Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Fatamorgana
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Bugi
 Drukuj temat
Fatamorgana
Indiger
Siema, opiszę dzisiaj to co wystąpiło w walce z Fioletixem. To co napiszę może wydawać się dziwne, ale prawdziwe.

Mieliśmy zagrać do MoC, najpierw rozgrzewka Firen vs Freeze wygrał Fiol. Ok, przeszliśmy więc do właściwej gry. Pierwszą walkę wygrałem ja, wszystko wydawało się ok, ale potem... wygrałem drugą, trzecią i czwartą!
Fiol obrywał a jego zdolność obronna była znikoma, stał w miejscu albo strzelał kulkami w odwrotnym kierunku. Większość walk wygrałem z prawie całą ilością hp. Zdziwiło mnie to że Fiol napisał mi że jest 1-1, ale jakie 1-1? przecież wygrywałem 4-0!
Przerwaliśmy grę i włączyliśmy rundę jeszcze raz, Fiol ( u siebie w grze) zaatakował mnie dashem, a w rzeczywistości uderzył w całkiem innym kierunku (u mnie w grze).
Nie mam pojęcia co to za bug, ale nazwałem go fatamorganą. Może ktoś nie wie, ale podczas niektórych walk mogło to wystąpić, dlatego najlepiej po każdej walce pisać aktualny wynik.
Jeśli się ktoś z tym spotkał to opiszcie jak to wyglądało.
Edytowane przez Indiger dnia 20-09-2015 12:13:47
 
PlackozordxRecoome
Może ktoś inny wbił na twoje lobby? :D Ale w sumie Fiol też musiałby wbić do kogoś innego, więc może w tym czasie grał ktoś zupełnie inny i weszliscie nie tam gdzie trzeba xD
 
Walsemore
Znaczy już raz coś takiego spotkałem, postać przeciwnika zachowywała się zupełnie inaczej niż przeciwnik wyadwał komendy... nie wiem, jak sobie z tym poradzić, ale już raz się z czymś takim spotkałem... spróbujcie się jeszcze raz połączyć i do przodu :P
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Verleo
Miałem ten sam problem jak raz graliśmy z Pubem. Gramy randomami już chyba trzecia walka i w końcu nie wytrzymałem. Piszę do Puba że co on odwala? Bo praktycznie nie potrafi mnie uderzyć. Na co on że masakruje mnie i wysyła screena. Na screenie była walka totalnie dwóch innych postaci niż u mnie. ;) problem rozwiązaliśmy ponownym połączeniem i tyle. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Broda
Ja raz miałem troche inną sytuacje u obu graczy bot robił co innego, mój kolega stał w miejscu i bił w powietrze a ja atakowałem bota i pytam się co on robi a on odpowiedział że walczy z botem xD
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
ybnn
Hmm, teoretycznie powinien być synchronization error w takiej sytuacji.
 
Verleo
Teoretycznie, a w praktyce czasem się zdarza, że nie ma. I wtedy przykładowo mamy dwa różne wyniki ligi. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Shade
@Verleo, pamiętam xD

Ja uważam, że stoi za tym lobby, źle synchronizuje połączenia czasem.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Com
A ja uważam, że wszyscy nie macie racji.

Sam miałem taki problem dużo razy. Najpierw upewnijcie się, że żaden z was nie instalował ostatnio żadnych postaci, modów, czy może zmieniał w jakiś sposób oryginalnego lfa. Jeśli tak, to niech pobierze na nowo lfa i problem z głowy.

W innym przypadku polecam spróbować gry przez hamachi, żeby upewnić się czy to problem z synchronizacją w lobby (Wątpię, ale nie wykluczam tej możliwości)
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Indiger
No powiem ci, że takowa sytuacja może zaistnieć jeśli ktoś instaluje mody /postacie bo już wcześniej się z tym spotkałem.
Ale Fiol i ja, z tego co wiem nie przepadamy za modyfikacjami i ich nie używamy, więc nie sądzę żeby to było źródłem problemu.
 
Com
Hmm... To jak już wcześniej mówiłem. Jeśli jest taka możliwość, to trzeba spróbować na hamachi. Zainstalowanie lfa ponownie też może pomóc, a spróbować nie zaszkodzi.

Jeszcze pomyślę co może być przyczyną problemu i jak coś mi wpadnie do głowy to się odezwę. Na razie spróbuj tych rzeczy.

EDIT: Jeszcze jedno pytanie. Grałeś może z kimś od czasu tego błędu? Jeśli tak, to czy miałeś ten problem też z tamtą osobą?
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Indiger
Pojedyńczy przypadek, myślę że to wina dziwnych lagów które wtedy wystąpiły. Pisząc ten temat chciałem bardziej uczulić osoby na istnienie takiego problemu niż go rozwiązywać, no ale ok :P
 
Zakuba
Najzwyklejszy błąd synchronizacji :P Reset Internetu, ewentualnie kompa i po sprawie.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Kuba4ful aka Senpai
Ja to miałem z Izim, ale na zmodowanej wersji.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018