Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ponowne spotkanie by SirApczu
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Artykuły » Opowiadania
 Drukuj temat
Ponowne spotkanie by SirApczu
KINGAdijanko
Uśmiałem się xDDD
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Verleo
Dobre. xD jeśli byś dostał kilka rad od Walsa to mógłbyś ukulać z tego jakąś zajebistą komedię. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Shade
Powrotem to bym tego nie nazwał xD ale nie zniechęcajcie go, ważne są chęci, As też tak zaczynał, że po 1. Części można było turlać się ze śmiechu, a potem nawet nieźle pisał.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Alladyn
Ogólnie Wals mi daje rady. Dajcie mi czas na rozkręcenie się :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Verleo
Ja się nie śmieję z Apacza! Ja się śmieję z jego tekstu! Wg mnie jest napisany dobrze (chyba tylko jeden błąd dojrzałem), przede wszystkim jest napisany z sensem, ciekawie i humorystycznie się zapowiada. Czekam na ciąg dalszy, bo turlam się ze śmiechu nie dlatego, że tekst jest śmieszny, tylko dlatego, że jest humorystyczny. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Walsemore
Historia Sirapczu ma się mieścić w uniwersum Powrotu. Już wyjaśniam całą filozofię ;s.

Cofnięci w Czasie, przenosząc się do czasów Małych Wojowników, otworzyli nową linię czasu. W tej nowej linii czasu ich wpływ na wydarzenia był pozornie niewielki - pomogli Małym Wojownikom, kiedy Ci byli zniszczeni przez ogień Firena.
Gdyby im nie pomogli... przecież nie doszłoby do rebelii Pięciu Wież! I właśnie w linii czasowej Cofniętych w Czasie do tej rebelii nigdy nie doszło. W świecie, w którym oni żyli, rebelia ograniczała się jedynie do Pierwszej Wieży, bronionej przez łuczników z Leśniczówki - bardzo szybko przez to zgniecionej.
I właśnie w tej linii czasu dzieje się akcja powieści Sirapczu!
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
KINGAdijanko
7/10
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018