Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Sześć godzin do świtu.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Artykuły » Opowiadania
 Drukuj temat
Sześć godzin do świtu.
RexEx
Deep szybko biegł przez ciemny las, odgłosom kropel deszczu rozchlapujących się o ziemie towarzyszył tylko szybki oddech chłopaka i szeleszczenie liści pod jego nogami.
Nie mógł się zatrzymać, nie potrafił, nie chciał wracać do przeszłości, jedyna myśl wypełniająca jego głowę to bieg, bieg przed siebie jak najdalej od jego koszmaru...

- Wracaj tu! - ryknął podążający za nim człowiek - nie karmiłem Cię po to, żebyś teraz się tak odpłacał!
Deep nie zamierzał zawrócić, pamiętał co robił mu jego mistrz, utrzymywał go, trenował, ale za jaką cenę... Nie tolerował żadnego nieposłuszeństwa, a karał surowo.

Deep miał dobrą kondycję, ale nie sądził, że jego mistrz też, po chwili chłopakowi brakowało tchu, a jego koszmar nie wyglądał na zmęczonego.

Wojownik upadł, nie miał już sił, przestał myśleć o czymkolwiek, wiedział, że za chwilę nastąpi jego koniec.
Krzyknąłem.
Czekając na nieuniknione usłyszał dźwięk cięciwy i przecinanego powietrza, potem jednym odgłosem były głośne wdechy i wydechy mego oprawcy.
Obróciłem się i ujrzałem czerwoną kałuże gęstej substancji wypływającej z brzucha mojego mistrza, popatrzył się na mnie swoim groźnym wzrokiem i...opuścił go, umarł.

Poczułem rękę na ramieniu, z przyzwyczajenia natychmiast łokciem uderzyłem wroga, obróciłem się by stanąć do walki i ujrzałem znajomą twarz, to był Henry.
Najbardziej znana osoba w mym mieście.

- Ouch. Spokojnie, rycerzyku! - powiedział z grymasem bólu na twarzy Henry
- Dlaczego mi pomogłeś? Dlaczego zależało Ci na moim życiu? - spytałem
- To mój obowiązek, ratować ludzi w opresji. - odpowiedział dumnie dodając - A dlaczego Cie gonił? Co agitowałeś?
- Nie wytrzymałem, cokolwiek źle zrobiłem uderzał mnie...uciekłem.
- Chodźmy do karczmy, tam mi wszystko opowiesz. - stwierdził obracając się i wyruszając w drogę.
 
Alladyn
Zapowiada się nieźle. Chętnie przeczytam kolejne części.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
KINGAdijanko
Przypomniałeś mi o moim opowiadaniu! ^^
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018