Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Showmatch Apcza V2 ?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Showmatch Apcza V2 ?
Alladyn
Witajcie wszyscy użytkownicy i administratorzy strony LF2.PL. Jak wiecie ostatni Showmatch AF skończył mieszanymi opiniami. Jedni mówili że podobał im się spokojny i jednolity komentarz. Drudzy skarżyli się na częste powtarzanie niektórych wyrażeń oraz miejscami brak wiedzy taktyczej. A nade wszystko wszystkim oglądającym doskwierały problemy techniczne. Po całym streamie mówiłem że to już w sumie ostatnia tego typu inicjatywa z mojej strony. Ale dogłębnie przemyślałem całą sytuację i myślę że druga edycja może być bardziej udana. W kilku następnych zdaniach postaram się wytłumaczyć czemu. I przy okazji pozdrowić Walsemore i yBanana z których komentarzy wyciągłem wiele wniosków. Przede wszystkim chciałbym zmienić formułę przedsięwzięcia. Luźny komentarz na spontanie i bez oglądania repków ostatnio nie spełnił swojej roli więc przed organizacją streama oglądniemy walki które będziemy komentować i przeanalizujemy je pod kątem taktyccznym. Poza tym na pewno nie popełnię tak wiele błędów natury technicznej ponieważ trochę ogarniam obsługę programu do streamowania + będę mieć internet światłowodowy dzięki czemu współkomentujący nie będą mieć opóźnień a oglądający będą się cieszyć wyższą jakością obrazu. Myślę również że brak opóźnień + zaproszenie do współkomentowania dwójki komentatorów którymi stworzymy dobrą atmosferę i jednocześnie nasze porady będą miały większą wartość. Myślę że to zadziała bo to odciąży mnie z mówienia przez około godzinę bez przerwy z repków których jeszcze na oczy nie widziałem. Zapewniam was że komentowanie w ten sposób jest bardzo trudne i mniej więcej stąd brały się powtórzenia „tutaj” albo źle stworzone składniowo zdania. Zmiany pojawią się również w warstwie organizacyjnej. Na rozegranie meczy będzie na pewno więcej niż 2 dni. Również nazwa ulegnie zmianie z „Showmatch AF” na „Showmatch Apacza” z powodu wyrzucenia mnie z AF przez Grzanego. I tu kieruję do was pytanie otwarte. Czy chcielibyście zobaczyć drugą odsłonę Apaczowego Streama ? Czy chcielibyście wziąć udział w drugiej odsłonie „Apaczowego Showmatchu” ? I kogo chcielibyście oprócz mnie zobaczyć w roli komentujących ? Niech tłum zadecyduje :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Verleo
Zrób ankietę. xD A poza tym to jestem na tak. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
bleeq
również jestem na tak
 
Walsemore
Jestem na tak! A na komentatorów proponuję siebie z Darkiem xD
W każdym razie - komentator musi mieć duże doświadczenie :P
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
2Fast
3 razy tak
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Broda
Tylko że lobby padło :D
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Indiger
Oczywiście jestem za :)
 
Com
To kiedy showmatch
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Shade
Chętnie.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Alladyn
Nadal mogę to zorganizować tylko muszę znaleźć kogoś do współkomentarza. Więc jeśli uważasz że masz talent komentatorski zapraszam do napisania do mnie na GG czy coś xD
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Mefju
Komentujcie z Asem! Proszę :D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018