Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Bring the peace!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Bring the peace!
ybnn
Ok panowie. Ponieważ przez jakiś czas będę zaglądał tutaj częściej chciałbym was poinformować, że na czas mojej aktywności na stronie nie będę tolerował żadnego 'syfu'.
A mianowicie:

4. Nadużywanie przekleństw, obrażanie użytkowników, nachalność, spamowanie i upokarzanie jest zabronione. Nadmiernie powtarzające się zachowania będą karane.


6. Użytkownik powtarzający stale wykroczenia przeciw regulaminowi podlega bardziej surowemu traktowaniu


3. Jeżeli administrator nadał na kogoś ostrzeżenie, jest to święte i nie do końca musi stosować się do regulaminu. Wystarczy, że istnieje coś takiego jak "mądrość moralna" i tego się trzymajmy.


4. Administrator jest ściśle upoważniony do reagowania na wykroczenia. Jego decyzje nie podlegają dyskusji.


Każdy bezsensowny, obraźliwy, złośliwy lub chamski komentarz - z miejsca ost. Każdy spam, offtop - z miejsca ost.
Jeśli zauważyliście jakiś błąd w newsie, czy na stronie - poinformujcie administratora na PRIV, żeby uniknąć zbędnych dyskusji na forum.

Jako że większość osób robiła wymienione przeze mnie rzeczy już jakiś czas, punkt 6. który zacytowałem wyżej jest już w pełnym efekcie, więc UPRZEDZAM, nie zdziwcie się jeśli zamiast drugiego osta otrzymacie bana, lub zamiast bana na tydzień dostaniecie bana na miesiąc.

Moi koledzy z administracji z tego co widzę byli pobłażliwi (nie stosując się przy tym do zacytowanego wyżej punktu nr 4 - ich też zbanuje jak będzie trzeba xD), ale ja jak to mówią 'i don't fuck around' jasne?
Tak więc zastanówcie się kilka razy zanim coś napiszecie, bo mam w kieszeniach sporo banów i ostów i bardzo chętnie je porozdaję.

Dodam też, że jeśli ktoś będzie bardzo bardzo uciążliwy, lub będzie robił multikonta, lub będzie chciał 'przechytrzyć system' tylko po to żeby trollować - otrzyma perma bana do końca istnienia tej strony.


Nie spodziewam się zbyt wielu dyskusji pod tym postem, ale jeśli macie jakieś dobrze przemyślane pytania, to zapraszam.
 
hunden
Czyli uszczypliwe komentarze bjoriego, dotyczace interpunkcji innych (Asa i Verleo) beda karane? Bo przeciez administracja ma oczy, i jesli zobaczy blad interpunkcyjny/ortograficzny, ogolnie BLAD to go poprawi. A i proponuje przypiac ten post na czas obecnosci ybanana na scenie.
 
Alladyn
Huden istnieje PW polecam :)
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
Ej banan, nie żebym sie chciał kłócić czy coś, ale weź mi wytłumacz czemu nie mogę zwrócić uwagi w komentarzach? Przecież to nie jest spam i ma związek z newsem, więc teoretycznie nie łamię żadnego punktu regulaminu, a łatwiej mi napisać komentarz niż pisać do wszystkich po kolei na gg.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
ybnn
To akurat bardziej prośba z mojej strony - jeśli dalej będziesz to robił w komentarzach to nie będzie za to żadnej kary, ale moim zdaniem po prostu o wiele bardziej profesjonalnie, kulturalnie i po prostu miło jest jeśli zrobisz to na privie - powodów dla których tak uważam jest kilka i myślę, że sama prośba jest na tyle logiczna, że nie muszę ich szczegółowo tłumaczyć.

Podsumowując - możesz dalej wytykać błędy na forum, w komentarzach etc - ale jeśli ton wypowiedzi będzie chamski, lub po prostu zignorujesz moją prośbę całkowicie to będę Cię traktował tak, a nie inaczej i w niektórych sytuacjach nie będę obiektywny.

To chyba bez różnicy dla Ciebie kliknąć na komentarz i napisać to co chcesz, lub kliknąć na czyjś nick, na pw i napisać to samo tam.
 
Com
Znaczy tu bardziej chodzi o aktywność administracji. Jeśli ktoś wchodzi co kilka dni, to nie wiem do kogo napisać aby poprawili najszybciej, a w komentarzu będzie po prostu najszybciej, bo nie ważne kto wejdzie to zauważy i poprawi. Myślę że będzie w porządku jeśli po prostu nie będę chamski itp?
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Verleo
Możesz walić do mnie, bywam dość często. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Alladyn
Zróbcie sobie temat w offtopic "Gramatyka a posty na główne"j i tam to piszcie. Ja nadal będę mógł z waszych postów pośmieszkować, nikt komu by to przeszkadzało typu ybnn nie będzie tam wchodzić bo i po co a piszący newsy prędzej czy później wejdą do topicu i skorzystają albo nie z waszych rad.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018