Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Otwarcie sceny na obcokrajowców
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Otwarcie sceny na obcokrajowców
Alladyn
Czasem piszę sobie z ludzmi grającymi w LF2 poza polską sceną i zachęcam ich do zagrania u nas. 80% mówi że mamy fajną szatę graficzną, aktywność itd. I zapewne przekonałbym ich do grania u nas. Problem jest jeden. Mianowicie brak znajomości polskiego. Nie uważacie że dodanie na stronę jakiegoś prostego skryptu z odnośnikiem do google translatora (który rzucałby się w oczy) nie poprawiło by aktywności oraz pozycji w świecie LF2.PL. W sumie to bylibyśmy jedynym miejscem gdzie obcokrajowcy z różnych krajów mogą grać turnieje bo w sumie to na lf2empire chyba od 2 lat nic nie było a skrypty google translator do lf2.co.il dla europejczyków działają tak koślawo że nikt się nie połapie o co tam chodzi.

A więc co sądzicie o tym pomyśle ? Ma szanse to wypalić ? Chcielibyście obcokrajowców na polskiej scenie ?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
KINGAdijanko
Ma być google tłumacz bo kilku zjebów nie nauczyło się języka obcego?
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
x4
 
Indiger
Gdyby zgłosiło się chociaż kilka osób to można by pisać jakieś koślawe newsy po angielsku. Nie mam nic przeciwko
 
Com
Mieszkam w Anglii, liczy sie? :v
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
As098
Można zrobić cup międzynarodowy.
Będą lagi jak.....
 
Mefju
No właśnie, pytanie czy takie otwarcie na obcokrajowców nie zniechęciłoby już całkiem nas samych do gry w LFa xD. Pamiętam, że kiedyś grywałem z Niemcami i nie tylko, no i w najlepszym wypadku było płynne, ale mega wolne tempo.

Adijanko napisał(a):

Ma być google tłumacz bo kilku zjebów nie nauczyło się języka obcego?


xD
 
Sirrah
Płynne, mega wolne tempo? Na surva brzmi wspaniale... :D
Per Survival Ad Astra...
x1
 
Verleo
Jaki problem? Jeśli ktoś nie chce grać z obcokrajowcami to nie musi prawda? Ponieważ skoro jesteśmy Polską Sceną to Polskie turnieje wciąż powinny być dostępne jedynie dla Polskich graczy. Jeśli chodzi o luźniejsze turnieje to dlaczego by nie pozwolić obcokrajowcom zagrać z nami. Zawsze to większa aktywność. :D Popieram pomysł.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
ShinyPsyduck
Moim zdaniem zacna sprawa :D Zawsze byłaby większa aktywność na forum + taki kontakt z kimś zza granicy to zawsze ciekawa sprawa ;)
Na temat obcokrajowców i turniejów mam takie samo zdanie jak Verleo.
A może jakiś chartkor się kiedyś zgłosi i zrobi im jakiś turniej? Może międzynarodówki znowu się odrodzą?


Dużo nowych możliwości, dużo plusów.
Jak dla mnie to by była elegancka sprawa :D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018