Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: (Runda2) Blizzard Beasts vs Forgotten Warriors
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » OPCL #9
 Drukuj temat
(Runda2) Blizzard Beasts vs Forgotten Warriors
Dark SoR
2fast - jeżeli się mierzymy i widzę że 1 cios będzie należał do ciebie w zwarciu bo zaszedłeś mnie np od strony pleców to robie odskok rozumiesz ? lf2 to dynamiczne szachy :)

Ostatni raz do wszystkich - Jeżeli okradniecie mnie z wyniku 5-0 tzn że musicie również anulować wszystkie moje dokonania przez lata na scenie lf2.pl łącznie z 5 miejscem na OPC gdyż tam grałem tak samo jak w owej walce z 2fastem, śmieszy mnie fakt tego że każdy z was doskonale wie jak gram nawet zrobiłem filmik z mojej techniki gry który jest na kanale youtubowym lf2.pl https://www.youtube.com/watch?v=-ssUCkmWp0g ... i nikomu podkreślam nikomu to nie przeszkadzało a teraz się dowiaduje że moja taktyka i technika gry jest nieregulaminowa no poprostu śmiech na sali to jest i hipokryzja wasza :) nagle ja spamuje do tego robie PP haha, ok to tak Koczko nie robi Spamu od lat :) Pudzian nie gra na regeneracje nad kimś lub pod kimś :) Wals nie gra Pasywnie :) mogę wymieniać więcej takich przypadków. Ja też mogę mieć pretensje że ktoś mnie spamuje cały czas Dashami ale nauczyłem się blokować je ! dlatego wy się nauczcie grać na graczy którzy są TANKAMI a nie szukajcie darmowych punktów u administracji bo ja lata doskonaliłem moją taktykę gry i nie będzie mi teraz nikt wmawiał na siłę ze jest ona nieregulaminowa skoro każdy ma o niej pełną świadomość, ja wiem 2fast że zgłosiłeś to dlatego że twoja frustracja wzięła górę nie mam o to do ciebie pretensji bo znamy się lata i sam uczyłem cię gry ale ochłoń i przeanalizuj co tutaj napisałem pokój !
Edytowane przez Dark SoR dnia 02-02-2016 10:39:19
 
Walsemore
Powiem tak - nie oglądałem tych repów klatka po klatce, ale coś jest nie halo skoro walka trwa po pięć minut. Grać defensywnie nie znaczy uciekać po planszy. Bardzo dużo Dark robił popisowego numeru z mieczem - dash + aura miecza. Trudno to nazwać zastawianiem pułapki czy czymkolwiek, prędzej sposobem na uniknięcie zwarcia. Zresztą bardzo łatwego do skontrowania Freeze'em.
Nie wiem Dark, nie oglądałem tego dokładnie, więc się nie wypowiem co do całości, ale takie są moje uwagi odnośnie tego, co widziałem. To, że stoi się blisko siebie na linii góra-dół nie oznacza, że gra się w zwarciu.
Co do tego, że ja gram pasywnie. Nie sondzę. Moje walki trwają średnio około 1,5 min i tylko z Darkiem dochodzi do wyników rzędu sześciu minut. Jakoś nikt mnie nie oskarżał o PP oprócz Darka, hmm?
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
2Fast
Pora się obudzić - grasz PP i tyle. Taktyka taktyką ale trzeba jakiś zdrowy umiar zachować w uciekaniu i grze na czas... Ograbimy? No sam sobie szkodzisz łamiąc regulamin. Przeczytaj jeszcze raz to, co zacytował ybnn. Naprawdę z czystym sumieniem możesz stwierdzić, że nie grasz PP? Jeżeli tak, to coś jest nie halo.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
ybnn
Zaraz wrzucę breakdown, w którym dokładnie wszystko widać. Oraz kilka cytatów od Darka, w których sam (pewnie nie do końca świadomie) przyznaje się do grania PP.
 
