Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Reklama strony
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Reszta » Reklama
 Drukuj temat
Reklama strony
ShinyPsyduck
Siemanko.
Ostatnio w ogłoszeniach z turniejem LF2-RPG, pod całym darude-shitstorm, doczytałem, że dobrze by było promować naszą stronkę ( w sumie to oczywiste :v ).
Nie wiem tylko jak to robić skutecznie :v Miałem chęć pobrać jakieś userbary, tylko że one nijak nie promują naszej stronki (poza jednym) - to po 1, po 2 - obecnie nawet na naszym forum nie da się ich używać, a co dopiero na innych :v

Macie jakieś pomysły na reklamę stronki? Coś co mógłbym/moglibyśmy umieszczać na innych forach. Najlepiej żeby było to w wersji graficznej - z przyczyn oczywistych jeśli chodzi o reklamę - inne sposoby też są mile widziane ;)

Pozdro
 
Alladyn
Masz mój miecz. Zareklamowałem na swoich funpage na FB.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
ShinyPsyduck
Ja też. Ale kcem jeszcze wincyj reklamy :v
 
bleeq
lf2.pl/images/lf2pl.png
 
Gadomek19
Ja kiedyś zrobiłem taką reklamę na yt, badziewna, ale jakaś jest :V
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Si vis pacem, para bellum
---------------------------
Zacytuję coś z książki którą przeczytałem kiedyś tam(...)
Ja mam fajny cytat
"chuj kurwa wyłączam laptopa bo nikt nie chce ze mną grać w lfa"
 
ShinyPsyduck
Dziękować za wszystko ;)
Co nie znaczy że nie wolno już się tu wypowiadać.
Jeśli ktoś ma coś co reklamowałoby stronkę to proszę to udostępnić ;)

Pozdro
 
2Fast
@filmik
największa z definicji jest jedyna xD
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Alladyn
Z tego co pamiętam to w czasie jak ten filmik powstawał to strony podobne do lf2.pl powstawały jak grzyby po deszczu.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Indiger
Powinniśmy rozruszać naszą facebookową grupę, jakieś pomysły?
 
Alladyn
Mój pomysł. Zorganizować turniej na najbardziej znanym modzie do LF2 (może nawet bardziej niz czyste lf2) czyli NTSD i rozpromować go na wszystkich stronkach o Naruto :D

A z takich bardziej oczywistych to zrobić OPC, OPCL, OPC 2vs2, MoC jakąś fajną postacią albo EC. Wtedy zawsze gra dużo osób.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
x1
 
As098
Mod z naruto nie działa, nie wiem czy umiem go naprawić
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018