Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ankieta Easy Cup
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Kto gra a kto nie?
Easy Cup dla nowicjuszy. Jestem za stworzeniem turnieju dla średniozaawansowanych. Easy Cup dla nowicjuszy. Jestem za stworzeniem turnieju dla średniozaawansowanych. 85%[11 głosów]
Wszyscy gracze ze średniej półki "łapią się" pod Easy Cup Wszyscy gracze ze średniej półki "łapią się" pod Easy Cup 15%[2 głosów]
Głosów ogółem : 13
 Drukuj temat
Ankieta Easy Cup
Indiger
Ankieta będzie trwała dzień.
 
Shift
Czy w turnieju dla średnio zaawansowanych osoby z poza Easy Cup'u nie reprezentującego wysokiego poziomu gry mogły brać udział w turnieju ?
 
Verleo
Myślę, że mógłby brać udział każdy średnio zaawansowany i gorszy. W końcu w oficjalnych turniejach może brać udział każdy, nie tylko najlepsi. Więc skoro turniej dla średnio zaawansowanych byłby dla średnio zaawansowanych to i słabsi mogliby brać w nim udział. Tak to widzę.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Indiger
Dokładnie tak jak Verleo mówi
 
KINGAdijanko
A za wygranie EC 2vs2 dostaje się punkty? No bo nie wiem czy mam 2 lub 3 punkty :v :v :v gwałt :v :v :v :v napad na bank :v :v :v JOHN CENA :v :v :v grzany jest seksi :v :v :v bomba :v :v :v zabijajmy niewiernych
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Shade
Myślę, że skoro najprawdopodobniej dojdzie do powstania serii "Medium Cup'ów" to warto określić jakieś konkretne zasady kiedy można uczestniczyć w nich, żeby nie dochodziło do takich kontrowersji jak dzisiaj ;)

Mam jeszcze pytanie, czy za te turnieje będą punkty do rankingu lfpc i rankingu klanów?
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Verleo
Pub, i takich sytuacji jak kiedyś było (bodajże EC#13 z DanielSem), pamiętam że na mnie jako nowym członku naszej społeczności wywarło to nieprzeyjemne wrażenie. :D

Myślę, że najsensowniej byłoby gdyby z 'Medium Cup'ów' były dokładnie takie same punkty do jakichkolwiek rankingów jak z Easy Cup'ów. Czyli żadne. Możnaby prowadzić jedynie osobno ranking dla samych w sobie 'MC' żeby na jego zasadzie określać kto może w nim startować a kto już nie. I to samo z EC. Żeby właśnie uniknąć kłótni, że jeden chce grać w EC a nie może ponieważ dlatego że tak. Bo wg mnie to że ktoś potrafiłby choćby i Koczka, ybnna, Pudziana i Megatrona skosić 1vs4 a nie potrafiłby wygrać z takim ciotowatym Verleo 1vs1, przez co nie wyszedł nawet z grupy w EC to dlaczego nie mógłby grać w EC. (przykład specjalnie był tak absurdalny). Ale co do tych całych rankingów EC i MC to jeszcze komuś by się musiało chcieć je prowadzić.

A tak. Dlaczego brak punktów z 'Medium Cup'ów'? Myślę że to dość jasne. To nie byłby turniej w którym mógłby brać udział każdy, więc Ci którzy nie mogą brać w nim udziału byliby stratni w punktach do rankingu. To samo z rankingiem klanów. Jeśli jakiś klan wystawia dużo silnych graczy na poziomie medium to najpewniej zdobyłby więcej punktów niż klan który posiada na prawdę silnych graczy, np. ybnna i Pudziana, a taki Verleo w 'MC' nie zdobyłby ani punkta bo by mu nie pykło. :D Później by wyszło na to, że MC byłyby organizowane częściej niż jakiekolwiek inne turnieje rankingowe i tacy Pup czy Verleo byliby wyżej w rankingu od dużo lepszych od siebie. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Walsemore
Jeśli mam być szczery.. jeśli ktoś od dziesieciu edycji gnije w EC no to nie jest dobrym graczem. Medium Cup? Rodzi się znowu pytanie, kto jest medium, a kto Easy.
No niestety, sprawa jset na swój sposób nierozstrzygniona.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Verleo
Właśnie z tego powodu sądzę że rankingi EC i MC mogłyby chociaż częściowo ułatwić identyfikację poziomu gracza. Największym chyba minusem takich rankingów jest to, że ktoś musiałby się nimi zająć. Ale czy komuś się chce prowadzić rankingi tylko dla stwierdzania, czy ktoś może zagrać Easy Cupie czy Medium Cupie?
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Walsemore
Wg mnie zasady przyjmowania do Easy Cupa powinny być dość restrykcyjne. W założeniu był to turniej dla młodych graczy, a nie dla starych, którym się troszkę w EC zasiedziało.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Verleo
Dlatego chcemy zrobić Medium Cupa żeby wszyscy Ci którzy tak bardzo pchają się do Easy mieli turniej do którego będą mogli się pchać. Mam nadzieję, że dzięki temu Easy Cup zostanie na prawdę dla młodych graczy.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Fear
Kurde, jeśli ktoś ma 3pkt, to nie może grać.
Adi powinien grać, Bomba też.
Ale Oglamen, Shift, no niezbyt.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Son Koczko
Ja też powinienem, bo w ogóle z easy cup nie mam punktów.
Argggh motherfuckers!
x1
 
