Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: (Znowu) mobilny lf2, ale nie do końca :v
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
(Znowu) mobilny lf2, ale nie do końca :v
Matias01
Witam, pewnie każdy z was grał w hero fighter, można było pobrać klienta lub grać przez przeglądarkę.
Lecz od jakiegoś czasu (nwm dokładnie kiedy, bo miałem dużą przerwę od lf2, a jeszcze większą od hf) Marti Wong usunął wersje pc i udostępnił wersje mobilną na androida https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.martialstudio.herofighterx1&hl=pl.
Szczerze mówiąc, z chęcią grałbym to na fonie, ale niestety wprowadzony jest cholerny system energii :<
Zapraszam do dyskusji na ten temat;)
 
2Fast
pay2play?
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Matias01
Tak, bo jak skończy ci się energia, to albo czekasz, aż ci się zregeneruje lub płać ^^
 
Alladyn
Z tego co pamiętam były 2 w miarę dobre wersje mobilne LF2 tylko obie miały swój problem. Była konwersja na androida ale jej błędy to tylko tryb vs, 5 postaci i jedna mapa, kompletnie zrombany system sterowania, ai było strasznie źle napisane i w końcu nawet drobnostki typu dasha po podbitce nie można było zrobić. To była chyba konwersja pisana na RPG Maker. Jest też konwetsja na PSP. To jużkonwersja w której wszystko jest zgodne z wersją 1.9 (bez multi i surva). Główny problem był taki że całość chodziła W 5 fps i PSP musiało być po przeróbce. Jak chcesz sobie pograć mobilnie to zawsze możesz kupić używanego laptopa 10 cali za około 4 stówy.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018