Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nominacje w kategorii "Cytat roku"
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Oskary » Oskary 2014 (nominacje)
 Drukuj temat
Nominacje w kategorii "Cytat roku"
bleeq
Nominujemy maksymalnie trzy osoby. Dalej przechodzi taka sama ich liczba. Można głosować na siebie.
 
Fear
Cytat Pudziana ~ "Niewiasta na naszej scenie miała kutasa, niczym Conchita Wurst" - Nie pamiętam dokładnie, a nie mam czasu sprawdzać :P

Cytat Walsemora ~ "Moi drodzy! Pragnę ogłosić wam radosną nowinę! Czy pragnęliście kiedyś zostać królami imprezy? Aby wszystkie laski prosiły was o to, by móc się z wami przespać? Aby wódka wlewała się w wasze mordy niczym woda przez wąż strażacki? Niestety, ja wam w tym nie pomogę"
Edytowane przez Fear dnia 21-12-2014 11:45:04
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Shade
,,Pralkosuszarka Fighters'' ~ Zakuba
,,Moi drodzy! Pragnę ogłosić wam radosną nowinę! Czy pragnęliście kiedyś zostać królami imprezy? Aby wszystkie laski prosiły was o to, by móc się z wami przespać? Aby wódka wlewała się w wasze mordy niczym woda przez wąż strażacki? Niestety, ja wam w tym nie pomogę...'' ~ Walsemore
,,Niewiasta, która niedawno przybyła na scenę miała penisa niczym Conchita Wurst!'' ~ Pudzian
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Com
,,Pralkosuszarka Fighters" ~ Zakuba
,,Musiałem przebiec 5 minut w 10 sekund" ~ Izi
,,Moi drodzy! Pragnę ogłosić wam radosną nowinę! Czy pragnęliście kiedyś zostać królami imprezy? Aby wszystkie laski prosiły was o to, by móc się z wami przespać? Aby wódka wlewała się w wasze mordy niczym woda przez wąż strażacki? Niestety, ja wam w tym nie pomogę..." ~ Walsemore
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Ananasik
"Niewiasta na naszej scenie miała kutasa, niczym Conchita Wurst" - Pudzian

"Moi drodzy! Pragnę ogłosić wam radosną nowinę! Czy pragnęliście kiedyś zostać królami imprezy? Aby wszystkie laski prosiły was o to, by móc się z wami przespać? Aby wódka wlewała się w wasze mordy niczym woda przez wąż strażacki? Niestety, ja wam w tym nie pomogę"
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Hubi
"Niewiasta na naszej scenie miała kutasa, niczym Conchita Wurst" - Pudzian

"Moi drodzy! Pragnę ogłosić wam radosną nowinę! Czy pragnęliście kiedyś zostać królami imprezy? Aby wszystkie laski prosiły was o to, by móc się z wami przespać? Aby wódka wlewała się w wasze mordy niczym woda przez wąż strażacki? Niestety, ja wam w tym nie pomogę" Wals

"Robimy sobie sparingi z twoją starą, może niedługo będzie w końcu miała tak bardzo upragnionego pierwszego NORMALNEGO syna. Lepiej? Wystarczająco 'ihowe'?
" - jeszcze tekst ybnna do Bukorla.
 
Kuba4ful aka Senpai
"Pralkosuszarka Fighters" - Zakupa
"Moi drodzy! Pragnę ogłosić wam radosną nowinę! Czy pragnęliście kiedyś zostać królami imprezy? Aby wszystkie laski prosiły was o to, by móc się z wami przespać? Aby wódka wlewała się w wasze mordy niczym woda przez wąż strażacki? Niestety, ja wam w tym nie pomogę" - Wals
"Włodek i Zenek przeszli do klanu Prawo i Sprawiedliwość, a Stachu i Zdzichu do Platforma Obywatelska" - Ananasik
Edytowane przez Kuba4ful aka Senpai dnia 23-12-2014 09:15:27
 
Dark SoR
Luj w chuj - Dark
 
Skiba
Hubi Die - Dark lub Fiol
 
Ninja
"Zróbmy też może Young Fighters, Low Fighters, Pralkosuszarka Fighters. Będzie fajnie :D" - Zakuba
"Tornirua dracones, a może od razu वादळ सापाच्या po marathijskiemu (tłumacz google!) ?" - Ananasik
"Niewiasta, która niedawno przybyła na scenę miała penisa niczym Conchita Wurst!'' - Pudzian o Heart of Darkness (2 konto Grzanego)
 
Zakuba
Każda walka z Koczkiem była męką niczym chochla wrzącego oleju wlewana za skórę rozciętą tępym nożem.

Walsemore


Niewiasta, która niedawno przybyła na scenę miała penisa niczym Conchita Wurst!

Pudzina


Zróbmy też może Young Fighters, Low Fighters, Pralkosuszarka Fighters. Będzie fajnie :D

Zakuba (zalatuje samozachwytem, wiem)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Indiger
Koczko :"Co za tępe chuje, jakichś cieniasów dopisują, a mnie nie."
x2
 
Chester
PRALKOSUSZARKA FIGHTERS xDDDDDDDDDDDDDD hahahahahahahahah
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018