Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nostalgiczne Gry
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
Nostalgiczne Gry
Kuba4ful aka Senpai
Wymieniamy parę gierek z waszego dzieciństwa które najbardziej lubicie. Ja zacznę (losowa kolejność):
-Chrome (obydwie części) - Chyba moja pierwsza strzelanka.
-Project IGI (tak jak wyżej) - Moja pierwsza skradanka (nie licząc misji skradankowej w Chrome)
-Little Fighter 2 - Pierwsza bijatyka, która była lepsza niż Tekken i Mortal Kombat (przynajmniej według mnie).
Edit: Zapomniałem o Herosach 3, znalezionych w gazetce Play :D
Edytowane przez Kuba4ful aka Senpai dnia 08-02-2015 14:56:54
 
Ananasik
Margonem ;')
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Son Koczko
GTA San Andreas i Fifa 2005
Argggh motherfuckers!
 
Zakuba
LF2
Starcraft
Warlock's Gauntlet
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Indiger
Heroes I-III of Might and Magic
Joann of Arc
Twierdza Krzyżowiec
Dragon Ball Mugen Edition 2
Airfix Dogfighter
Return to castle a Wolfenstein
GTA Vice City / San Andreas
Moto GP
NFS Most Wanted
Pokemony
LF 2

Chyba tyle, na pewno coÅ› pominÄ…Å‚em
 
Walsemore
O jeeeny!
Na pewno nie wymienię LFa, bo to nie jest gra dzieciństwa, tylko życia.
Tibia, absolutnie Tibia, chociaż w pewien sposób ciągnie się do dzisiaj dnia.
Trzecią grą trójcy jest WarCraft III - to trzy gry, które najbardziej na mnie wpłynęły.

Oprócz tego - Civilisation najpierw II, później III
Heroes III
Get Medieval <3

I z tych gier starych to chyba tyle. Z trochÄ™ nowszych Unreal Tournament 2004... i LFO :D no i OGame
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Shade
1. Margonem zdecydowanie <3 czasem jeszcze do tego powracam, bo to rozbudowana i fajna gra
2. Heroes II, III i V chociaż najlepiej wspominam 3 za to, że jest dość rozbudowana, a do 2 mam sentyment, bo była taka 'bajkowa' xD i mimo, że te gry są stare są naprawdę świetne jak na tamte lata.
3. LF2 - dużo czasu spędziłem przy tej grze i ją po prostu kocham to, że po tylu latach ona dalej mu się nie nudzi :P i gdy tylko o niej pomyśle to mi się przypomina jak z bratem i kuzynami graliśmy we 4 przy jednym kompie i co chwilę było: 'Maciek, ale ty masz wielkie łapska!' Itp. :D
4. Fify 07-11

Zapomniałbym o Kapitanie Pazurze ;-; to jest moja prawdziwa gra dzieciństwa znaleziona w magazynie "Cyber Mycha" (ahh ^^ wspomnienia) przez brata. Szczerze mówiąc jak ostatnio ją odpaliłem to zaszedłem tylko do 2 części lasu (2 poziom), a jak miałem 7-8 lat doszedłem do 2 części Portu (4 poziom) xD. Nie wiem czy ktoś kojarzy tą grę, ale polecam, bo jest całkiem fajna :D

Jak byłem młodszy grałem w wiele różnych innych gier, z takich bardziej godnych uwagi to jeszcze Worms oraz Jazz.
Edytowane przez Shade dnia 08-02-2015 13:44:45
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Mefju
LF2, Tibia, Settlers III i IV, Heroes III i... Kapitan Pazur :D

W sumie jeszcze FIFA i PES, wiele edycji, ale w pierwszym przypadku chyba najbardziej FIFA 2002, w drugim PES4.
Edytowane przez Mefju dnia 08-02-2015 12:50:06
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018