi o filmik na yt. Nie wiem czy robię reklamę i czy wolno coś takiego zrobić, ale podam Wam tutaj link do mojego forum SoR, gdzie jest tego na prawdę sporo; a czym dalsza strona, tym kombosy na wyższym poziomie :)
Polecam również wyjść z tematu i rozejrzeć się po dziale.

http://sorforum.darkbb.com/t63-megatron-s-combos

oraz kombosy w 3:

http://sorforum.darkbb.com/t85-comba-w-trzech-mgn-dixon-bot


A jeśli już założyłem ten temat i nikt mnie nie zabije za reklamy, dla przypomnienia:
http://www.youtube.com/watch?v=X1-TnRirjUY
Aha i na koniec - nie wysyłajcie mi już zaproszeń na to konto, ponieważ mam nowe: MgnPL

Pozdrawiam :)
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
Megatron
[img]http://i40.tinypic.com/2ihwh6v.gif[/img] is not a valid Image.
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
x1
 
www.sor.xn.pl
Dark SoR
no tak Megan dobra robota jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem chęci robienia comb w trybie slow imponujące wodzu ... ale i tak szacun bo ładni to wygląda
 
Caesar
Jak już Dark podkreślił, używanie FPS changera jest tutaj wielkim ułatwieniem. Kiedyś się tego nie używało i ludzie też dobre komba wymyślali, no ale cóż.

Co do Twojego gifa, bardzo fajny, pomysłowy, nie wiem czy trudny, bo nie bawię się w to, aczkolwiek jest spoko ;)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Gad
Nie jestem zwolennikiem projektowania takich skomplikowanych Comb, których działania zależy od odpowiedniego pierwotnego ustawienia, na które nie ma praktycznie szans w rzeczywistej grze.
Niektóre z ukazanych przez Ciebie kombinacji są naprawdę niesamowite, ale także prawie niemożliwe do wykonania. Najbardziej urzekają mnie takie, w których nie stosuje się DoP'a, tylko wymiata przeciwnikiem w powietrzu.
 
Dark SoR
Wg mnie ładnie to wygląda przy oglądaniu , no i że ktoś będzie cię kojażył aaa to ten on tych comb rzecz oczywista idol początkujących graczy :) ale bądźmy szczery że takie comba są poprostu bezużyteczne w walkach CW , no chyba że rywal ma pasjonujący tryb zwany przez mnie "Nie Upadam Na Nogi" nooo to owszem ładnie można go pojechać aaa jak łatwo ...

w każdym razie Mega mimo to że nie popieram tego :D ale chce jakieś porobić z toba jak będzie czas :) cóż za paradox hah
 
ybnn
Mogłeś przy ścianie dwa razy w górę wyrzucić i dopiero zmieniać kierunek.
 
Megatron
Ależ oczywiście, że to kombo nie jest do gry online. Nie wiem w ogóle skąd ten pomysł. Panowie, nie możecie ograniczać się tylko do kombosów przeznaczonych do gry sieciowej. Myślę, że wszystkie komba do walki z żywym przeciwnikiem zostały już wynalezione. To jest tylko ciekawostka nieco trudna do wykonania dla wielu graczy, która ma cieszyć oko, a nie pomagać z kimś wygrać. Ludzie, ogarnijcie...

Co do trybu "slow motion" - po ciężkim dniu pełnym stresów dobrze jest mi sobie przysiąść i zrelaksować się bawiąc na wolnym tempie. Z tej zabawy wychodzę takie oto ruchome obrazki :) Mimo wszystko jeśli ktoś sądzi, iż wszystkie moje wszystkie komba są rozgrywane przy fps changerze - jest w ogromnym błędzie (tylko te najtrudniejsze, a jest ich mało [z 5?]).

@ybnn
Cieszę się, że ktoś odważył się na krytykę, jednak muszę Cię zawieść, ponieważ nie udało mi się podbić go przy ścianie drugi raz. Sądzę, iż jest to niemożliwe. Ale wiem, że Ty ostatnio też chwyciłeś się bawienia się w kombosy, więc może sam spróbujesz? :) U mnie Pan Roman leci za wysoko i nie da rady po drugi podrzuceniu trafić go DvA+A ;)
Edytowane przez Megatron dnia 08-11-2011 11:36:43
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
Dark SoR
czy ja cię skrytykowałem za to ?? skoro to jest twoja pasja to ja nie mam prawa się w to mieszać , masz racje że to tylko rekreacja ... ale wszyscy doskonale wiedzą że wykonanie masy comb które ty zrobiłeś na szybkim tempie jest niemożliwe chyba że twój komp i ty jesteście tak zgrani z sobą w takim razi zwracam honor
 
ybnn
Nie miałem zamiaru 'odtwarzać' całego kombosa, tylko wyprowadzić Cię z błędu - otóż jest to możliwe ;)

iv.pl/images/89985797949143994443.gif
Edytowane przez ybnn dnia 08-11-2011 13:17:26
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018