Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: LF Breakdown #7
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Reszta » LF Breakdown » LF Breakdown
 Drukuj temat
LF Breakdown #7
ybnn
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Breakdown kilku pojedynków z eliminacji do OPC11 nagrany wspólnie z Darkiem.

Jeśli macie jakieś sugestie do kolejnego LFB tego typu, który będziemy nagrywać tym razem z najciekawszymi walkami pierwszej rundy OPC piszcie tutaj.

Zastanawiam się też nad zrobieniem typowego breakdownu dwóch postaci, czyli 'vs breakdown', w którym skupiłbym się na dwóch wybranych postaciach i pokazał jak grać jedną jak i drugą, żeby mieć jak największe szanse na zwycięstwo (przyklad: Woody vs Davis, lub Dennis vs Freeze). Dajcie znać co sądzicie o takim pomyśle + ewentualne propozycje dwóch postaci, które chcielibyście zobaczyć w LFB
 
Zardonic
super pomysł proponuje Woody vs Deep lub Woody vs Dennis albo Deep vs Davis
 
Shade
Coś się temat zakopał i go przeoczyłem.

Zastanawiam się też nad zrobieniem typowego breakdownu dwóch postaci, czyli 'vs breakdown', w którym skupiłbym się na dwóch wybranych postaciach i pokazał jak grać jedną jak i drugą, żeby mieć jak największe szanse na zwycięstwo

Jak najbardziej za, taki breakdown byłby bardzo dobrym pomysłem.
Najchętniej obejrzałbym breakdown w stylu John vs Freeze. Postacie dość nietypowe, lecz łączy je wiele podobieństw w sposobie gry nimi i mają podobne do siebie parametry (chodzi mi o DMG, szybkość ataku, itp.)
W dodatku trwa aktualnie dyskusja w komentarzach nt. tych postaci, więc taki breakdown pasowałby na tę chwilę ;)
 
http://supremesquad.forumpolish.com
2Fast
John vs Freeze (pozdrawiam dwóch panów xD )
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018