Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Filmik LF2
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Filmik LF2
Forte
Wpadłem na pomysł, by zrobić filmik i wstawić go na Youtube. Filmik nazywałby się LF2 Pro Plays. Dlaczego akurat w tak? Kiedyś jak byłem jeszcze gimbusem, przypominałem sobie stare gry, takie jak np. Doom, czy inne. Po jakimś czasie odgrzebałem w pamięci LFa, pograłem trochę i zastanowiłem się, czy nie ma w tej grze jakichś turniejów, czy taka stara gra może być jeszcze grana i czy są w niej jacyś profesjonalni gracze. Pierwsze co więc zrobiłem, to wpisałem w wyszukiwarce Youtube "LF2 Pro Plays". Ku mojemu zaskoczeniu, nie znalazłem żadnego choćby podobnego wyniku. I tak przesiedziałem rok w samotności grając na boty, nie wiedząc, że właśnie rozgrywany jest OPC #6. Dopiero po roku natrafiłem na tą stronę przypadkowo, chyba szukając downloadu. Gdyby jednak takowy filmik istniał, byłbym na scenie o wiele wcześniej, a tak może wcale teraz by mnie nie było.

Kto wie, może takich osób szukających "e-sportowych" emocji jak ja było więcej, z tym że poprzestali grając na boty, albo w ogóle przestali grać w LFa, nie wiedząc o tej stronie.

Jeżeli chodzi o sam filmik, znajdowałyby się w nim fragmenty meczy/rozgrywek Polskiej Sceny wszechczasów (np. Sztach vs Oko). Jeżeli chodzi o wykonanie, poprosiłoby się o to kogoś, kto się na tym zna (Bleeq, Indiger, choć wiem, że teraz i tak musi utrzymywać całą scenę, za co propsy) Trzeba by też zdobyć jakoś te repki. W ostateczności można by nagrać jakieś fajnie wyglądające walki.

Poza tym myślę, że brakuje takiego typu filmu na kanale.

Myślę, że byłby to sensowny sposób na reklamę tej strony. A co wy o tym myślicie?
 
Gri
Z polskich internetów mało jest faktycznie na jutiubie filmików lf'a z combosami/pro walkami. Nawet jeśli są to wrzucone raczej bez edycji, dość niedbale.

Jest filmik reklamujący tę stronę: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Sztuką jest wypromować filmik by trafił do szerszej publiki.

Swoją drogą, bezczelna reklama, zachęcam do obejrzenia mojego filmiku, zdaje mi się że najpopularniejszy z polskiej sceny filmik lf'a: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. :D Tam też wrzuciłem już daaawno odnośnik do tej strony (w adnotacjach i opisie), może ktoś wszedł :) Chociaż jak patrzyłem na statystyki kiedyś, to więcej osób ostatnim czasy oglądało go z Wietnamu, niż Polski :S
(btw. jak tak teraz patrzę, to już minęło prawie 9 lat od kiedy go wrzuciłem na jutiuba xD a to było takie moje pożegnanie z lf'em. Co ja tu robię jeszcze xD)

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Forte
Osoba, która chciałaby znaleźć ciekawy profesjonalny LFowy stuff nie wpisze raczej w wyszukiwarce "Little Fighter Polish Center - Reklama". Chodzi o to, że samo nazewnictwo filmów na kanale sprawia, że są one tak mało znane. Dlatego sugestia ode mnie, żeby albo zmienić nazwy na bardziej przystępne, albo stworzyć choć jeden filmik z uniwersalną nazwą (i tu chociażby "LF2 Pro Plays";). Stworzenie filmiku z taką nazwą myślę, że wypromowałoby stronę, taki filmik byłby pierwszy na liście wyszukiwania, co mogłoby jeszcze bardziej wypromować stronę, ale to tylko sugestia. ;)
 
Verleo
Pomysł Forte jest dobry. Szczerze mówiąc mi udało się kiedyś znaleźć tą całą reklamę. xD Niestety po wpisaniu 'lf2.jcj.pl' (jak jest zareklamowane w filmiku) niestety niczego nie znalazłem. A dokładniej znalazłem że strona nie istnieje. Więc reklama jak mówi Forte - trudna do znalezienia, a jednocześnie 'troszeczkę' przedawniona. Osobiście nie wpisałbym w yt 'LF2 pro plays', ale wiele osób by tak zrobiło, a już na pewno wiele więcej niż tych którzy wpisaliby 'Little Fighter Polish Center - Reklama'. Sądzę więc że Forte ma słuszność i możnaby coś zrobić. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Forte
Dobra. Już widzę ten zapał do stworzenia filmiku. No trudno, chyba będę musiał zrobić to sam, ale gdyby był ktokolwiek chętny do pomocy, to bardzo chętnie skorzystam. Jednym z problemów będą te ciekawe/historyczne repki, a ponieważ takowymi nie dysponuję, prosiłbym, żeby ktoś wstawił, jeśli ktoś ma jakieś warte uwagi i znalezienia się w takim filmiku, do tego tematu, wysłał do mnie na GG, czy coś.
 
Verleo
Pomoc ze mnie niewielka by była, choć chęci są. ;) jedyne co mogę Ci zaoferować to repki z jakiś survów jak poskładamy jakieś fajne combo, jeśli Cię to satysfakcjonuje. :P
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Forte
No to zajebioza ;) Dzięki, każdy repek na pewno się przyda
 
Mefju
Zawsze można ponagrywać trochę nowych walk i grać je z naciskiem na robienie jakichś ciekawych akcji i combosów :P

Mamy cw do rozegrania, odezwij sie i mozna cos pokombinowac :D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018