Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Wyniki- półfinał
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » LF2 Tourney #3
 Drukuj temat
Wyniki- półfinał
Pudzian
Koczko vs Pudzian
Walsemore vs Hubi
Edytowane przez Pudzian dnia 16-02-2015 21:13:37
 
Kuba4ful aka Senpai
Pudzian chyba się pomyliłeś, bo temat nazywa się "półfunał" :)
 
Pudzian
Chyba na stare lata już ślepnę. Dziękuję za zwrócenie uwagi, już poprawione.
 
Walsemore
Skądś te okulary się wzięły ;s
Hubi po trzeciej przegranej z rzędu rozłączył się :D
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Son Koczko
W poniedziałek Pudzian nie chciał grać. Od wtorku do czwartku nie mieliśmy jak się złapać, bo on przyjeżdżał o 18, a ja o tej miałem praktyki. W piątek, sobotę pojechał do rodziców i nie chciał grać. W Niedziele o 20 też nie chciał, pisał, że dzisiaj, ale nadal go nie ma.
Argggh motherfuckers!
 
Pudzian
Napisaleś to tak, że wychodzi na to, że jestem zły, niedobry i faktycznie nie chcę grać :) Sęk w tym, że jest to przeinaczanie faktów. Zapomniałeś dodać najważniejszego, czyli tego, że się połączyliśmy, aby zagrać. Ale tempem były lagi szarpane, na których totalnie nie umiem grać. Przy naszej ostatniej walce w finale LT tempo było przyzwoite, a mecz wyrównany. Takich warunków pragnąłbym i tym razem. Wobec tego miałem 2 opcje: aby zagrać na tempie, do którego jesteś przyzwyczajony (i przegrać 5-0), albo odłożyć grę i zagrać na normalnym tempie.
Spróbujmy dzisiaj jeszcze raz. Jeśli warunki się powtórzą, najwyżej oddam mecz walkowerem.
 
Walsemore
Daję wam czas do środy.
Koczko pisał do mnie kilka razy w tej sprawie, że odzywał się do Ciebie, a Ty albo nie odpisywałeś, albo nie mogłeś grać. Mieliście już tydzień na rozegranie walki.
Jeśli nie rozegracie tego do środy idzie w/o dla Koczka. Sry, ale z Koczkiem zawsze są gigantyczne laggi
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Son Koczko
Jak o 17 przyjedziesz z roboty, to będę mógł, albo jutro z rana.
Edytowane przez Son Koczko dnia 24-02-2015 16:11:18
Argggh motherfuckers!
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018