Verleo
Według Ciebie Adi i Bomba są świeżakami? Sądzisz że prezentują poziom który pozwala na wyrównane walki z graczami którzy świeżo na scenę przyszli?

Właśnie, Koczko dobrze mówi. Ma absolutne 0 pkt z EC. Skoro Adi i Bomba by mogli to czemu nie Koczko?
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Shade
Moim zdaniem Shift, Bomba i Oglamen łapią się pod grupę średniozaawansowaną, a jeśli ktoś ich nie chce, to przecież po 2-3 edycjach ich nie będzie skoro są tacy silni :P
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Shift
Ale jak Easy Cup wprowadzili to Koczko nie był Świeżakiem.
Easy Cup powinien być dla nowych graczy ale z biegiem czasu skill przybywa wiec gracze z niższej pułki skillowej stają się zbyt dobrzy do EC.

Moja propozycja jest taka że osoby które biorą udział w turnieju dla nowicjuszy powinny mieć mniejszy staż niż rok. (To jest tylko moje zdanie i każdy ma prawo się z tym nie zgodzić)
 
Indiger
Do sprawy nawiążę w moim filmie, tak na szybko kilka słów ode mnie.

Easy = łatwy, pamiętacie może jak zaczynaliście grać w lfa? Bez znajomości combosów, wszystko grane "na pałę". Posłużę się tutaj przykładem Adijanka, zauważmy że jest już kilka lat na scenie. Nie wygrał Easy Cupów, bo ich nie wygrał i tyle, co nie zmienia faktu że taki całkiem "Easy" to on nie jest. Easy Cup powinien być dla graczy którzy przygotowują się do poważniejszej gry. Myślę że do roku czasu można się dobrze do tego przygotować.
"Medium Cup" byłby takim mostem łączącym Easy Cup z Master Cup ( było kilka razy coś takiego, nie pamiętam czy akurat pod taką nazwą). W Medium Cupie brałyby udział wszystkie osoby które nie łapią się do Master Cupu czyli osoby z EC również mogły by grać. Natomiast w EC grały by osoby:

- ze stażem poniżej roku
- w subiektywnej ocenie poziomowo równe EC

Osobom które grały by w EC nie odcięlibyśmy drogi do Medium Cup, ale za to odcięlibyśmy drogę tym, którzy chcieliby w EC zagrać. Na podstawie subiektywnej oceny oraz oceny osiągnięć i postępów decydujemy kto może zagrać w EC. Liczenie punktów jest bezsensu w tym przypadku.
Edytowane przez Indiger dnia 11-12-2015 15:50:46
 
Verleo
Pub, tutaj mowa o uczestniczeniu w Easy Cupie, więc w/w osoby się nie łapią. :P bo jak sam powiedziałeś, są raczej średnio zaawansowani a nie Easy. :D

Shift, ja jednak uważam, że nie czas powinien być wyznacznikiem a ranking. Bo jeśli wyznacznikiem miałby być rok, to ja się łapię pod EC i zwycięstwo najprawdopodobniej moje. :D Z drugiej strony jeśli ktoś na prawdę sobie nie radzi i od (przykładowo) dwóch lat siedzi w EC i nawet z grupy nie wychodzi no to niech siedzi w EC, bo jego poziom na to pozwala.

Pub jest takim naszym kochanym moderatorem. Może zająłby się rankingowaniem graczy, czy nadają się do EC, czy nie, hm? :3
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Alladyn
Generalnie czytam sobie wątek i widzę że dochodzicie do wniosku że trzeba napisać jakiś "regulamin". I tu nie pomoże ani staż (bo niektórzy dłużej a niektórzy krócej skille zdobywają) ani ranking (bo czysta statystyka ma do siebie to że słabo oddaje rzeczywistość patrz ranking Fifa a taki bliższy przykład ranking LF2PC. Myślę że tu przydała by się komisja 4 aktywnych graczy która 3/4 głosów mogłaby zadecydować kto ma udział w EC.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Verleo
Tylko że do komisji 4 graczy potrzeba by 4 graczy, a do rankingu wystarczy Pup! <3
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018