Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nowa klawiatura Ananasa
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Wyzwania
 Drukuj temat
Nowa klawiatura Ananasa
Ananasik
Eldo, hejka, cześć, siemanko!
Ostatnio poza MoC dosłownie nic się niestety nie dzieje. To nie zbyt dobrze, ponieważ moja nowa klawiatura pożąda gry i ogólnie używania, którego nie zdobędzie gdy będę oglądał kolejne odcinki Gry o Tron. Tak więc wyzywam całą scenę na walkę! Z każdym kto wyrazi chęć zagram 10 rund (z jednorazową możliwością rewanżu czy to dla mnie czy też dla przeciwnika, wtedy liczy się wynik z rewanżu) na mapie HK Coloseum w trybie Difficult postaciami podstawowymi, Batem, Markiem oraz Knightem. Osoba z najlepszym wynikiem otrzyma mój szacunek (nie dotyczy DanielS'a) i w zasadzie nic więcej, ale chyba wszystcy lubimy grać w lf'a wię goł goł goł! Wyzywać!

PS.: Dla tych, którzy nie chcą grać, albo chcą tylko oglądać zrobię temat z repkami do oglądania :P

Aktualne wyniki:
Ananasik 10:0 Broda
Ananasik 3:7 Verleo
Ananasik 3:7 Adijanko
Wynik ze scenÄ…:
Klawiatura Ananasa 16:14 LFPC
Edytowane przez Ananasik dnia 30-07-2015 13:10:06
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Verleo
Wyzywam! Ale Mark vs Mark! Skoro na MoC klawa była jeszcze stara to zobaczymy jak teraz pójdzie! A co do repków myślę, że można i tutaj je wstawić. :P
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Ananasik
Potężna klawiatura Ananasa 10:0 Broda

Wpisuje wynik 10:0, bo po porażce z moim Louisem (3-cia runda) walecznemu Firenowi odechciało się walki tłumacząc się niedziałającą klawiaturą (to miała być moja wymówka! xD)
Edytowane przez Ananasik dnia 29-07-2015 16:37:30
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Broda
nie mówiłem o klawiaturze ale o lagach gdy naciskam klawisz ataku reaguje 1 na 3 kliknięcia -_-
 
Ananasik
Ananasik 3:7 Verleo

Dość równe walki poza ostatnimi, chyba zażądam rewanżu kiedyś ^^ ;p
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Ananasik
Ananasik 3:7 Adi

Mam pecha do tego wyniku xD
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Verleo
Co do rewanżu... Polecam się na przyszłość. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Alladyn
Halo alo Ananas co z tym wyzwaniem ? Z jednej strony zaczęliśmy go grać i przy stanie 2:1 dla mnie napisałeś że dogramy (przerwane przez lagi) jak będziesz dostępny. A teraz już prawie w ogóle Cię nie ma. A Broda prosi o usunięcie wyniku lub rewanż bo nie dość że podobno graliście na okropnych lagach, nie dość że skończyło się 3:0 a nie 10:0 to jeszcze nawet nie wiedział że gra wyzwanie :D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018