Com
A moim zdaniem cała ta zasada z pp, to idiotyzm. Nauczcie sie na to grać i po problemie.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Dark SoR
A co Spam Dashami to nie spam ku*wa ... my gracze obronni musimy znosić notoryczne bomby na blok i jakoś dobrze jest ... 2fast naprawdę jestem zażenowany tym co wypisujesz bo nawet jak byś wygrał ty 5-0 po takim ciężkim meczu to nie było by tematu tylko tyle że "noo przez Darka się ciężko przebić ale dałem rade" i tyle w temacie. To co wypisujesz to jest kabaret i szukanie łatwych punktów, jak bym grał PP nie podejmował bym żadnych prób ataku tylko uciekał przed tobą cały czas. Zrozumcie że jestem graczem który gra w Contry wiem że macie z tym problem i próbujecie ukrócić mi teraz życie jakimś zarzutami na siłę nagle kur*a po tylu latach mojego egzystowania na scenie lf2 to jest żenada i NEPOTYZM ! jeżeli czuł bym że naprawdę coś źle zrobiłem to uwierz mi że sam bym ci się do tego otwarcie przyznał człowieku :)
Edytowane przez Dark SoR dnia 02-02-2016 15:10:32
 
ybnn
Kolejny post w tym temacie, który nie będzie zawierał wyniku z klanówki będzie ukarany, wszelkie dyskusje na ten temat pod ostatnim newsem.
 
Fioletix
Z 2Fastem graliśmy na początku tygodnia, przy stanie 2:0 dla mnie w kolejnych walkach mieliśmy zbyt duże lagi. Obecny stan meczu Fioletix 2:0 2Fast. Teraz lobby nie chodzi, a i przez hamachi nie mogliśmy się połączyć.
Do Mefju pisałem 2 razy w tym tygodniu i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Jeśli ani lobby ani hamachi nas nie połączy, to wnoszę o przedłużenie terminu. Tymczasem będziemy z 2Fastem próbować.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
ybnn
Obecna runda OPCL zostaje chwilowo zawieszona, więc się nie martwcie. Jak Lobby zacznie śmigać to dam znać co dalej.
 
2Fast
niestety mam w Hamie błąd tunelowania : / nie do naprawienia bez formatu chyba.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Fioletix
Fioletix 4:1 Mefju
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Wolne tempo, trochę lagowało. Mef mocny, oldschoolowy zawodnik z dużym cholesterolem. :)
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
ybnn
Do rozegrania:

Fioletix vs 2Fast
Dark vs Mefju
Mientus vs 2Fast
Mientus vs Hubi
Mientus vs Mefju

Przypominam, termin do jutra do 20:00
 
Mefju
Umówiłem się już z Darkiem na jutro, gorzej z Mientusem, bo nie mogę go łapnąć, pisałem przedwczoraj, wczoraj i dziś, wczoraj odpisał, ale wtedy z kolei mnie nie było xD. No ale jakoś damy radę

ybnn napisał(a):
Przypominam, termin do jutra do 20:00


W newsie jest napisane, że do 18, jak mniemam wersja z newsa jest prawdziwa? :D
 
ybnn
18...? 20...? Do 19!
 
Dark SoR
Dark - Mef 2-3 ( Szybkie + Lagi )

Repy : https://www.sendspace.com/file/t6fl25
 
Fioletix
Fioletix 4:1 2Fast
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Mefju
Mientus to dość nieuchwytny koleżka
 
ybnn
Wynik Dark vs Hubi zostaje zmieniony na 4:1 dla Hubiego.
W czterech repkach, które Dark wrzucił widać wyraźnie, że przesadza i łamie regulamin w każdej z walk (brakujący repek zostaje bez zmian). Decyzje podjęła większość administratorów. W związku z tym jakiekolwiek dyskusje na ten temat są mile widziane jedynie na gg, a każdy post odnoszący się do tego na forum będzie karany ostem lub banem.
Wszelkie ewentualne zażalenia nie zmienią jednak decyzji, w związku z tym sprawę tej walki uważam za zamkniętą.

W zwiÄ…zku z tym obecny wynik to:
Blizard Beasts 17:13 Forgotten Warriors

Walki, które pozostały do rozegrania to:

Mientus vs 2Fast
Mientus vs Hubi
Mientus vs Mefju
 
2Fast
jeśli chodzi o Repki z Fiolem, to walki poza ostatnią były wyrównane - w ostatniej dostałem taki wpierdol, że prosiłem żeby nie wrzucać bo wstyd ;)
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
2Fast
do godziny 20:00 jest termin
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018