Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Dragon Ball Super
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
Dragon Ball Super
Indiger
Heh jeśli chodzi o Dragon Balla to mogę pisać nawet doktorat na ten temat xD
Ja jestem na bieżąco i na prawdę fabuła jak i jakość wizualna na prawdę podniosły się o kilka poziomów. W lutym wychodzi 1 tom mangi Dragon Ball Super w polsce, ja już zamówiłem preordery na 3 tomy w przód, a na półce leży 42 tomy zwykłego Dragon Balla xDDD

Fabuła aktualnie kręci się wokół Turnieju Mocy, aktualnie rozpoczęła się finałowa faza gdzie pozostały tylko dwa uniwersa. Więcej nie piszę bo spoilery :P

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Mefju
Też oglądam od razu gdy wyjdzie odcinek (mega duży sentyment do DB ), ale dalej uważam, że seria jest średniakiem, choć faktycznie jest dużo lepiej niż było w pierwszych trzech sagach (ale to bardziej świadczy dla mnie o tym jakim one były gównem i gniotem, zwłaszcza ta saga z Friezą mnie zażenowała, turniej U6vsU7 tuż za nią, choć tam była fajna walka Goku vs Hit).

No ale żeby nie hejcić zanadto to powiem, że w tej sadze bodajże odcinki 109 i 110 (te zapowiadane jako dwuodcinkowy special) były dla mnie miodne i przypomniały mi emocje z czasów 1. oglądania DB i DBZ. Potem większość następnych też była ok no i następny zapowiada się fajnie (przynajmniej od strony technicznej, zapowiedź bardzo ładna, spoilery akurat w moim przypadku zapowiadają w nim duuuży zawód, ale jednak mimo wszystko spodziewany).

Także podsumowując: spory postęp jaki poczyniła ta seria (z gniota do średniaka dla mnie dodatkowo okraszonego wieelkim sentymentem) + zmiana mojego nastawienia (pogodzenie się z tym, że wymarzonym Dragon Ballem to to nie będzie) i jakoś oglądam xD. Ale takie gówna jak Żółw na turnieju (który notabene był jedną z moich ulubionych postaci, ale DBS mi ją obrzydził) dalej dają mi raka.

A, i Frieza jest teraz zajebisty. Mam nadzieję, że dostanie dobrą akcję, bo to byłby dla mnie jakiś absurd gdyby nie odegrał istotnej roli w fabule. C17 mimo absurdalnego wzrostu siły też kozak.
 
Pudzian
Ja oglądam regularnie ;) Za dzieciaka oglądałem dragon ball Z na rtl7 po powrocie ze szkoły. I tak mi zostało to oglądanie ;)
Co do super to początkowo byłem trochę zawiedziony poziomem. Np. z Goku robili totalnego idiotę. Było sporo rzeczy, na które mógłbym narzekać. Ale nie piszę tu żeby narzekać. Jako fan wciąż oglądałem, bo mimo wad wciąż kocham Dragon Ball.
W tej chwili DB Super mocno się moim zdaniem podniósł i oglądam już z zachwytem :D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018