Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Mark edition
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Master of Characters - season 2 » Oceny postaci #2
 Drukuj temat
Mark edition
Zakuba
Tutaj możemy dyskutować o Marku, opisać jego mocne strony, słabe strony oraz ocenić w skali od 1 do 5 z możliwością dania połowy punktu.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Alladyn
Jako że już zagrałem wszystkie mecze grupowe Markiem i dużo rozmawiałem o tej postaci z Brodą to wydaje mi się że mogę dodać coś sensownego na jej temat.

+ Umiejętność walki itemami to przy tej postaci duży plus ponieważ Mark może rzucać przedmiotami na duże odległości
+ Walka na pięści wydaje się nim dosyć łatwa do opanowania tylko trzeba pamiętać o tym aby łapać przeciwnika który się chwieje już po drugim uderzeniu
+/- Oba Skille wydają się być dosyć przydatne w walce lecz wydają mi się dość źle wyważone. Skill biegowy wydaje mi się być skuteczną kontrą przeciw przedmiotom i dobrym sposobem na dokończenie partii jeśli mam dość pokaźną przewagę w życiu a nie chcemy niespodziewanie przegrać. Drugi skill jest szczególnie często wykorzystywany po chwycie i dzięki temu combo to jednej wygranej potyczce na pięści naszemu przeciwnikowi może ubyć dużo życia.
- Nie jest to dobra postać dla ludzi grających bardziej pasywnie i szukających okazji na kontrę ponieważ nie operuję się nią z powodu mizernej niskie wartości poruszania się.
- Gracze dużo grający dashami mogą się zawieść z powodu małej szybkości wykonywania ich. Jestem pewny że bardziej doświadczeni gracze będą w stanie je blokować i kontrować walką na pięści.
Ocena 3/5 - Słowem podsumowania mówiąc mimo że postać ta ma proste ciosy specjalne to warto pograć nią wcześniej kilkadziesiąt meczy aby opanować jego specyficzny sposób poruszania się.
x3 x1
 
Ananasik
Plusy:

+ dwa uderzenia wprawiają w stan kiwania (1,5)
+ daleko rzuca przedmiotami (1)
+ walka w powietrzu (1)
+ cios z bara odbija wszystkie kulki i świetnie wykańcza się nim przeciwnika gdy ma mało HP (1)
+ uderzenia po złapaniu zabierają 2 razy więcej HP niż u innych postaci (1)

Minusy:

- jest powolny (1,5)
- cios z bara kosztuje dużo many (0,5)
- podwójny cios jest łatwo odeprzeć (0,5)

Ocena: 3/5
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Zakuba
Mark jest postacią dobrze zbudowaną, jego uderzenia zadają duże obrażenia, ale niestety nie posiada on żadnych umiejętności sprawdzających się na odległość. Jego najsilniejszą umiejętnością jest cios z bara, który zadaje duże obrażenia, ale niestety, zużywa dużą ilość many. Atak ten jest nie do przebicia, przerwać może go tylko kilkanaście ataków, takich, jak np. strzała energetyczna Henry'ego, tarcza Johna, ogień Firena, czy Phoenix Punch Louisa. Jeżeli chcemy dobić przeciwnika, wykorzystując przeciw niemu jego własny cios z bara, to gdy posiada on minimalną ilość HP, można użyć powyższych ataków. Drugą nie tyle umiejętnością, co ciosem jest uderzenie pięścią, które również zadaje nie małe obrażenia i pozwala zadać ich podwójną ilość nawet, jeśli przeciwnik będzie próbował uniknąć drugiego uderzenia. Oprócz tego z mniej "ogarnietymi" przeciwnikami mozna bawić się w ciosy z wyskoku, bo Mark skacze stosunkowo niżej niż reszta postaci, oraz w dashowanie.

Ocena: 4,5
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Shade
Mark to niestandardowa postać, która posiada jedynie 2 umiejętności. Uważam, że skoro rozegrałem wszystkie pojedynki grupowe to mogę co nieco się o nim wypowiedzieć. Jest to powolna, nisko skacząca, ale też silna postać. W tym poście wymienię jego wady i zalety, inaczej mówiąc tzw. plusy i minusy gry nim.

Plusy:
• Potrzebuje tylko 2 ciosów, aby sprowadzić przeciwnika do stanu kiwania [+0.5]
• Jego ciosy podczas trzymania zabierają więcej HP niż inne postacie [+0.5]
• Jego ciosy i umiejętności zabierają dużo HP [+1.5]
• Bardzo dobrze sobie radzi w zwarciu [+1]
• Przed jego umiejętnościami nie da się obronić przyciskiem obrony i trudno jest przed nimi uciec [+1.5]
• Kop z wyskoku działa jak u Deepa, co umożliwia szybkie powalenie przeciwnika kiedy się on tego nie spodziewa [+0.5]
• Daleko rzuca przedmiotami [+0.5]
• Jego ataki odbijają większość kulek w grze i tylko parę ataków jest w stanie je zatrzymać [+1.0]

Minusy:
• Brak ataku dystansowego (słaby na dystans) [-0.5]
• Powolność [-0.5]
• Skacze najniżej w grze [-0.5]
• Posiada tylko 2 umiejętności [-0.5]
• Łatwo uniknąć i skontrować jego kop z wyskoku albo dash [-0.5]
• Cios z bara zabiera dużo many [-0.5]

Uważam, że Mark to ciekawa postać i mimo, że ma tylko 2 ataki to można stosować przeróżne taktyki grając nim.

Ocena: 4.0 (7.0 - 3.0)
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018